Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (150) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Roland Garros 2019 tippek / kibeszélő

Member
    Élő fogadás ha van benne vagy itf meccs, arra nincs bónusz

Member
    Igen, semmit sem kell csinálni.
    Pl, 12-es gyűjtő az 50% bónusz. Kiválasztod a 12 meccset, megteszed az összeget, kiírja hogy a nyeremény mondjuk 10 000 forint. Ha nyertes a szelvény, akkor 15 000 forintot írnak jóvá.

Senior Member varin avatara
    Én ma egy kicsit bátrabb kombival próbálkozom, mert több meccsen is az underdogra nézek rá, így néhány alacsony szorzó kiesik:

Diyas+Lepchenko+Collins+Nadal+Krajinovic+Medvedev+ Paire+Djoko+Thiem+Cuevas

@6.71

Member
    Élőfogadás ha van benne vagy itf tenisz meccs, arra nincs bónusz

Banned
    Idézet zero977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, semmit sem kell csinálni.
    Pl, 12-es gyűjtő az 50% bónusz. Kiválasztod a 12 meccset, megteszed az összeget, kiírja hogy a nyeremény mondjuk 10 000 forint. Ha nyertes a szelvény, akkor 15 000 forintot írnak jóvá.
    Értem már, köszönöm! Csak nekem korábban volt benne élő es azert nem lett bónusz. Ok!

Banned
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ma egy kicsit bátrabb kombival próbálkozom, mert több meccsen is az underdogra nézek rá, így néhány alacsony szorzó kiesik:

Diyas+Lepchenko+Collins+Nadal+Krajinovic+Medvedev+ Paire+Djoko+Thiem+Cuevas

@6.71
    Ez szerintem jó lesz, hajrá! Lepchenkot tettem én is tobbre. De van még Nara, Petko meg Bolsova hogy veri Zvonarevát.
    varin likes this.

Senior Member
    Martic - Mladenovic

Két igen jó formában lévő lány feszül egymásnak. Meglepne egy 2-0 bármelyiküktől, de ha éppen úgy alakul, abban kell lennie egy jó szoros szettnek. 21,5+

Potapova - Vondrousova

Na ez fasza kis meccs lesz. A jövő két nagy reménysége. Masszívan top 10-es lehet mindkettő, ha el nem rontanak valamit. Potapova ellentmondást nem tűrően játszott Kerber ellen. 19,5+ Egy 6-4, 6-4-gyel meg is lenne.

Rybakina - Siniakova

Siniakova szereti a háromszettes meccseket, kettőben képtelen nyerni. Rybakina partner erre tervre. Nem zárom ki a három szettet se, de egy 20,5 overre szavazok inkább.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.05.27 17:50

Member
    Holnapra ehhez mit szóltok? Cesc18, Bitmap? Fognini, Anisimova, Puig, Cabal/Farah, Marat/Pavic. 2,12 ods+bonusz

Senior Member
    Idézet kowarski eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Rybakina - Siniakova

Siniakova szereti a háromszettes meccseket, kettőben képtelen nyerni. Rybakina partner erre tervre. Nem zárom ki a három szettet se, de egy 20,5 overre szavazok inkább.
    Itt Rybakina továbbjutása is tetszik, de valószínűleg az over lehet a jó választás.

A holnapi nap egyébként számomra elég langyos, de egy nagyon jó tippnek tartom Tsurenkót, akinek bár nincs nagy éve, de egyrészt RG-n szokott menni egy pár kört, másrészt Bouchard lesz az ellenfele, akihez nem is kell hozzáfűzni semmit. 1,5-ért ez nagyon jó választás, akár kettőben is.

Fritz 3-0-ban meg tudja oldani.

Tetszik még Paquet, jó formában van, hazai pálya és nem egy veretes, jó formájú salakmenő az ellenfél.

Kasatkina-t nagyon túlárazottnak tartom, Paolinit megkockáztatom ilyen oddson.

Senior Member varin avatara
    Nem volt könnyű dolgom a mai kombinál, mert ma is több underdogra vadászom... Éppen ezért most picit bátrabb kötés született, amelyet kisebb téttel is ajánlok.

Anisimova+Osaka+Paquet+Sabalenka+Babos+Fognini+Ver dasco+Khachanov+Fritz+Swiatek @9.31
    Jager likes this.

Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •