Oldal: 5 / 15 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (150) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Roland Garros 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Lányoknál én nyugodt szívvel csak Bertenst és Sevastovát merem behúzni. Konta még jó lehet, de nála aggasztó, hogy a Garroson még soha nem nyert meccset. Vekic franc tudja milyen lelkiállapotban van miután úgy tűnik Stannel vége. Kvitovának jó szezonja van, de Rómában összeszedett egy sérülést és Cirstea amúgy is veszélyes. Elég csalafinta párosítások vannak itt

Fiúknál a Nadal, Djokovics, Thiem trióból én a szerbet lehagyom a kombiról, de csak megérzés, hogy Hurkacz megizzaszthatja. Nadal és Thiem szerintem sima 3-0-lal mennek tovább.

Cuevas jó formát mutat, az ilyen Janvier szintű játékosokat verte az utóbbi hetekben, a Garroson pedig amúgy is az elmúlt 6 kiírásban megoldotta a kötelezőt az első körben.

Garin nem a törpeoddsosok között mozog, de nálam a nap egyik legbiztosabb továbbjutója. Korábbi junior RG-bajnok - Zverevet verte a döntőben -, és bár kellett neki pár év, de most már megérkezett a top 50-be. Opelka ugyan sokat fejlődött salakon, de a Garroson elég lassú a pálya, ami nagyon nem az ő játékának kedvez. Nem gondolom, hogy 3 szettet tud fogni a sokkal jobb salakos chilei ellen.

Bertens + Sevastova + Nadal + Thiem + Cuevas + Garin @ 1.95 bet365 + 20% BÓNUSZ

Junior Member
    Mára azt gondolom hogy a jó formában levő Nara nyerhet, Petkovic is, Lepchenko és szerintem Bolsova verni fogja jó oddsért Zvonarevát. Wozni is lehet kikap vagy megint megint feladja de rá nem tennék.

Junior Member
    Hi Cesc! Ez a bónuszos fogadás hogy van bet-en? Min hány tenisz meg hol található ez hogy bónuszt tegyen rá ha bejön? Amikor fogadok gyűjtőben és ott van vagy hol? Köszi!

Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi Cesc! Ez a bónuszos fogadás hogy van bet-en? Min hány tenisz meg hol található ez hogy bónuszt tegyen rá ha bejön? Amikor fogadok gyűjtőben és ott van vagy hol? Köszi!
    https://www.hatharom.com/2019/01/13/...en-nyitonapjan

Ennek a cikknek az elején röviden leírtam, hogy mi a bónusz lényege

2-es gyűjtő 5% bónusz
    3-as gyűjtő 7,5% bónusz
    4-es gyűjtő 10% bónusz
    5-ös gyűjtő 15% bónusz
    6-os gyűjtő 20% bónusz
    7-es gyűjtő 25% bónusz
    8-as gyűjtő 30% bónusz
    9-es gyűjtő 35% bónusz
    10-es gyűjtő 40% bónusz
    11-es gyűjtő 45% bónusz
    12-es gyűjtő vagy nagyobb

Member
    Garin nekem is tetszene, de engem visszatart a előző meccsük ahol Opelka sima 2ben nyert..

Junior Member
    https://extra.bet365.com/promotions/...mulator-bonus/
    Az a lényeg:
    "Tegyen egy 2 vagy több választásból álló mérkőzés előtti gyűjtő fogadást a Megnyeri a mérkőzést, az Első szett nyertese és a Fogadás szettre piacokon "
    Ha más kimenetelt teszel bele nem fog járni a bónusz.

Idézet djokovic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Garin nekem is tetszene, de engem visszatart a előző meccsük ahol Opelka sima 2ben nyert..
    Az is amerikai zöld salakon volt és tavaly, amikor Garin még közel sem volt ilyen jó játékos...kb semennyire nem mérvadó az a meccsük. Annyiból jó, hogy már találkoztak, hogy Garin tudja milyen szervákra számíthat az amerikaitól.

Junior Member
    Idézet zero977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    https://extra.bet365.com/promotions/...mulator-bonus/
    Az a lényeg:
    "Tegyen egy 2 vagy több választásból álló mérkőzés előtti gyűjtő fogadást a Megnyeri a mérkőzést, az Első szett nyertese és a Fogadás szettre piacokon "
    Ha más kimenetelt teszel bele nem fog járni a bónusz.
    Szia! Ok, de amikor pl. kiválasztok 4 teniszt és megteszem ki nyer, majd a végén beírom a gyűjtőbe a tétet es ennyi? Ja jó mind akkor a végén írja jóvá a bonuszt vagy jelöli az elején is? Vagy fogadás előtt rá kell mennem vmire hogy igy bónuszba tegye majd es ne simán bónusz nélkül? Mert nekem eddig nem tette bónuszba. :/ köszi!

Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Ok, de amikor pl. kiválasztok 4 teniszt és megteszem ki nyer, majd a végén beírom a gyűjtőbe a tétet es ennyi? Ja jó mind akkor a végén írja jóvá a bonuszt vagy jelöli az elején is? Vagy fogadás előtt rá kell mennem vmire hogy igy bónuszba tegye majd es ne simán bónusz nélkül? Mert nekem eddig nem tette bónuszba. :/ köszi!
    Fogadás előtt semmit nem kell csinálnod, utólag a nyereménnyel együtt automatikus jóváírják a bónusz összeget is.
    Szabbancska likes this.

Junior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogadás előtt semmit nem kell csinálnod, utólag a nyereménnyel együtt automatikus jóváírják a bónusz összeget is.
    Rendben, köszi a választ!

Oldal: 5 / 15 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •