Oldal: 1 / 26 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (259) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Australian Open 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara

Australian Open 2019 tippek / kibeszélő

Ide jöhet minden, ami a 2019-es ausztrál nyílt teniszbajnoksággal kapcsolatos.

Senior Member
    Én csak a női szakágat figyelem, ennek értelmében:

Halep - Kanepi

Ha női teniszező lennék, akkor az egyik játékos aki ellen qrvára nem szeretnék játszani soha az életben, az Kaia Kanepi. Ki van élezve a nagy halakra az észt lány. Halep vért fog izzadni itt idény elején a továbbjutásért (reményeim szerint). Grand Slam győzelem után amúgy se várok sokat tőle, főleg év elején. A felkészülési tornákon se nagyon tette tiszteletét (Kanepi szintén), ez alól Sydney a kivétel, bár sok sót ott se evett meg, a jó formának örvendő Ashleigh Barty 6-4, 6-4-gyel kirakta a tányér szélére a románt. Száz szónak is egy a vége: 3 szett 2,45, vagy 20,5 over 1,9.

Tsurenko - Alexandrova

Tsurenko egész meggyőző volt a felkészülés alatt, nem is szimulált sokat (taktikai fegyvernek tartom a medical time outot nála, ami által nem túl kedvelt játékos számomra). Alexandrova is jól kezdett. Az orosz Sloane Stephenst is szépen megszorongatta, csak döntő szett tie breakben nyert az amerikai. Tehát a forma adott mindkét oldalon. 3 szett/ over 20,5. Inkább az over felé húznék.

Jabeur - Babos

Hiába a mi kutyánk kölyke, ki nem állom. Továbbra is vallom, hogy az egyéni sportág nem neki való, akaratgyenge, mentálisan labilis, csak egy partner lelki támogatása mellett tud kibontakozni. Jabeur pedig ezt köszönni fogja szépen, élni fog a lehetőséggel. Főleg, ha a tavaly év végi formájából maradt valami ez év elejére. Nem túl nagy az odds 1,45 körüli.

Kasatkina - Bacsinszky

Bacsinszky jó fomának örvend, főleg a tavalyi produkciójához képest. Kasatkina a moszkvai győzelem óta homály, egy értelmes megmozdulása nem volt. 3 szett/ 20,5 over/ Bacsinszky(<-apró pénzzel)

Vekic - Mladenovic

Timike másik fele ellen megyek, nem túl nagy szorzóval (1,35), de Timike buktájával együtt már 2 körüli a buli, ami az esélyeket tekintve nem ördögtől való. Jó lesz nekik a páros.

Véleményezze boldog, boldogtalan!
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.01.15 17:07

Senior Member varin avatara
    Unibet -en @3.75 (4.33 volt, csak szétszakadt a tétemtől...), hogy Kvitova eljut legalább a negyeddöntőig, amit én nem annyira értek.

Oké, hogy Sabalenkával kell játszania majd a legjobb nyolcért, de tornagyőzelemből érkezik, ahol éppen verte a fehérorosz lányt.

Az első körben Rybarikovát kell vernie és bár valószínűleg fáradt, azért így is lesz a két meccse között 25-26 órája, illetve a Sydney-Melbourne távolság nem olyan vészes. Ha kicsapja a szlovák lányt, pihenhet kicsit a következő meccsekre.

Rybarikova után Petkovic vagy Begu, majd Bencic/Putintseva/Strycova - egyik sem megoldhatatlan.

A 16 között jön Sabalenka, ott egyrészt a kiszálláson is el lehet gondolkozni, másrészt szerintem nem is lenne reménytelen a dolga.
    Szilko95 likes this.

Senior Member
    Pár meglepetés lehetőség

Edmund-Berdych:2.5-1.5 Nem értem miért ekkora dog a brit.Tavaly elődöntős volt,kell neki a jó szereplés.Berdych jó formában kezdte az évet de nálam ez egál meccs,nagy csatában nyerhet Edmund.

Molleker-Schwartzman:Itt egy szettre jó lehet a fiatal német 2-es oddsért

Monfils-Dzumhur:1.5-2.6 Monfo tavaly év végén megsérült és idén meg nem játszott,tehát nem lehet tudni milyen formában van.A bosnyák kellemetlen,szívós játéka hozhatja a győzelmet.

Ebden-Struff:2.4-1.57 Szerintem két hasonló tudású játékos,Struff inkább salakos,és a hazai pálya is segíthet Ebdennek.

Seppi-Johnson:1.9-1.87 Seppi jobb formája győzelemhez segítheti,a héten döntőzött az olasz,de talán itt még nem jön ki rajta a fáradtság.

Nishioka-Sandgren:1.7-2.15
    Jó formában érkeznek,Tennys tavaly nagyot ment,most is nyerhet,itt az öt szettre is rámegyek.
    Utoljára módosítva: msafin által: 2019.01.12 16:07

Senior Member
    Ugyanez nők

Cirstea-Peterson:1.5-2.5 A svéd tavaly sokat fejlődött,szerintem jelenleg nincs köztük különbség.Idén még nem játszott Peterson így kicsit vakon megyek.

Vondrousova-Rodina:1.6-2.3 A cseh játék nélkül idén,az orosz 3 kemény meccset tolt,most nálam ő a favorit.

Goerges-Collins:1.3-3.6 A német mellet szól szinte minden,a tavalyi és az idei év is,viszont Collins tipikus amerikai,hatalmas önbizalommal,most sem fog megijedni,ezt az oddsot egy GS-en illik bevállalni.

Ponchet-Garcia: Garcia nagyon összeesve kezdte az évet,honfitársa ügyesen felkvalizta magát,3 sima meccsel.Egy szettet most kinézek belőle 2.5 körüli oddsért.

Stephens-Townsend: Sloane az utóbbi 3 indulásakor mindig kipottyant az első körben,most megint esélyes mert nincs nagy formában,a kis dagival rámegyek egy szettre több mint 2-es oddsal.

Lapko-Larsson:1.3-3.3 Lapko hajlamos elcsapkodni magát,ekkora különbség biztos nincs köztük,a svéd elég szívós hogy nyerjen.
    Utoljára módosítva: msafin által: 2019.01.12 16:08

Senior Member Andersson04 avatara
    Edmund kisebb sérüléssel bajlódik ha minden igaz, amúgy hasznos lenne ide összegyűjteni az utóbbi időben kisebb-nagyobb sérüléssel bíró játékosokat.
    msafin likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Edmund kisebb sérüléssel bajlódik ha minden igaz, amúgy hasznos lenne ide összegyűjteni az utóbbi időben kisebb-nagyobb sérüléssel bíró játékosokat.
    Igaz, térd sülése van ezért nem is indult Sydney-ben sem amúgy, Sharapova comb, Cilic térd, Konta nyakhuzodás, Halep hát, Zverev hamstring .
    msafin, vasero and Andersson04 like this.

Member
    Edmund jó szezont futott tavaly és valóban jól szerepelt itt egy évvel ezelőtt, azonban Berdych egyre inkább kezdi megtalálni a játékát, döntőzött Dohában, neki áll ez a meccs. Dzumhurt nem tartom nagy küzdőnek, de valóban kijöhet egy roncsderby. Struffi szerintem simán nyer, azonban a két utolsó tipped kifejezetten tetszik, meg is fogom játszani.

Senior Member Bitmap avatara
    Nálam az első nap legtutibb meccsei ATP részen, egyikre sincs hüdenagy szorzó, de hát a bukik márcsak ilyenek, nem hülyék...

Cilic - Tomic

Olvasni lehet arról,hogy sérülése volt a horvát játékosnak viszont pár napja, " bemutató " tornán 2/2 meccset nyert, nyert a tornagyőztes jó formát mutató Anderson ellen is, igaz, a hazai játékos is nyerte mindkét meccsét viszont a mostanába nem sokat játszó Sock ellen megszenvedett, illetve szóvátette,hogy a labdák minősége neki egyáltalán nem fekszenek ( Dunlop cég aláírt egy 5 éves szerződést így felváltva lesz Dunlop és Wilson labda is AO-n ) és a bemutató tornán, már ezekkel játszottak. Szóval szerintem a horvát formájával és testével semmi probléma, tavaly döntőzött, pontokat kell védenie, szerintem simán meglesz 3 vagy 4 szettben Cilic győzelme.

- Cilic @ 1.30

Delbonis - Millman

A hazai játékos Millman, egész jó formában van, nagy eredményei nem voltak még ezen a tornán, de mondhatni, hogy jól megy neki hisz 2016-ban és tavaly is áldozatául estek jobb játékosok is ( underdogként nyert ). Idén a tornagyőztes Sandgren ellen is tudott nyerni illetve a meglepően jó formában lévő Simon ellen is jót játszott, ilyen formában az egyébként leginkább salakos argentint simán vernie kell otthon.

- Millman @ 1.25

Tsitsipas
    - Berrettini

A tavaly nagyon nagyot játszó fiatal görög nemsokat muatott még idén, amiből olyan sok következtetést nem vonnék le negatívan, kikapott Sydney-ben három szettben a döntőt játszó Seppi ellen, viszont azon a tornán most indult először illetve elötte játszott Hopman kupán is szóval úgy gondolom,hogy annyira nem eröltette meg magát, alakul ahogy alakul, úgy is elengedte volna ha továbbjut. Amiből azt gondolom ennek ellenére is,hogy még nincs azért ő olyan rossz formában az az,hogy hiába kapott ki Hopman kupán Federertől két TB-s szettben, minden statisztikában úgyan úgy játszott mint ő, egyedül a második szervák voltak gyengébbek, szóval olyan statisztikákat rakott le azon a meccsen mint ő, aki utána sima két szettben verte Zverevet. Az olasz Dohában nagyon simán kapott ki Bautistától, aki egyébként nagyon jól játszott szóval nem meglepő, de egy 6 meccses vesztes szériából érkező Mayer ellen is kikapott, szerintem " meglepetésre " nagyon sima lesz Tsitsipas részéről.

- Tsitsipas @ 1.32

Eubanks - Basilashvili

Eubanks, a selejtezőből érkezik, ahol hozta a két kötelező győzelmet illetve egy underdog győzelmet a tehetségesnek kiáltott Felix ellen ( aki egyébként csak egy évvel fiatalabb mint Shapovalov de még nem volt top 100 , Shapovalov pedig top 30 és ATP / GS tornákon is veszélyes akár a még magasabban jegyzet játékosok ellen is,de sokak szerint Felix tehetség, Shapovalov nem, mindegy nem ide tartozik ) szóval, az ő ellen való nyerése miatt nem dobot hátast, valamikor jól játszik valamikor pocsékul most az utóbbi. A grúz játékos veszélyes, idén is voltak már jó meccsei pl. Djokovic ellen nyert szettet, Rublevet verte két szettben aki egyébként jobb mint mostani ellenfele, szóval lehet szoros lesz egy szett ereéig de ennyi nyert szettre tartó meccsen nincs esélye Eubanksnak.

- Basilashvili @
    1.32

Berdych -
    Edmund

Berdych tavaly is jól szerepelt, most idén pedig olyan teniszt tett le Dohában amit nem sokan vártak tőle, komolyan tényleg azt hittem már utálja a teniszt, de jó volt neki az a kis pihenő, Edmund sérüléssel küszköd, Berdych csúcsformát mutat, szerintem elintézi simán, nem tudom elképzelni,hogy ne nyerjen szet/szetteket, szóval ha hosszú lenne akkor azért kapna ki Edmund mert azt még úgy se bírná,de jelen formában inkább sima.

- Berdych @ 1.50

Még kisebb szorzón lévő " tutik " , amik kb. kommentet sem érdemelnek,hogy miért is fognak nyerni.:

- Khachanov @ 1.12
    - Federer @ 1.02
    - Anderson @ 1.10
    - Schwartzman @ 1.15
    - Nadal @ 1.02

" Neccesen, de jöhet "

- Verdacso @ 1.51
    - Troicki @ 1.30
    - Travaglia @ 1.56
    - Lajovic @ 1.45
    - Struff @ 1.56

Aztán egy sor, ahol küzdös meccset várok és mehet a szett over / over.:

- Rublev - Mcdonald 3.5 felett @ 1.50
    - Mmoh - Albot 3.5 felett @ 1.40
    - Monfils - Dzumhur 3.5 felett @ 1.53
    - Tiafoe - Gunneswaran 3.5 felett @ 1.50
    - Lopez - Thomspon 3.5 felett @ 1.50
    - Seppi - Johnson 3.5 felett @ 1.40
    - Dimitrov - Tipsarevic 3.5 felett @ 2.62
    - Kubler - Fabbiano 3.5 felett @ 1.40
    - Basic - Laaksonen 3.5 felett @ 1.40

Tudom,tudom azt írtam,hogy nem leszek többet, de nem bírtam ki egy GS azért még is csak GS... ettől függetlenül a naplóm nem lesz folytatva.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2019.01.14 12:12
    vasero, roboys and Andersson04 like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam az első nap legtutibb meccsei ATP részen, egyikre sincs hüdenagy szorzó, de hát a bukik márcsak ilyenek, nem hülyék...

Cilic - Tomic

Olvasni lehet arról,hogy sérülése volt a horvát játékosnak viszont pár napja, " bemutató " tornán 2/2 meccset nyert, nyert a tornagyőztes jó formát mutató Anderson ellen is, igaz, a hazai játékos is nyerte mindkét meccsét viszont a mostanába nem sokat játszó Sock ellen megszenvedett, illetve szóvátette,hogy a labdák minősége neki egyáltalán nem fekszenek ( Dunlop cég aláírt egy 5 éves szerződést így felváltva lesz Dunlop és Wilson labda is AO-n ) és a bemutató tornán, már ezekkel játszottak. Szóval szerintem a horvát formájával és testével semmi probléma, tavaly döntőzött, pontokat kell védenie, szerintem simán meglesz 3 vagy 4 szettben Cilic győzelme.

- Cilic @ 1.30

Delbonis - Millman

A hazai játékos Millman, egész jó formában van, nagy eredményei nem voltak még ezen a tornán, de mondhatni, hogy jól megy neki hisz 2016-ban és tavaly is áldozatául estek jobb játékosok is ( underdogként nyert ). Idén a tornagyőztes Sandgren ellen is tudott nyerni illetve a meglepően jó formában lévő Simon ellen is jót játszott, ilyen formában az egyébként leginkább salakos argentint simán vernie kell otthon.

- Millman @ 1.25

Tsitsipas
    - Berrettini

A tavaly nagyon nagyot játszó fiatal görög nemsokat muatott még idén, amiből olyan sok következtetést nem vonnék le negatívan, kikapott Sydney-ben három szettben a döntőt játszó Seppi ellen, viszont azon a tornán most indult először illetve elötte játszott Hopman kupán is szóval úgy gondolom,hogy annyira nem eröltette meg magát, alakul ahogy alakul, úgy is elengedte volna ha továbbjut. Amiből azt gondolom ennek ellenére is,hogy még nincs azért ő olyan rossz formában az az,hogy hiába kapott ki Hopman kupán Federertől két TB-s szettben, minden statisztikában úgyan úgy játszott mint ő, egyedül a második szervák voltak gyengébbek, szóval olyan statisztikákat rakott le azon a meccsen mint ő, aki utána sima két szettben verte Zverevet. Az olasz Dohában nagyon simán kapott ki Bautistától, aki egyébként nagyon jól játszott szóval nem meglepő, de egy 6 meccses vesztes szériából érkező Mayer ellen is kikapott, szerintem " meglepetésre " nagyon sima lesz Tsitsipas részéről.

- Tsitsipas @ 1.32

Eubanks - Basilashvili

Eubanks, a selejtezőből érkezik, ahol hozta a két kötelező győzelmet illetve egy underdog győzelmet a tehetségesnek kiáltott Felix ellen ( aki egyébként csak egy évvel fiatalabb mint Shapovalov de még nem volt top 100 , Shapovalov pedig top 30 és ATP / GS tornákon is veszélyes akár a még magasabban jegyzet játékosok ellen is,de sokak szerint Felix tehetség, Shapovalov nem, mindegy nem ide tartozik ) szóval, az ő ellen való nyerése miatt nem dobot hátast, valamikor jól játszik valamikor pocsékul most az utóbbi. A grúz játékos veszélyes, idén is voltak már jó meccsei pl. Djokovic ellen nyert szettet, Rublevet verte két szettben aki egyébként jobb mint mostani ellenfele, szóval lehet szoros lesz egy szett ereéig de ennyi nyert szettre tartó meccsen nincs esélye Eubanksnak.

- Basilashvili @ 1.32

Berdych -
    Edmund

Berdych tavaly is jól szerepelt, most idén pedig olyan teniszt tett le Dohában amit nem sokan vártak tőle, komolyan tényleg azt hittem már utálja a teniszt, de jó volt neki az a kis pihenő, Edmund sérüléssel küszköd, Berdych csúcsformát mutat, szerintem elintézi simán, nem tudom elképzelni,hogy ne nyerjen szet/szetteket, szóval ha hosszú lenne akkor azért kapna ki Edmund mert azt még úgy se bírná,de jelen formában inkább sima.

- Berdych @ 1.50

Még kisebb szorzón lévő " tutik " , amik kb. kommentet sem érdemelnek,hogy miért is fognak nyerni.:

- Khachanov @ 1.12
    - Federer @ 1.02
    - Anderson @ 1.10
    - Schwartzman @ 1.15
    - Nadal @ 1.02

" Neccesen, de jöhet "

- Verdacso @ 1.51
    - Troicki @ 1.30
    - Travaglia @ 1.56
    - Lajovic @ 1.45
    - Struff @ 1.56

Tudom,tudom azt írtam,hogy nem leszek többet, de nem bírtam ki egy GS azért még is csak GS... ettől függetlenül a naplóm nem lesz folytattva.
    Sajnálom, ha nem folytatód a naplód és ezzel többen vagyunk így. A zavaró tényezőt kivágtuk és ki is vágjuk, ahányszor visszatér. Ennél többet nemigen tehetünk.

Remélem, meggondolod magad!

Hajrá, sok sikert!
    Bitmap, gekkó, vasero and 6 others like this.

Oldal: 1 / 26 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •