Oldal: 5 / 26 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (259) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Australian Open 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member
    Idézet msafin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez nők

Cirstea-Peterson:1.5-2.5 A svéd tavaly sokat fejlődött,szerintem jelenleg nincs köztük különbség.Idén még nem játszott Peterson így kicsit vakon megyek.

Vondrousova-Rodina:1.6-2.3 A cseh játék nélkül idén,az orosz 3 kemény meccset tolt,most nálam ő a favorit.

Goerges-Collins:1.3-3.6 A német mellet szól szinte minden,a tavalyi és az idei év is,viszont Collins tipikus amerikai,hatalmas önbizalommal,most sem fog megijedni,ezt az oddsot egy GS-en illik bevállalni.

Ponchet-Garcia: Garcia nagyon összeesve kezdte az évet,honfitársa ügyesen felkvalizta magát,3 sima meccsel.Egy szettet most kinézek belőle 2.5 körüli oddsért.

Stephens-Townsend: Sloane az utóbbi 3 indulásakor mindig kipottyant az első körben,most megint esélyes mert nincs nagy formában,a kis dagival rámegyek egy szettre több mint 2-es oddsal.

Lapko-Larsson:1.3-3.3 Lapko hajlamos elcsapkodni magát,ekkora különbség biztos nincs köztük,a svéd elég szívós hogy nyerjen.
    Ez jól sikerült,Lapko feladta de én nyertem vele,mert az első szett lement.

Ma ezeket játszom

Konta-Tomljanovic:2 Konta sérülése kérdés mennyire jött rendbe,de ha egészséges lenne akkor is ellene mennék.Idén két szettben verte már egyszer az ausztrál.

Kasatkina-Bacsinszky:2.2 Az orosz nem jó hozzállással indított,Timi viszont egyre jobban kezdi visszanyerni a formáját.

Halep-Kanepi:3.2 Halep sérüléssel,Kanepi meccshiánnyal küzd,óvatosan azért megpróbálom az észt lányt.
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    Bencsics -Putyinceva

Igen hektikus mindkét leányzó. Én Putyincevát esélyesebbnek vélem, de nem tennék rá. Viszont csodálkoznék, ha valamelyikük megoldaná 2 szettben, küzdelmes meccsre számítok. Ha összejönne a dolog abban biztos lesz egy szoros szett. A tippem 21,5 over.

Boulter - Sabalenka

Az erőteniszre szavazok. 19,5 alatt megoldja ezt Sabalenka. Nem számítok kettő 6-4-es szettre. Boulter szerváit megeszi Sabalenka reményeim szerint.

Kontaveit - Szasznovics

Na ez egy igazi orosz rulett. Jelenlegi formájuk alapján könnyen lehet 2-0, 0-2. De mivel mégis csak egy GS-en vagyunk, reményeim szerint tré helyzetben se engedi el a meccset egyik lány se. 21,5 over.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2019.01.16 17:54

Senior Member
    Idézet msafin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez jól sikerült,Lapko feladta de én nyertem vele,mert az első szett lement.
    Én 20,5 overre raktam, jól is indult 7-6-tal, aztán ment a levesbe, törölték.
    msafin likes this.

Senior Member
    Cesc18 és Bitmap ? Medvedev, Marterer, Chung , utóbbi 2 nek elég gyengusz ellenfele van, erről a 3rol vélemény ? Melyik mehetne biztosabb szelora ? Köszi

Senior Member
    Wawrinkara mit mondtok ? Öis jó formában van már..

Senior Member varin avatara
    Wawrinkát a fél világ kontrázza, ne erőltesd.

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc18 és Bitmap ? Medvedev, Marterer, Chung , utóbbi 2 nek elég gyengusz ellenfele van, erről a 3rol vélemény ? Melyik mehetne biztosabb szelora ? Köszi
    Igazából egyik sem tetszik.

Junior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wawrinkát a fél világ kontrázza, ne erőltesd.
    Ezt hogy érted?

Junior Member
    Carreno-Busta a nap kakuktojása idegbeteg idióta. Nem is értem, hogy tudtam bele tenji egy 100k-s szelóba, mikor telis tele volt normális gondolatokkal a fejem hozzá képest.... szánalmas amit művel.

Senior Member Jeckeld avatara
    Sziasztok! Tettem mára is egy 12-es kötést és eddig egész szépen alakul. Viszont Nishikori meccse érvénytelenített a szelvényen. Ilyenkor is be fogja adni a +50%-ot ha az összes többi zöldül?

Oldal: 5 / 26 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •