Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (146) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Wimbledon 2019 tippek / kibeszélő

Member
    Hely
    Győr
    2. Kör
    Kachanov-Lopez
    Kachanov 1,72

Senior Member Cesc18 avatara
    Djokovic + Anderson + Mektic/Skugor + Cabal/Farah + Babos/Mladenovic + Mertens/Sabalenka + Azarenka/Barty @ 1.71 bet365 + 25% bónusz

Ezt a hetesfogatot kifejezetten erősnek tartom.

Akik még jók lehetnek mára: Wawrinka, RBA, Ram/Sailsbury, Melichar/Peschke, Groenefels/Schuurs

Gl.
    jalo14 and rizotto like this.

Senior Member jalo14 avatara
    Szia Cesc!

Holnapra lenne egy ilyen:

Struff-Fritz
    over 35,5 1,42

Querrey-Rublev
    Querrey -3,5 1,44

Mit szólsz ezekhez?

Idézet jalo14 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Cesc!

Holnapra lenne egy ilyen:

Struff-Fritz
    over 35,5 1,42

Querrey-Rublev
    Querrey -3,5 1,44

Mit szólsz ezekhez?
    Struffékra kifejezetten tetszik az over, még magasabb line-ra is.

Querrey-nél a -hc azért mindig rizikós, mert benne van, hogy 7-6, 7-6, 7-6-tal megy tovább...szóval én inkább simán a győzelmét húznám be és hagynám a -hc-t.
    jalo14 likes this.

Tegnap zöldült az erős hetesfogat

Ma is van miből válogatni, már csak jól kellene szelektálni...

Cilic nincs élete formájában, de azért Manna ellen nem kezdett rosszul és Wimbledonban még így is számolni kell vele. Sousa ellen 4-0-ra megy és a portugál amúgy sem jó füves. Nagyon remélem nem betlizik a horvát...

Tsongának, Simonnak illene nyernie, de egyiket sem merem behúzni, mint ahogyan Nisit sem.

Fed alap és a fiúktól még Berrettinivel szemezek. Az olasz Bedene ellen másfél szettig küszködött az esélyesség terhével, de aztán rendezte sorait. Nem kérdés, hogy a wimbi után visszavonuló Baghdánál is erősebb teniszre képes jelenleg. A ciprusi nagy szívvel játszik, de engem meglepne ha borítani tudná a papírformát.

Lányoknál Barty, Riske, Bertens, Goerges és Kerber vereségét is nehéz elképzelni.

Férfi párosoktól Haase/Nielsen, Herbert/Murray

Női párosoktól: Hsieh/Strycova, Stosur/Zhang

Fed, Cilic, Bertens, Kerber, Goerges, Herbert/Murray, Hsieh/Strycova @ 1.97
    bet365 + 25% bónusz

Junior Member
    Elég durván rossz szorzókat adnak rengeteg meccsre Wimbledonban. Az esélyeseket akkora favoritnak hozzák ki érthetetlen módon, hogy már nem merek teniszgyűjtős kombit rakni. Millman 1.30 Djere ellen, Querrey 1.16(!!!) Rublev ellen, Evans 1.28 nem kiemeltként a kiemelt Basilashvili ellen, Barty 1.07 a nagy ütő Van Uytvanck ellen, stb. Ezek olyan szar szorzók olyan meccsekre ahol a meglepetés is benne lehet, hogy kinyírja a játékot. Nadalt sem érdemes kockáztatni 1.28-ért. Egyik oldalt sem érdemes rakni, az esélyesek ellen sem fogadnék, de ilyen szorzón rájuk sem. Ugyanez a véleményem a játékok számáról is. Mivel füvön vagyunk, mindenhol sokkal magasabb van meghúzva a határ mintha salakon lennénk, ezért nem rakok fölé.

Idézet Rafa18GS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég durván rossz szorzókat adnak rengeteg meccsre Wimbledonban. Az esélyeseket akkora favoritnak hozzák ki érthetetlen módon, hogy már nem merek teniszgyűjtős kombit rakni. Millman 1.30 Djere ellen, Querrey 1.16(!!!) Rublev ellen, Evans 1.28 nem kiemeltként a kiemelt Basilashvili ellen, Barty 1.07 a nagy ütő Van Uytvanck ellen, stb. Ezek olyan szar szorzók olyan meccsekre ahol a meglepetés is benne lehet, hogy kinyírja a játékot. Nadalt sem érdemes kockáztatni 1.28-ért. Egyik oldalt sem érdemes rakni, az esélyesek ellen sem fogadnék, de ilyen szorzón rájuk sem. Ugyanez a véleményem a játékok számáról is. Mivel füvön vagyunk, mindenhol sokkal magasabb van meghúzva a határ mintha salakon lennénk, ezért nem rakok fölé.
    Egyébként igen, egy-egy meccsen full kabaré oddsok vannak.

Evanséknél mondjuk nem érzem, hogy annyira irreális lenne az oddspár, az kb mind 1 ki a kiemelt...Evans sokkal jobb füvön + hazai pálya + Basil 5 szettes után jön

Member
    Van Uytvanck +6,5 1.72 !

Junior Member
    Ezt a Struff meccset is nagyon elmérték, 2.30-ért adták a németet Fritz ellen. Én kb egál oddszokat adtam volna, rá is repültem Struffra, már jóvá is írták a nyereményemet 2:0-nál.

Idézet Rafa18GS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a Struff meccset is nagyon elmérték, 2.30-ért adták a németet Fritz ellen. Én kb egál oddszokat adtam volna, rá is repültem Struffra, már jóvá is írták a nyereményemet 2:0-nál.
    Ja én is egálra lőttem be, de óvatosabb duhajként 1.72-ért a Struff nyer 2 szettet piacra mentem rá. Így a 2-0-s kezdéssel már bánom, mert beten már nyertes lenne...
    rizotto likes this.

Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •