Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (150) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Roland Garros 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet manu9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi! Molleker szerintem is nyerni fog, jó formában van csak ugye Giraldo is salakos és ezért nem biztos tipp azért.
    Ami viszont nekem mára a legjobban tetszik az 1,61-ért a Hogenkamp-Hibino ellen. Szinte biztos vagyok benne mert a holland jó salakos, Hibino viszont nagyon nem!
    Abban a női meccsben tényleg van fantázia.

Fiúknál én ma is bizalmat szavazok Guinardnak @ 3.26.

Senior Member
    Mi a véleményetek Marino R. (Can) - Rybakina E. (Kaz) meccsel kapcsolatban. Számomra sima Rybakina győzelemnek tünik.

Junior Member
    Rybakina jó salakos, megoldja ezt szerintem is.
    hogar likes this.

Member
    S.Vickery győzelmében is fantázia nem?! 1,55

Idézet kirby23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    S.Vickery győzelmében is fantázia nem?! 1,55
    Az érdekes meccs lesz, első körben mindketten 3 órás meccset játszottam. Aki jobban regenerálódik az lehet a nyerő.
    kirby23 likes this.

Senior Member Bitmap avatara

Na, akkor kezdödjön, sokszor szoktátok kérni,hogy a " biztosabb " eseményeket írjam le, szorzótól független, átnéztem az első kőr kínálatát és a következő játékosok jöttek ki, pár soros indoklással-meglátással ami nem annyira mélyreható,de kész érvek a játékosok mellet-ellen.

ATP
    - Tsitsipas @ 1.04 -> Szinte karakter pocséklás lenne, ha elkezdenék erről regényeket írni, Madrid és Roma nagyon jó hangolodás volt a fiatal számára, ilyen formában kötelező az R1.

- Federer @ 1.15 -> Federer rómában Tsitsipas ellen nem állt ki, sérülésre hivatkozva, abban biztos vagyok hogy ha bármi problémája lenne akkor nem kerül sor a meccsre, ha pedig játszani fog akkor semmi problémája nem lesz, elképzelhetetlennek tartom,hogy első körben kiessen Sonego ellen, hiába volt motsanában pár jó meccse,a svájci GS tornán nem is tudom,hogy mikor esett ki első körben, túl nagy a hype is. ( Egyébként 2 napos nyilatkozatta az volt,hogy teljesen tökéletes állapotban van )

- Nishikori @ 1.16 -> A japánról lehet jót is mondani rosszat is idén,úgy gondolom,hogy összeségében azért jó éve van és minden évben azért ő ezen a tornán eléggé jól szokott szerepelni. Ellenfele hiába hazai játékos azért nem egy meglepetést gyártó játékos szinte csak a kötelező " győzelmeket hozta " semmi más, egyébként legútóbbi meccsén pont nagyon,de nagyon gyengén játszott.

- Cecchinato @ 1.10 -> Az öreg Mahut, 3 év alatt... 2017-2018-2019 játszott kb 10 salakos meccset amiből 2-t tudott nyerni, legutóbb a " béna " Troicki is simázott ellene, az olasznak tavaly nagyon ment itt, DJokovicot és Goffint is tudta verni + idénről már van egy salakos torna győzelme.

- Goffin @ 1.10 -> Goffin szintén felemás évet fut,de voltak jó meccsei salakon, nem nyeretném más játékos ellen,de basszus, Berankis 2 év alatt lejátszott 2 salakos meccset mind a kettőt bukta, idén a legutóbbi 1 salakos meccsén a 251. japán Uchida simázta kettőbe, nehogymár...

- Berrettini @ 1.20 -> Voltak jó meccsei a spanyol játékosnak ( ellenfele) ,de pl. legutóbbi meccsén ő is nagyon gyengén játszott, az olasz pedig egész évben jó formát fut, BP tornát is nyerte ahol jó volt, utána Münchenben sem volt rossz és legutóbb romában is pl. Zverevet is kettőbe verte... van egy pár szint különbség a részére.

- Ruud @ 1.30 -> Gulbis veszélyes játékos lenne, ha akarna de egyáltalán nem akar idén 7 salakos meccséből 1-et tudot nyerni egyébként mindegyiken alig nyert játékot, a norvég Ruud pedig Romában hangolodott ide, ahol nagyon jó meccsei voltak, Evansot és Kyrgiost is verte...nem gondolnám,hogy pont most ennyi nyert szettre menő mérkőzésen akarna bármit is a mindig unottam-motiválatlanul játszó Gulbis.

- Dellien @ 1.20 -> Jó évet fút ő is, van torna győzelme challangerről is, de idén nagyon sok salakos menő játékost is elkapott mint pl. Carballes, Berlocq, de Simon ellen is nyerni tudott stb. az indiai nem visel akkora játékerőt salakon mint az előbb emlitettek.

WTA

- Kerber @ 1.23 -> Idén nem sokat játszott salakon Kerber mert betegséggel küszködött és talán sérüléssel is ,de egyébként nyilatkozta,hogy mindig nagyon motivált RG esetén hisz, annak a győzelme hiányzik neki, ha játszik akkor épp lesz és nyerni fog Potapova ellen akinek szintén nem voltak semmi eredményei idénről salakrol,szal szimpla játékot nézve itt is pár szint különbség van, szóval szinte biztos vagyok, hogy ha játszik akkor épp lesz és épp formában nyerni fog ellene.

- Bencic @ 1.06 -> Bencic szintén nagyon jó évet fut, Madridban is nagyon jó meccsei voltak, a fiatal francia ellenfele legutóbbi ITF meccse 6 - 1 6 - 1 vereség a 156 Martincova ellen...

- Mladenovic @ 1.20 ->Mlade jól hangolodott a tornára,Romában verte Anisimova,Garcia , Bencic és Barty játékosokat, úgy látszik,hogy kezd látszodni az eredménye Sascha Bajin munkájának, ilyen meccsek után a francia Ferrot vernie kell újra ahogy egyébként ezt tette is rómában kettőbe...

- Pliskova @ 1.08 ->Hát most erre se sokat tudot írni, Romai tornagyőzelemmel hangolodott ide, Brengle soha nem alkotott RG-n semmit 0-3 Pliskonak, amúgy is full fogyatékos játékot játszik... egyértelmű.

- Vondrousova @ 1.10 -> Wang idén 4 salakos meccs 0 győzelem, legutóbbi 3 meccsén alig nyert játékot, pár napja a 256. Francia Hesse simázta le, a fiatal cseh egész évben parádésan játszik, keményen is salakon is, most Rómában verte Kasatkinát, Halepet salakon... ami azért kicsit más kávéház mint a nyeretlen jelenleg bénácska Wang...

Szóval, nálam az első nap legbiztosabb játékosai/tippjei ök lennének, még ezt is tudnám picit szükiteni,de ezek esetében nem nagyon tudom elképzelni a meglepetést, ez azthiszem pont 12 meccs amire akár simán rá lehet próbálni ami egyébként a legnagyobb bónuszt kapja beten még az oddshoz +50%
    / Igen a szorzók, nagyon picik mivel próbáltam eleget tenni a " legbiztosabb tippek " kérésnek és hát a bukik sem hülyék sajnos,hogy ezekre nagy szorzót kináljanak \

Akik még jók lehetnek.:
    Humbert @ 1.90
    Schwartzman @ 1.30
    Mayer @ 1.68
    Jaziri @ 2
    Martic @ 1.31
    Siegemund @ 1.33
    Svitolina @ 1.44
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.05.25 20:04

Junior Member
    Sziasztok! Larssont néztem ki Rybarikova ellen. A svéd salakos játékos, míg a szlovák nem. Egyik sinvs nagy formában de Larsson kezdi összekapni magát mert kb 1 hete Kuznyecovát is verte 2 sima szettben. Ez nálam 1,61-ért megéri, nyerni fog a svéd.
    Bitmap, Cesc mit gondoltok erről?
    Szerintem még Svitolina is verni fogja Venust 1,41-ért.

Na akkor csapjunk a lecsóba, vasárnap még szerényebb mennyiségű meccset rendeznek Párizsban, de azért van miből csemegézni.

Bitmap kolléga szépen összeszedte a mai "tutikat", én hozzá képest egy kicsit óvatosabb duhaj leszek.

Én például Andujartól és Halystól is tartok, így Berrettinit és Nisikorit is hanyagolom.

Fiúknál Cecchinato, Tsitsipas és Dellien veresége meglepne.

A lányoknál egy fokkal tetszetősebb a felhozatal. Martic akár meglepetést is okozhat ezen az RG-n és Jabournál sokkal jobb salakos játékosnak tartom.

Mladenovic az új edzővel úgy tűnik visszatér a helyes útra. Ferrót nem olyan régen verte, szóval meglepne ha hazai pályán botlana ellene.

Cecchinato + Tsitsipas + Dellien + Martic + Mladenovic @ 2.08 bet365 +15% BÓNUSZ

Fel lehet ezt húzni a nagyobb bónusz miatt Pliskovával, Stephensszel és Vondrousovával @ 2.66 +30%

Gl.

Member
    Timit veretni 3as oddson? Szerintem boven van benne ertek.

Senior Member
    Putyinceva - Peterson

Tornagyőzelemből jön a kazah/orosz, de az is nyögvenyelősen jött össze neki. Peterson szívós tud lenni, ha megy neki. Erősen háromszettesnek néz ki a meccs. 21,5 over 1,95. 3 szett 2,3.

Kuzmova - Cornet

Cornet hazai pályán teperni fog, de még ez kevés lehet. Legalább egy szoros szettet kinézek belőle, de Kuzmovát jobbnak tartom. Első körben búcsúzni nem lenne szép, ezért mennie kell Cornetnek, ez jó lehet egy 21,5 overre.

Mertens - Zidansek

Mertens nem mutat nagy formát, Zidansekkel ellentétben. Zidanseknek tegnap döntőzött Nürnbergben, igaz nem nyert. Nem látom, hogy Mertens ezt lehozná 2-0-val. 21,5 over.

Yastremska - Suarez Navarro

Az ukrán is tornagyőzelemből jön. Nem lesz könnyű dolga a spanyol ellen. Az előző két meccsük háromszettes volt, most is benne van. Ha valamelyikük megoldaná kettőben, egy szoros szett lehet benne. 21,5 over

Kanepi - Görges

Kanepi nálam kötelező a magasabban rangsorolt játékosok ellen. Görges amúgy sincs nagy formában. De inkább itt is az overt húznám, mert pár tized a különbség egy Kanepi győzelem és a 21,5+ között.

Wozniakiról nincs infója valakinek? Két meccset is dobott a közelmúltban. Kudermetova 2,1-es szorzóval adná, ha Wozniakinak van valami komolyabb baja.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.05.26 10:54

Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •