Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (146) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Wimbledon 2019 tippek / kibeszélő

Member FutballReaktor avatara
    Hely
    Szarvas
    WTA Eastbourne

12.00.Ons Jabeur (62.)- Alizé Cornet =55.) odds 1.90-1.90

Meglepő negyeddöntő, Cornet megverte Svitolina-t a második fordulóban, míg Jabeur mérkőzéslabdáról nyerte meccsét szerdán Konta ellen. Ez lesz az első találkozójuk pályafutásuk során és mindkettőjüknek hatalmas lehetőséget kínál a jövedelmező Premier-fesztivál elérésére.
    Könnyen kiválasztható Jabeur az űrlapon, Konta elleni teljesítménye alapján, de ez nem olyan egyszerű, mert ez egy új mérkőzés.
    Alizé Cornet ravasz játékos,több játszmáját látva nehéz helyzetében a sírásig is elmegy,affektál, tördeli a játékot,próbálja kizökkenteni ellenfelét, és váratlanul előveszi legjobb teniszét!
    Ha a mentálisan erősebb tunéziai Jabeur kivédi ezeket a szituációkat,nyerhet.

13.30.Kerber A.(5.) - Halep S.(7.)

Garantált kasszasiker a két kiváló teniszezőnő nemrég volt világelsők meccse!
    Angelique Kerber Wimbledoni címvédő,a jelenlegi szezonban füvön a mérlege W5-1
    Játéka alkalmasabb a fűre,képes alacsonyan tartani a labdát,és a vonalak közelébe játszani balkezessége előnyét kihasználva kizökkenteni Simona Halepet.

Előrejelzés:Angelique Kerber nyer Simona Halep ellen.odds: 2.00

15.00. Sabalenka (10.) -Kiki Bertens (4.)

Kiki Bertens határozottan favorit Aryna Sabalenka ellen.H2H 3-0 vezet,azonban Bertens kemény teszt előtt áll, és nem lehet leírni Sabalenkát.
    Wozniacki mérkőzéslabdáról vesztett Sabalenka ellen.Az ilyen szituációk a későbbiekben is mentális erőt adnak egy játékosnak. Ez akár pozitív fordulópont is lehet Sabalenka szezonjában.
    Sabalenkára szavazok.odds: 2.75

You"ll Never Bet Alone!

Senior Member
    Juvant és Monteiro-t néztem mára Gauff mellett.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet FutballReaktor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

15.00. Sabalenka (10.) -Kiki Bertens (4.)

Kiki Bertens határozottan favorit Aryna Sabalenka ellen.H2H 3-0 vezet,azonban Bertens kemény teszt előtt áll, és nem lehet leírni Sabalenkát.
    Wozniacki mérkőzéslabdáról vesztett Sabalenka ellen.Az ilyen szituációk a későbbiekben is mentális erőt adnak egy játékosnak. Ez akár pozitív fordulópont is lehet Sabalenka szezonjában.
    Sabalenkára szavazok.odds: 2.75
    !
    Jobbnak tartom jelenleg Bertenst, de nem tudom mennyire akarja szétszaggatni magát Eastbourne-ben úgy, hogy ő Wimbledonban az esélyesek között van. Ha nem is sok, de egy aprócska value van Sabalenka 2.75-ös oddsában.

Senior Member
    Ingloték párosa szerintem méltatlanul alulértékelt Cabalék ellen.

Banned
    Üdv!

Tegnap volt egy halom jó ötletem a Wimbledoni kvalikra, itt ugye már 3 nyert szettre megy a dolog(férfiaknál).
    Sajnos nem jutottam levegőhöz a sok munka okán.

Milánóban zajlik az Aspria Tennis Cup, salakos torna, 42.500 dollár összdíj.
    Dellien és Robredo negyeddöntőznek ma este.
    50-50-re adják az oddsokat itt, a veterán spanyolt esélyesebbnek érzem.
    Szereti ezt a tornát, 12-ben nyerte, tavaly elődöntős volt.
    Jó formában is van, múlt héten Parmában behúzott egy 46.600 dolláros, szintén salak tornát.
    Eddig 2/2-szer verte a boliviait, 17 és 18-ban(nem olyan rég)

1,83 az odds
    Bet 365 kinálatából.

Banned
    Hölgyeknél Eastbourne-ban(kedvelt üdülőhely), Brightontol mintegy 30km-re zajlik a Nature Valley Open, egy nagy hagyományokkal bíró torna.
    Fű, 1 millio dollár összdíj, Wimbledon a kertek alatt.

Nézegettem meccseket erről a tornáról a héten.
    Kora délután a holland Kiki és acseh Pliskova vív szemit.
    Szereti a prágai ezt a tornát:16 - ban finalista, 17-ben nyerte, tavaly negyeddöntő.
    Őt adják favoritnak 1,57-el(bet365)
    Kiki meccsét tegnap láttam Aryna Sabalenka ellen, a fehérorosz kötéssel a combján játszott, baromi hektikus meccs volt.
    Sabalenka megverte saját magát, Kiki engem nem győzött meg.
    Előző héten Rosmalenben, hazai tornán szintén nem, 6-0-ra megnyert 1.szett után bukta a döntőt Alison Riske ellen.

Banned
    Angelik Kerber-Ons Jabeur meccs Eastbourne-ben a másik szemiben.
    12-kor kezdik ezt meg, a Kiki-Pliskova 13:30-as(Digi Sport 1-en látható mindegyik)

Angie összes meccsét láttam a héten, szereti ezt a tornát, 2-szer finalista volt(12,14)
    17 quarter, 18 semi-final. Tegnap Halepet ledarálta, meggyőzött.
    A tunéziait tegnap hosszasan ápolták a 3.szett végefele Cornet ellen, de sikeresen befejezte. (kisebb meglepetésre)
    Hektikus meccset vívott a franciával.
    A brémai szerintem megeszi reggelire, főleg ha még a sérülés is ottvan.
    Noha Ons eddig jól szerepel ezen a tornán

Gém-szám 19,5 alatt 1,80-as odds bet 365-on.

Banned
    Akinek van kedve,(meg főként ideje) élőzni, tudok ajánlani egy meccset a milánói Aspria Tennis Cuprol.

15:30-as kezdéssel az egyik quarterfinal:Lorenzo Musetti-Marcelo Arevalo(bet 365-on megtalálható)

Makk Peti irta nekem pár hónapja a 2002-es,17 éves olasz nevét.
    18-ban a Us-en finalista volt juniorban, Wimbledonban quarterfinal.
    Az idei év elején megnyerte az Aus Opent juniorban.
    Vezeti a juniorlistát.
    Több underdog győzelmet abszolvált a srác itt a héten.
    Lehet hogy ma is?

Banned
    Atp Antalya

Férfiaknál a kedvelt félholdas nyaralóhelyszínen tartanak főpróbát Wimbledonra készülve.
    Ennek a tornának az elődöntőjét vívja ma 12:30-as kezdéssel a Sport 1 figyelő szemei előtt(ma kapcsolódnak be a közvetitésbe az elődöntőkkel)
    A szerb Miomir Kecmanovics és Jordan Thompson, a kenguruk földjéről meccselnek.
    A 25éves jobbkezes Thompsont picivel esélyesebbnek vélik az irodák.
    Ugyanis:Füves boritáson eddig 55 lejátszott meccse van, míg Kecsmának csupán 9 darab.
    A szerb most tanulja ezt a boritást, nagyobb az ausztrál tapasztalata(Spielpraxis, ahogy a művelt német mondja)
    Jó formában van, múlt héten Rosmalenben döntőzött, itt pedig megverte féligmeddig(7-5,1-0-nál Dzumhur feladta) a tavalyi tornagyőztes bosnyák Damirt.
    1,72-es oddsot adnak a bet 365-on.

Senior Member Cesc18 avatara
    Ez a wimbledoni topik, kéretik az egyéb meccseket a sima teniszes témában megosztani. Köszi.

https://forum.hatharom.com/tenisz/32...A9l%C5%91.html

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •