Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (146) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Wimbledon 2019 tippek / kibeszélő

Banned
    Idézet dagobert eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen nagy ütő ez a Gauff? Nem is hallottam róla eddig.
    18-ban megnyerte a Garosst juniorban és a Us-t párosban.
    17-ben a Us-en döntős volt juniorban, 13 évesen, ezzel minden idők legfiatalabb döntőse volt a Us-en.
    2004.márciusában született Giorgia Államban, Atlantában, de Delray-en él, Floridában.
    18-ban még nyert az Orange Bowl-on is, ami a juniorok legrangosabb versenye a 18 év alatti kategoriában.
    1 Itf sikere volt eddig párosban.
    bronco18 likes this.

Senior Member
    Már rühellem ezt a bantut is, az egész famíliájával együtt. Főleg a mama volt "szimpatikus" ahogy verte a mellét, mintha a lánya nyerte volna meg a meccset, nem az ellenfél bukta volna el. Pedig Hercog helyre rakhatta volna a majomcsordát, ha sok fonák nyesés helyett néha ordító helyzetben be mer vállalni egy-egy kétkezes fonák egyenest. De a röptékkel is nyerhetett volna, ha nem engedi lepattani a labdát. Az eddigi hype sokszorozódik.

Senior Member Bitmap avatara
    Mit gondoltok a mai napról? Lehet az, hogy a mai napon minden meccsen a favorit nyer? Mert nálam Querrey,Fognini, Evans,Nadal, Nishikori, Struff, Berrettini és Federer jön ki, de eléggé meglepne ha mindenhol jönne, "sajnos" nyaralás miatt nem sokat tudtam figyelni az eseményeket, de talán ATP rol mai nap Nishikori Querrey győzelme elege biztos? Utána picivel Struff csajoktól meg, Barty ő fix, és talán Kvitova.. Struff +Querrey + Nishi + Kvitova + Barty @?! Most inkább rátok hallgatnek, mit gondoltok a mai napról mi lehet a legjobb kötés?

Senior Member jalo14 avatara
    Sziasztok srácok!

Egy ilyen kis kombi menne mára:

Querrey-Millman
    Querrey -3,5 1,47

Struff-Kukushin
    over 33,5 1,46

Vélemények? Cesc? kowarski?
    Utoljára módosítva: jalo14 által: 2019.07.06 20:55

Senior Member
    Idézet kowarski eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már rühellem ezt a bantut is, az egész famíliájával együtt. Főleg a mama volt "szimpatikus" ahogy verte a mellét, mintha a lánya nyerte volna meg a meccset, nem az ellenfél bukta volna el. Pedig Hercog helyre rakhatta volna a majomcsordát, ha sok fonák nyesés helyett néha ordító helyzetben be mer vállalni egy-egy kétkezes fonák egyenest. De a röptékkel is nyerhetett volna, ha nem engedi lepattani a labdát. Az eddigi hype sokszorozódik.
    Na ja, amikor a világ már megmenekült volna Szirénától, kapunk egy 2.0 verziót?

Banned
    Na ez a nyomorek evans..... agyon nyert meccset otthon bukott egy fostalicska sousa ellen akit fucsovic fel kezzel lemosott volna a palyarol.... nevetseges de komolyan ez az egesz!!!!!!! Buzi angol jol megverte sajat magat, hihetetle mik vannak!!!! :@@

Banned
    Vasárnap szünet, hétfőn viszont folytatódnak a küzdelmek.
    A férfiaknál lesz egy Nisikori-Kukuskin meccs.
    Előbbi, a 29 éves bradentoni itt egy quarter-finalt véd, ami 360 Atp pont, ebből egyenlőre csak a fele 180 van meg.
    Kéne mindenképp még ez a meccs.
    A 31 éves, volgográdi születésű Mikail viszont jól játszik eddig, én itt egy szettet kinézek minimum tőle.

4szett a meccsen:3,25
    5szett:5,50

Bet365 kinálatában.

Banned
    Idézet Paul van Dyk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap szünet, hétfőn viszont folytatódnak a küzdelmek.
    A férfiaknál lesz egy Nisikori-Kukuskin meccs.
    Előbbi, a 29 éves bradentoni itt egy quarter-finalt véd, ami 360 Atp pont, ebből egyenlőre csak a fele 180 van meg.
    Kéne mindenképp még ez a meccs.
    A 31 éves, volgográdi születésű Mikail viszont jól játszik eddig, én itt egy szettet kinézek minimum tőle.

4szett a meccsen:3,25
    5szett:5,50

Bet365 kinálatában.
    Kukuskin össz:13,5 gém felett 1,72(bet365)

Banned
    Kissé számomra is szokatlan volt hogy a Juró 2-re került a tenisz.
    Korábban mondjuk Wimbledont sokáig a DigiSport adta, ez volt az egyetlen Gs, ami nem a Jurón ment.
    De most már mind a 4 azon van.
    Májusban picit nézegettem a Garossba is, akkor is jó darabig a 2-esen ment, mert az 1-en a Giro élvezett prioritást.
    Illetve ugy ment, hogy elkezdték 11-kor a teniszt délelőtt, ment olyan 13-13:30-ig,utána 17:30-ig Giro.
    Majd Giro után még estig tenisz.
    Aztán júni első napjaiban vége lett a Gironak, tenisz meg még egy hétig tartott, szóval a 2.héten már nem volt gond.
    Most viszont azt néztem, hogy még el sem kezdődött a Tour, illetve csak szombaton volt a Brüsszeli rajt, de tenisz csak a kettesen volt egész héten.
    Az eddigi bringás versenyeket ismételgették egész héten:tavaszi egynaposok, Giro, tavalyi Tour..
    No mindegy, én szeretem a bringát, ugyhogy nézegettem picit abból is, meg teniszt is persze a kettesen.
    Viszont akinek nincs kettes, az nem tudja nézni.

Member
    Vége a mosogatásnak némethpe?
    Bitmap, hhhgoku and Proxyi like this.

Oldal: 8 / 15 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •