Oldal: 3 / 15 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (146) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Wimbledon 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Fucsovics-Novak...hú, de kíváncsi vagyok az oddsokra. Bízok egy 2.50+ oddsban az osztrákra.

Senior Member Bitmap avatara

Smile

Jöhetnek akkor az általatok sokat kért bónuszos fogadások, első körös felvonás.

Az első választásom az ATP részről az Felix Auger-Aliassime aki egyéként junior GS bajnok, jó adogatással és tenyeressel rendelkezik. Mostanában jó formában játszik és komolyabban áll oda az ütő mögé, volt két füves torna is most Wimbledon előtt ahol hangolodott, Stuttgartban sikerült megvernie jó füves játékosokat mint pl. Brown aki előtte amugy Zverevet búcsúztatta...Neki első körben honfitársa Vasek Pospisil lesz,aki sérülése miatt 8 hónapja nem játszott, füves borítást pedig kb. 1 éve látott utoljára " tét meccsen " szóval hiába nyilatkozta azt,hogy rendben van és készült stb. stb. egy olyan játékos ellen mint Felix aki most bomba formában van elképzelhetetlennek tartom,hogy meglepetést okozzon.

Evans,hazai pályán játszhat aki nagyon kedveli ezt a borítást és ennek megfelelően sokat is játszik füvön, idénről van is két challanger torna győzelme akinek ellenfele az a Delbonis aki karrierje során lejátszott 9 meccset füves boritáson és egyet sem tudott nyerni, pofon lenne a sorsról ha 8-9 év után ez lenne az első nyeresége...

Djokovic, a címvédő, Shapovalov verte most őt egy " bemutató " torna keretein belül aminek nem adok különösebb jelentöséget mostanában a szerb inkább GS-ekre szivja fel magát. A német allrounder játéka veszélyes lehetne HA nem kapott volna ki 2013 óta folyamatosan Djokovic ellen szinte bármilyen borításon, legutóbb salakon Romában simázta le nagyon simán pl. és ugyan ott van a formája ahol akkor... a béka segge alatt, volt két füves meccse azóta mindkettőt bukta teljes favoritként Kecmanovic ellen pl. 1.16 favként, 3 nyert szettre ilyen formában nem lesz képes különösebb gondot okozni, akkor lenne ijesztő elsőkörös ellenfél ha 90%-al jobban játszana mint most....

Raonic, szinte mindig jól szerepel Wimbledonban, ellenfele az indiai Gunneswaran nem képvisel akkora játékerőt ezen a borításon, az elmúlt hetekben minőségibb ellenfeleket vert a kanadai, három nyert szettre menő tornán nem gondolnám,hogy a nagy szervás ellen meglepetést érjen el a szintén sokkal kisebb játékos képviselő...

A görög Tsitsipas, akiről szintén csak azt lehet írni,hogy egész évben tökéletes formát nyújt, minden féle borításon, szivét lelkét a pályán hagyja, Fabbiano jól szerepelt Eastbourneban de az más kávéház, gyengébb ellenfelek ellen sikerült,de ott is döcögösen, Tsitsi szintén nagyon komolyan gondolja a GS-eket...

Goffin, aki el volt veszve,de úgy nézki,hogy most sikerült megtalálnia a formáját, néztem a meccseit most Halleban tetszett amit láttam, elsőkörben nem fog kikapni ilyen formában a német Klahn ellen aki 2 hónapja gödörbe van és nem nagyon sikerül meccet nyernie...

Barty, aki szintén ott folytatja ahol abbahagyta, RG megnyerése utána Birminghamet végigvitte szettveszteség nélkül, egyszerűen jól játszik most , formája is jó, Zhen ellen vezet 3-0ra h2h, idén próbálkozott a kinai már füvön,de két csúnya vereséget kapott...nem gondolom,hogy elizgulná vagy bármi Barty,hogy jelenleg már esélyesként van kikiáltva itt wimbin...

Pliskova + Kerber, a két játékos akik holnap egyébként döntőt játszanak Eastbourne-ban, mind a kettő játékosnak tökéletes hangolodás az a torna wimbire, ahol Pliskova és Kerber is nagyon de nagyon simán verte a játékosokat akikkel találkoztak, a német ellenfele akár veszélyes is lehet,de úgy néz ki most elkapták a fonalat, ilyen előszereplés után képzelném,hogy elsőkörös bucsu lenne...

Ezek a meccsek, összesen 1.95 + 35% bónuszt adnak ki, első blikkre,hogy végig jártam az elsőkörös meccseket ezek tetszettek meg a legjobban, mindig azok szoktak általában egyébként nálam a legjobb tippek lenni amik elsőre megtetszenek és nem gondolom túl, hanem ami épp akkor jön akkor pedig a legbiztosabb meccsek kategóriában ezek jöttek ki.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.06.28 20:04
    Carpeks likes this.

Senior Member
    Ez szép kis elemzés volt! Gratula! Ez igy ahogy van rakom is. Köszi

Senior Member Cesc18 avatara
    Mi lehet az oka, hogy ennyire megy fel Kecmanovic oddsa? 1.49 >>> 1.72 Pinnacle

Nem láttam a Sonego elleni döntőjét, volt valami sérülése? Mert ha nem, akkor 1.72-ért ez már igencsak value...

Senior Member varin avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lehet az oka, hogy ennyire megy fel Kecmanovic oddsa? 1.49 >>> 1.72 Pinnacle

Nem láttam a Sonego elleni döntőjét, volt valami sérülése? Mert ha nem, akkor 1.72-ért ez már igencsak value...
    Egy 35 fokban végigteniszezett hét, ahol meccslabdáról bukik el egy döntőt. Thompson és Sonego ellen is 3 órát tolt, szerintem eléggé fáradt lehet. Én is benéztem RCB-re egy kis apróval...

Member
    Cesc18 várjuk a teniszgyujtős biztosabb tippeket tőled is. Köszi

Junior Member
    Sziasztok!
    Mit gondoltok Fucsovicsrol es Kyrgiosrol?

Elso megerzesem Fucsovics , Kyrgios + Nadal 3-0 ra nyer.

De.. atgondoltam.. Kyrgios imadom meg minden, de ez a balhe meg , hogy barmelyik pillanatban leszarhatja valahogy nem megbízható.. Fucsovicson nem tudok elmenni.. szerintem 3-1 re nyer, de nehéz meccsnek érzem akár 5 szettesre is. Nadal pedig nem nagyon játszott füvön eddig, nem tudom mennyire megy ott neki..

Ha eszemre hallgatok akkor Felix-et rakom 3-0 ra. Jól nyomja füvőn másik kanadai sérült volt. Jó a fiatal srac nagyon. + Tsitsi, Raonic. Akik nem hibázhatnak első körben. Ez kb 2es odds nagyobb téttel.

Junior Member
    Nagyon lent vannak az oddsok.. kb 3-0 at éri meg rakni csak 1.40 esek.. csak itt meg félek, hogy valakinek lesz egy gyengébb szettje..

Junior Member
    Nálam férfibe ma ezek mennek:

Feli Lopez, Khachanov, Auger-Aliassime -1,5 szett, Edmund -1,5 szett

odds: 2,42

overbe apróval: Anderson-Herbert + Vesely-Zverev

Lányoknál (csakis apróval örökké ):

Yastremska, Halep, Rybarikova +1,5 szett, Azarenka, Cori Gauff +4,5 game, Garcia

odds: 9,24

Vélemények jöhetnek!

Senior Member varin avatara
    Idézet xdisodx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Mit gondoltok Fucsovicsrol es Kyrgiosrol?

Elso megerzesem Fucsovics , Kyrgios + Nadal 3-0 ra nyer.

De.. atgondoltam.. Kyrgios imadom meg minden, de ez a balhe meg , hogy barmelyik pillanatban leszarhatja valahogy nem megbízható.. Fucsovicson nem tudok elmenni.. szerintem 3-1 re nyer, de nehéz meccsnek érzem akár 5 szettesre is. Nadal pedig nem nagyon játszott füvön eddig, nem tudom mennyire megy ott neki..

Ha eszemre hallgatok akkor Felix-et rakom 3-0 ra. Jól nyomja füvőn másik kanadai sérült volt. Jó a fiatal srac nagyon. + Tsitsi, Raonic. Akik nem hibázhatnak első körben. Ez kb 2es odds nagyobb téttel.
    Thompson nagyon-nagyon rotty volt Kecmanovic ellen, de ha van ember, akire én nem fogadnék az életben, az Kyrgios... Bármikor benne van, hogy atomjaira hullik fejben és jönnek az alsó szervák, nyesések, bohóckodás, szopás.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •