Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (150) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Roland Garros 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet hhhgoku eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

Amióta elkezdődött ez a tenisz kör, elkezdtem fogadni rá. Leginkább a Varintól látott első pont az első adogató játékban opcióval.A férfi ágon azt hiszem eddig 100%-os, a női ágon pedig botrányosan rossz az eddigi mutató.

Mára ezeket néztem ki. Teniszhez nálam jobban értők nyugodtan javítsanak ki

Roger Federer megnyeri az első pontot az első adogató játékában (1,30)
    Rafael Nadal megnyeri az első pontot az első adogató játékában (1,36)
    Stan Wawrinka megnyeri az első pontot az első adogató játékában (1,40)
    Stefanos Tsitsipas megnyeri az első pontot az első adogató játékában (1,40)
    Stan Wawrinka - Stefanos Tsitsipas 3,5 szett over (1,53)

Illetve nekem nagy tétre egy olyan is tetszik:

Roger Federer 0-ra, 15-re, vagy 30-ra nyeri az első adogató játékát (1,22)
    Rafael Nadal 0-ra, 15-re, vagy 30-ra nyeri az első adogató játékát (1,25)
    (1,52)
    Szia,

Igazából ezt a szervás témát inkább hagyd szerintem női részen( az nehezebb sokkal követni kell élőben meg teljesen más szisztémát igényel, én sokat nyertem rajta,de nehezebb " kezdöbb " teniszre való fogadokra nem ajánlom inkább ) , férfi részen pedig úgy tudnád még tökéletesíteni bár nem tudom,hogy mi alapján választod ki a játékosokat,de én olyasmit játszottam erre a szisztémára,hogy első körben megnézem a borítást,hogy hol játsszák mennyire lassú / gyors ez azért lényeges mert Pl. a salak borítás amiből egyébént két fajta van európában használatos vörös salak és az észak amerikában használt szürke na...mivel ezek durva szermcsés borítások ezért a labda magasabbra pattan és lelassul rajta ezért sokkal több ideje van pl. a fogadó játékosnak,hogy elérje a labdát sőt ha száraz a salak mert jó idő volt akkor még csúszkálhatni is lehet rajta , lépések helyett ami által még gyorsabban lehet elérni azért ez inkább kedvez a fogadó játékosoknak ez a borítás. pl. a szervák inkább a fű borításon és a gyorsabb pályán érvényesülnek ahol nem lassulnak le és alacsonyan gyorsan pattanak tovább, szóval első sorban szerintem az a legfontosabb,hogy megvizsgáljuk,hogy milyen borításon játszanak és mennyire lassú - gyors ezáltal tudjuk,hogy mennyivel vannak elönyben a szerváló játékosok.

Másodsorban megnézem a kínálatot ( szóval mindig játékost választasz statisztika szerint - jó szervával kapcsolatos statisztikával rendelkező játékos vs kevésbé jó retürner ) , aztán kiválasztom a jó szerva statisztikával játszó játékosokat, szerva statisztikákat itt tudsz keresni.: ( https://www.ultimatetennisstatistics.com/statsChart ) - ( ászok, ászok %, első szerva, mennyire hatékony első szerva %-ban stb. stb. ) szóval minden ami kellhet aztán az ellentetjét nézném meg,hogy aki egy jó szervás játékossal játszik pl. akkor az ellenfélnél legyen olyan aki viszont rossz retürn statisztikával rendelkezik ezt szinén itt tudod megnézni és ha minden adott, gyorsabb borítás,előző meccsek az adott tornán pl. előző két meccs, mennyi hatékonyan szervált, volt -e bp-je az ellenfél mennyire hatékonyan fogadott stb. stb. összességében jó szerva statisztikával rendelkező játékos a másik oldalon pedig egy gyengébb retürner akkor eléggé nagy az esélye,hogy ezek a fogadások sülni fognak, egy időben egyébként én játszottam ezt, nagyon nagy százalékkal nyert csak én azt,hogy ( pl. nyeri a 4. adogató játékát y játékos ) csak nagyon időigényes, majdnem elfelejtettem statisztikára pedig az OnCourt programot használtam ami fizetős, de nagyon jó. ( https://www.oncourt.info/index.html )
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.06.02 09:37
    hhhgoku and Szabbancska like this.

Senior Member hhhgoku avatara
    Igen a női részét ma már hanyagoltam is.

Köszi szépen, nagyon hasznos írás!

Junior Member
    Én ma egy Federer -1,5 szett; Wawrinkáéknál 3,5 szett felett; Nadal meccsén első játszma 9,5 játék alatt; Nishikori meccsén 3,5 szett felett kombival támadok XD
    A mai női meccseknél mindegyik 2,5 szett felett 3/4-es kombi bár ezen még agyalok

Bitmap: tényleg jó írás

Idézet hhhgoku eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen a női részét ma már hanyagoltam is.

Köszi szépen, nagyon hasznos írás!
    Szívesen segitek benne, ha bármi egyéb kérdésed lenne, régen kb. 2 évig játszottam folyamatosan,de ahogy írtam én leginkább női adogatásra fogattam és szinte csak élőbe...most,hogy eszembejutattad jó kis nosztalgikus élmény kapott el screeneltem is pár képet a fogadásaimból,de egyszer egyébként összegyüjtöttem képekbe a 2 éves adogatásra való élőzgetésem képekkel,hogy meglegyen meg is keresem... addig löttem párat, amit még tárol a bet history
    https://ibb.co/xMvVpVw
    https://ibb.co/tPYJqbT
    https://ibb.co/YjDtD22
    https://ibb.co/6WN5LLX

Mondjuk ezekbe pont kevesebb az adogatora való fogadas
    ...de ha meglesz a 2 év termése majd elkuldom lehet belőle tanulni
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.06.02 09:56
    Jager and hhhgoku like this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet djokovic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel szűkül a kínálat ezért egy 2napos tenisz gyűjtős fogadásba nálatok mik lennének jók? Nishikori és Marticrol vélemény? Mehet teniszgyujtosre? Bitmap? Cesc18?
    Nisikori nálam továbbra is felejtős, Djere ellen is majdnem megégett.

Nadal és Djokovics fixnek tűnik, lányoktól a nyolcaddöntőben kb csak Martic tetszik, bár Kanepi ellen gyűlölök fogadni.

Párosoktól Cabal/Farah, Azarenka/Barty, Mertens/Sabalenka és Dabro/Xu
    Jager and aandrass like this.

Member
    Ezek még? Federer, Nadal, Djoko, Halep, Barty, Hsieh/Strycova, Babos/Mladenovic,?

Amúgy kiváncsi lennék,hogy ti mit gondoltok az esélyekről, így pár meccs után mert még torna előtt tettem egy olyat,hogy Nadal és Djokovic lesz a döntős, a spanyolt nem nagyon féltem, torna elején sem féltettem nálam egyébként ő nyeri, viszont a szerbről mit gondoltok ? Eddig még nem volt komolyabb ellenfele, a döntőig vezető uton, lesz most egy meccse Struff ellen aztán pedig a Fognini - Zverev nyertesével akik valszeg ?! kifárasztják egymást, utána pedig a Thiem - Monfils - Khachanov -DP párosból kap valakit, aki előzetesen szerintem Thiem lehet, tőle féltettem egyébként már torna elején is,de azért ott is hosszú meccsek lehetnek Thiem - DP pl.?! a spanyolnak pedig lehet egy Paire - Nishikori győztes, utána egy Tsitsipas - Waw - Mayer - Fed valaki. Nem tudom, meg lehet az a Nadal - Djokovic döntő ?

Senior Member
    Ápolták Vondrousovát a meccs elején, lemaradtam, Sevastova most brékelte vissza. Valaki tud valamit sérülésről?

6-2, 6-0, nos...
    Utoljára módosítva: Proxyi által: 2019.06.02 12:09

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy kiváncsi lennék,hogy ti mit gondoltok az esélyekről, így pár meccs után mert még torna előtt tettem egy olyat,hogy Nadal és Djokovic lesz a döntős, a spanyolt nem nagyon féltem, torna elején sem féltettem nálam egyébként ő nyeri, viszont a szerbről mit gondoltok ? Eddig még nem volt komolyabb ellenfele, a döntőig vezető uton, lesz most egy meccse Struff ellen aztán pedig a Fognini - Zverev nyertesével akik valszeg ?! kifárasztják egymást, utána pedig a Thiem - Monfils - Khachanov -DP párosból kap valakit, aki előzetesen szerintem Thiem lehet, tőle féltettem egyébként már torna elején is,de azért ott is hosszú meccsek lehetnek Thiem - DP pl.?! a spanyolnak pedig lehet egy Paire - Nishikori győztes, utána egy Tsitsipas - Waw - Mayer - Fed valaki. Nem tudom, meg lehet az a Nadal - Djokovic döntő ?
    Nadal döntőbe jutása szerintem alap. Az alsó ágon senkiből nem nézem ki, hogy képes lenne 3 szettet fogni ellene.

A felső ágon Nole helyzete valamivel trükkösebb. Fogna vagy Zverev sem lesz szerintem könnyű ellenfél, de az igazi nehézségeket Thiem vagy DP okozhatja. Még Monfilst is lehetne említeni, mert a formája adott, viszont Djoko ellen rendre megremeg, azt hiszem 16 meccse nem győzte le...Thiem itt a legveszélyesebb a Djoko-Nadal döntőre, de ő is csak akkor ha viszonylag könnyedén tudja venni az elődöntőig az akadályokat, amire lássuk be, elég kicsi az esély.

A vasárnapi 30 fok után újra beköszönt a rosszabb idő Párizsban, ami Djokovics esélyeit növeli.

Senior Member varin avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nadal döntőbe jutása szerintem alap. Az alsó ágon senkiből nem nézem ki, hogy képes lenne 3 szettet fogni ellene.

A felső ágon Nole helyzete valamivel trükkösebb. Fogna vagy Zverev sem lesz szerintem könnyű ellenfél, de az igazi nehézségeket Thiem vagy DP okozhatja. Még Monfilst is lehetne említeni, mert a formája adott, viszont Djoko ellen rendre megremeg, azt hiszem 16 meccse nem győzte le...Thiem itt a legveszélyesebb a Djoko-Nadal döntőre, de ő is csak akkor ha viszonylag könnyedén tudja venni az elődöntőig az akadályokat, amire lássuk be, elég kicsi az esély.

A vasárnapi 30 fok után újra beköszönt a rosszabb idő Párizsban, ami Djokovics esélyeit növeli.
    DP-nek azért távolról sem tűnik tökéletesnek a térde, Nishioka ellen voltak olyan pillanatok, ahol már kontrázni akartam - igaz, Thompson problémamentes volt.

Oldal: 12 / 15 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •