Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (146) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Wimbledon 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara

Member
    Cesc18? Nálad milenne ma egy biztosabb kombi, jó másik tornákrol is csemegézni biztosabb tippek ért.. Köszi

Junior Member
    Mi a véleményetek babosék nyerhetik ma a páros meccsüket?

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Nemes19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a véleményetek babosék nyerhetik ma a páros meccsüket?
    Nem lesz egyszerű dolguk, azért Hsieh és Strycova elég komoly játékerőt képvisel. Engem meglepne, ha ez nem döntő szettben dőlne el.
    Proxyi likes this.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lesz egyszerű dolguk, azért Hsieh és Strycova elég komoly játékerőt képvisel. Engem meglepne, ha ez nem döntő szettben dőlne el.
    Szerintem a másik meccsben is benne van a döntő szett, de over legalább.

Junior Member
    Én Nadal 3:1-et.

Senior Member
    Borzasztó volt nézni ezt a meccset Rafa fanként. Szegény a 3. szett Federer break-től azt se tudta milyen rendezvényen van. Remekül játszott Roger, félreértés ne essék, de Nadal önbizalma teljesen elszállt. Én hirtelen nem is emlékszem mikor volt ennyire frusztrált és feszült, szerintem soha, még a Djoko elleni meccseken se.

Még az AO 3-0 sem volt ilyen rossz szvsz.

Member
    Feltunoen lassúnak is tunt...Folyton le volt maradva a labdakról..Utoljara az idei vesztes AO dontoben volt ez szinten nagyon feltuno. Nagyon szurkoltam hogy a vegen visszabreakeljen de sajnos nem jott ossze, bar valuszinuleg ha visszajon akkor sem nyert volna ma..A ra jellemzo minden elsopro kuzdenitudas megvolt ma is, de sajnos csak az..

Junior Member
    Hát elég rosszul nézett ki a lába. A bokáján volt valami kötés ami szoríthatta, a vége előtt tépte le és láss csodát, elkezdett végre teniszezni. Fogalmam sincs mennyire volt ez befolyással a meccsre, az szokatlan, hogy alapvonalról jobb és stabilabb legyen Federer. Szervákban alig volt köztük különbség, stabilitással nyerte meg ezt a meccset a svájci amit nem gondoltam volna. Jön a keménypálya, állandóan megsérül rajta Rafa, pedig ideje lenne már valamit villantani a Garroson kívül. És itt most tornagyőzelemre gondolok mert a játéka bőven megvan hozzá, csak valahogy mentálisan mindig elbukik salakon kívül.

Junior Member
    Akkor most meg vagy lepve?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •