Oldal: 10 / 15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (150) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Roland Garros 2019 tippek / kibeszélő

Member
    Idézet OnodiJ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi van G.Simonnal?
    Befejezte 25 játszmában, de szerintem ő fordítva szerette volna!
    Ráadásul a 3. szettben 3:0-ról sem bírt nyerni!
    Utoljára módosítva: rizotto által: 2019.05.30 16:21

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet OnodiJ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi van G.Simonnal?
    Hátsérüléssel bajlódik már jó ideje, első körben még szerencséje volt Stahoval.

https://logibet.com/tip/tennis/salva...s_simon/243226

Bánom, hogy így elóvatoskodtam...

Senior Member
    Mertens - Sevastova

Nem látom melyikük lenne képes domináns játékot letenni a salakra. 20,5+

Konta - Kuzmova

Bízok Kuzmovában, tegnap pihenhetett. Konta nehezen enged el meccset, amúgy is jó formában van. Ez pont elég egy 20,5 overhez.

Bármennyire is jó formának örvend Martic, Pliskova kezd összeállni fejben és ez a tudásával ötvözve nagy fegyver. Jó szezont jósolok Pliskovának. Összekombiznám Anisimova győzelmével Begu ellen. Anisimovára még nem láttam oddsot.

Junior Member
    Verdasco is ügyes volt. Elegge szivatnak a franciak.

Junior Member
    Hely
    Heves
    Háj! Holnapi tenisz meccsek közül ajánlok néhányat, kizárólag férfi meccset, mert a női teniszben nem nagyon bízok:

PCB-Paire: jó meccsnek ígérkezik szerintem benne van egy 4 - 5 szett is, h miért -PCB kevés salakos meccset játszott és még nem játszott ezen a GS-en egészen jó salakossal már pedig Paire az (idén 3-ban verte PCB Barcelonában) PCB ehhez képest könnyedén vette az akadályokat az első kettő fordulóban. (1.84 J Sousa ellen ez az odds még annak szólt hogy nem volt igazán játékban salakon; 1,40 De Minaur ellen már vállalható volt aki nem éppen salakos játékos) Paire hajlamos a könnyelműségre (mint sok francia és olasz játékos) melyet Copil ellen 1 szett leadása, míg honfitársa Herbert ellen 2-0-ról engedte vissza a meccsbe.

Nishi-Djere: Ebben is benne van a 4-5 szett szerintem annak ellenére h kb. 1,25 tehát nagyon alacsony Nishi oddsa. Djere nem rossz salakon ezt idén bizonyította hisz tornát is nyert. Nishi könnyedén vette az első kört bár Halys-el (francia) meggyűlt a baja a 3 szett-ben, de végül behúzta 3-ban, Tsonga hazai pályán sérülésből visszatérve már szettet lopott tőle breakhátrányból fordítva az elsőt, majd a 4-ben Nishi jött vissza 3-0-ról és húzta be 4 -ben a meccset. Djere a salakos Ramos-t verte (1,73-ért!) 2 könnyű és egy tie-break-es szettben, míg Popyrin legyőzése nem okozott neki gondot.

Ruud-Fed:szerintem 3 szoros szettben, de Fed fog nyerni akár egy tie-break-al fűszerezve olyan öregurasan Ruud nem rossz salakos, ezt bizonyította favoritként a nagyszájú Gulbis majd Berrettini legyőzésével underdog-ként (2,58-as oddson) Fed megerőltetés nélkül halad pályafutása vége felé könnyed játékkal nem a kedvenc borításán.

Moutet-Londero: érdekes meccs lesz hisz Londero kis underdog-ként verte Bashilashvili-t (aki még Lyon-ban volt elődöntős 24-én, tehát fáradt) simán 3-0-ra majd a hazai közönség egyik kedvencét Gasquet verte 3-1-re. (aki most jött vissza sérülésből és nem nagyon volt még játékban) Moutet francia-ként kis favoritként verte 1,50-ös oddson Vatutin-t majd meglepetésre nagy underdog-ként (kb. 4-es oddson) az igen jó salakos argentin Pellá-t. Ez a meccsük ismeretlenkét 4-5 szett is lehet, akár a francia győzelmével.

Mahut-L.Mayer: Mahut viszi előre a francia közönség hisz brutális underdog-ként verte Cecchinato-t (tavalyi Djokovic verőt) 7-es oddson 2-0-ás hátrányból, majd Kohli-t szintén 7-es oddson de már sima 3-ban. Szerintem még Mayer is fogható hisz most már 4-es körüli oddson fogadható. Mayer a salakon elég jó Vesely-t verte 3-ban ahol az első szett volt szoros, majd underdog-ként Schwarzi-t 4-ben kb. 3,40-es oddson. Nekem viszont nem volt olyan meggyőző, mint Mahut a 2-körben. Úgyhogy szerintem jöhet az újabb meglepetés.

Goffin-Nadal: erről nem sokat beszélek hisz Nadal megint brutál formában ütöget (MEGLESZ EZ A GARROSS IS NYERVE ÁLTALA) hisz az első szettekben elveszi a kedvét az ellenfelének 2-2 break-el, majd sima 3-ban behúzza. Sajnálom Goffin-t mert jól játszik, holott nem ez a legjobb borítása, de és ennyi itt vége lesz a szereplésének.

Wawrinka-Dimitrov: ez szerintem 4 szettben elintézi Waw, aki csak egy szettet dobott oda Kovalik-nak, majd Garin-t meglepetésre kis favorit-ként (1,53-as oddson) nagyon simán 3-ban küldte haza, mindösszesen 5 játékot engedve neki. Dimitrov lehet a fáradtabb hisz Tipsarevic-et (jó tenisz múltja miatt ) nehezen 5-ben, majd Cilicet (nem jó salakon, de a szervái sokat segítenek) 2-1-es hátrányból verte.

Tsitsipas-Krajinovic: szerintem Tsitsi 3 szoros szettben vagy 4-ben győz majd a fáradt Krajinovic ellen aki két 5-szettes nyert meg. Tsitsi csak Dellien ellen izzadt meg, az elsőben majd 4-ben hozta elég simán. Tsitsi szerintem elég sokáig juthat ezzel a tenisszel ezen a Garros-on.
    Utoljára módosítva: Shevy77 által: 2019.05.31 02:08
    Jager likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Mai napra úgy gondolom,hogy férfiaknál Federer + Nadal + Tsitsipas + Wawrinka nyerni fog.

A svájci kapott egy jó kis salakos játékost,de lehetetlennek tartom,hogy kikapjon 3 nyert szettre menő mérkőzésen Ruud ellen,aki az évben okozott már pár játékosnak meglepetést ,de azok olyan játékosok is voltak akik benne vannak mint pl. Kyrgios... , de egyébként a kötelező veresegeket mindig megkapta mint pl. Djere és DelPo ellen is.

Nadal szintén lehetetlen,hogy kikapjon hát minden egyes pontot nagyon komolyan vesz.

A görög szintén nagyon jó formában játszik az évben, igaz ez a szerb-re is,de szerintem látni lehet majd rajta a két 5 szettes meccset amit lejátszott, ez a két mérkőzés közel 8 óra volt ami a duplája annak amit Tsitsipas töltött a pályán. Az elképzelhetetlen,hogy a szerb lesimázza, szóval ha esetleg hosszabb meccs lenne az is a görögnek kedvezne szóval a lehetséges forgatókönyvekeket lezongorázva a végére mindig Tsitsipas jön ki.

Wawrinka meccsén is lehet a kulcs az,hogy Dimitrov sokkal többet töltött a pályán, illetve nagyobb tornákon GS-eken eddig 3 ból 3x a svájci nyert, szintén arra a forgatókönyvre gondolok,hogy Dimitrov biztosan nem fogja lesimázni Waw-ot, aki egyébként még ráadásul úgy néz ki formában is van hisz Garin ellen jól játszott, ha pedig hosszabb mérkőzésre kerülne sor akkor az elöny megint nála van illetve ha szett elönybe kerülne rögtön akkor megint nagyon hosszú meccs állna a bolgár ellen amit megint csak nem tudok elképzelni,hogy szetthátrányból is nyerjen szóval nálam lezongorázva itt is a svájci nyer.

Hozzájuk még egy női párost néztem ki, Hsieh/Strycoca Akik idén nyertek már együtt salakon tornát ahol a Dabrowski/ xu párost verték kettöben a döntőben, Puig a 747. párosban Rogers pedig rangsorolva sincs, oltári nagy a különbség.

Ez igy együtt úgy nézki,hogy.: Fed + Nadal + Tsitsipas + Waw + Hsieh/Stryocva @ 1.93

/ lehetnek híbák elirások itt -ott mert nagyon futtában irtam/
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.05.31 09:24
    Jager likes this.

Member
    Cesc18 nálad mi ma a tuti? Párosokbol melyiket látod jónak?

Senior Member Cesc18 avatara
    Elég trükkösnek néz ki ez a mai játéknap, ami a "tuti" egyes meccseket illeti.

Egyedül Tsitsipast érzem fixnek, Krajinovic ugyanis túl sokat játszott, a két 5 szettes éreztetni fogja hatását.

Párosoknál a tavalyi döntős Marach/Pavic-nak illene megoldania a francia kettős ellen, mint ahogyan Rojer/Tecaunak is. Mindkét páros sokkal komolyabb játékerőt képvisel, mint az ellenfelük.

Lányoknál egyedül Hsieh és Strycova továbbjutása tűnik fixnek.

Ez a kvartett így nem túl nagy oddsot ad ki, így én még hozzácsapom Londerót. Moutet ugyan szívós és nagyon kellemetlen ellenfél, de a Pella elleni bravúrját nem árt helyén kezelni. Az argentin hátsérüléssel bajlódott és tudása alatt teljesített. Londerótól sokkal jobb tenisz várható, ami megoldhatatlan feladat elé állíthatja a rutintalan franciát. Benne van a 4-5 szett, de szerintem a dél-amerikai megoldja.

Feddel és Rafával lehet még tuningolni a kombit, de én most őket mellőzöm.

Tsitsipas + Marach/Pavic + Rojer/Tecau + Hsies/Strycova + Londero @ 2.34 bet365 + 20% bónusz

Gl.
    Jager and jalo14 like this.

Senior Member
    Tőletek szemezgetve ezt raktam össze: Federer, Tsitsipas, Hsieh/Strycova, Marach/Pavic, Londero, Rojer/Tecau.Tippmixen ez 2.48 odds

Junior Member
    Cesc18 abszolút egyet kell értsek veled, talán Londerót hagynám ki az általad említettek közül. Helyette játszanám Nadalt, s bár kisebb az odds, a 20% bónusz megmarad, Hajrá!

Oldal: 10 / 15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •