Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 31112131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (150) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Roland Garros 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Talán a mai az utolsó, hogy még össze lehet rakni egy jobbacska kombit

Djoko adja magát, a lányoktól pedig Bartyt néztem ki. Kenin élete győzelmét aratta Serena ellen, de hátast azért nem kell ettől dobni. Barty a nagyobb tudású, Kenin szívóssága szerintem nem lesz elég neki a győzelemhez.

Párosoknál Cabal/Farah egyelőre szépen menetel, illene Kukuékat is verniük, akiktől már az is váratlan, hogy eddig eljutottak.

Lányoknál pedig már a tegnap is említett, Mertens/Sabalenka és Dabro/Xu párosokra teszem a voksom. Mindkettő kiesése meglepne.

Ez az ötös így kiad egy 2.13-as oddsot + a bónusz.
    hogar likes this.

Senior Member
    Teljesen egyetértek. én is ezeket terveztem.

Különösebb gond nélkül be is zöldült, ahogyan a tegnapi 2 napos is

Kíváncsi leszek, hogy az időjárás mennyire nyúl bele a negyeddöntős meccsekbe. Ma 16 órától kb 70%-ra írják az esőt, míg holnapra 70-90%. Főleg a holnapi nagyon necces, 15-16 fok, benne van, hogy az egész játéknapot elmossa az eső. Ez jó hír például Zverevnek, aki elég sokat játszott mostanság, viszont a két nap pihenő jót tenne a fizikális állapotának.

Valószínűleg a két 5 szettes thriller után Nisikori is az esőért fohászkodik. Ha szerencséje van és bejön a mai és holnapi jóslat, akkor neki is lesz ideje szusszanni.

Érdemes így kalkulálni a fogadásoknál.

Itt van amúgy az előrejelzés: https://www.bbc.com/weather/2988507

Látható, hogy csütörtöktől kezd visszatérni a naposabb idő.
    Proxyi likes this.

Member
    Akkor Federer addig le is zárhatja a meccset?

Idézet OnodiJ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor Federer addig le is zárhatja a meccset?
    Majd kiderül, ezek azért nem olyan körülmények amik Fed játékának a leginkább kedveznek. De persze kérdés, hogy Stan mennyire lesz képben az 5+ órás meccse után.

Member
    Pont Wawrinka fáradtságára gondolok én is.Tippmixen jelenleg 1.4 Fed győzelme, szerintem ajándék.

Junior Member
    Én még a Fed -4.5 verzión is elgondolkodom 1.92-ért, de az időjárás függvényében tegyétek meg.

Senior Member
    Konta óriási value ma, false favorit itt Stephens.

Marticék meccse szoros lesz szerintem, remélem Martic továbbjutásával, mivel megtettem végsőre is.

Párosoknál meg Krawietzéknek illene simáznia, Lajovicék eléggé túlteljesítenek/szerencséjük van, a másik páros meg brutálisan darál a szezonban.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konta óriási value ma, false favorit itt Stephens.

Marticék meccse szoros lesz szerintem, remélem Martic továbbjutásával, mivel megtettem végsőre is.

Párosoknál meg Krawietzéknek illene simáznia, Lajovicék eléggé túlteljesítenek/szerencséjük van, a másik páros meg brutálisan darál a szezonban.
    Kontára az oddsot én se nagyon értem, gondolom Stephenst a tavalyi döntője miatt favorizálják.

Krawietzéknél szerintem reális az az 1.5 körüli odds, még ha Lajoék nem is páros zsenik. De nagyot harcolnak és jobbféle párosokon rágták már át magukat. Én annyira nem lepődnék meg ha megint nyernének.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •