Oldal: 25 / 26 ElsőElső ... 1523242526 UtolsóUtolsó
Eredmény: 241 - 250 (259) összesen
Like Tree140Likes

Téma: Australian Open 2019 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Unibet

Djokovics-Pouille speckó kínálat

o/u 140.5 perc
    o/u 17.5 ász
    Djokovics o/u 7.5 ász
    Pouille o/u 10.5 ász
    o/u 6.5 kettős hiba
    +/- 3.5 ász

Én a perc overrel szemezek, mert az 3 szorosabb szett esetén is jöhet, 47 perc/szett kell, az nem vészes.

Illetve kettősből is lesz szerintem jó pár, mindketten jól fogadnak így a 2. szervákon nagy lesz a nyomás.

Ászoknál passz, Pouille eddig brutálisan termelte, de Djoko ellen rizikós lenne behúzni.

Senior Member
    Ezzel a Tsitsipas +7,5-ös hendikeppel megint valami hülyeséget írtam, mert könnyedén győzött Rafael Nadal.
    Lehet hogy Djoko is ilyen könnyedén nyeri a meccset.

A tv-ben láttam a mérkőzést, de nem tudom, hogy Tsitsipas játszott olyan gyengén, vagy Nadal volt annyira jó, tehát tenisz tudás szempontjából nézve. Hogyan tudott ennyire könnyedén győzni Nadal?
    Én többet vártam Tsitsipastól, főként hogy ez már egy elődöntő volt, és ilyenkor szokott over lenni ugye. Úgy láttam, hogy nem mutatott olyan sokat a tudásából, nem játszott olyan élesen a vonalak mellé, nem szervált brutálisan stb...

Hamarosan jön az ismétlés a tv-ben akkor megnézem újra a mérkőzést és elemezni fogom tenisz szempontjából :-). Hát az nem lesz olyan könnyű. Figyelem a hibákat, a jó megoldásokat stb...

A tenisz szakértőkkel próbálom elemezni a mérkőzést itt. És ebből már lehet következtetéseket levonni a következő döntő mérkőzésre, hogy mit fog Nadal majd játszani Djoko ellen..

Ez itt a lényeg, elemezni és elemezni. Talán agresszívabban vagy merészebben kellett volna hogy játsszon Titsipas, bevállalósabban megjátszani a széleket, mozgatni ide-oda a pályán Nadalt stb...

Senior Member
    Másodjára is megnézve a Nadal-Tsitsipas mérkőzést úgy gondolom, hogy ezt elkönnyelműsködte Tsitsipas (tehát hogy fél vállról vette).
    Az első szettben 1-1-ig jól tartotta magát, majd brékelt Nadal.
    Ezt vettem még észre, hogy Tsitsipas többször is out-ot ütött olyan helyzetekben, mikor akár pontot is szerezhetett volna. Az első adogatásai sem voltak annyira jók, de Nadal a világ egyik legjobb fogadó játékosa. A második adogatásaira Nadal könnyedén lecsapott, és sokszor szerzett belőle pontot. Tehát a fogadó által szerzett pontokban bőven felülmúlta.

Ha erősen koncentráltam, akkor ezt meg is tudtam figyelni a tv-ből a mérkőzés alatt. Némi segítséget az internetről is szereztem a sofascore oldalról.

Illetve úgy is lehet nézni, hogy Tsitsipas fogadóként nem volt valami nagy was ist das, nem nagyon tudott fogadóként érvényesülni. (De ezt nem nagyon tudtam megfigyelni, talán úgy hogy sok out-ot ütött, vagy a hálóba ütötte a labdát, vagy gyengén középre adta vissza, amire Nadal könnyedén válaszolt). Ezt talán 3. alkalommal tudnám jól megfigyelni, ha arra koncentrálnék, hogy Tsitsipas hogy fogadja Nadal szerváit.

Két jó gyenge elődöntő volt...

Oddsok a döntőre, ahogy azt sejtettem, Djoko lájtos fav

1.80-2.00

bet365
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2019.01.25 11:19

Member
    Hatalmas meccs lesz, akár minden idők egyik legjobbja. Mindketten frissek lesznek, Nadal a legjobbjat fogja hozni, valószinűleg Djoker is. Nadal fejében ott lehet Djokovic, a mentalis előny a szerbnél van, mégis úgy gondolom, hogy ezt a Nadalt nem fogja tudni megállítani.

Senior Member
    Idézet Szilko95 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas meccs lesz, akár minden idők egyik legjobbja. Mindketten frissek lesznek, Nadal a legjobbjat fogja hozni, valószinűleg Djoker is. Nadal fejében ott lehet Djokovic, a mentalis előny a szerbnél van, mégis úgy gondolom, hogy ezt a Nadalt nem fogja tudni megállítani.
    Az a durva, hogy egyikük sem találkozott érdemi ellenállással, mindketten full gyenge névsoron jutottak át.

Junior Member
    1.57 hogy nyer Nadal nyer 2 szettet.
    Nem igazán tudom elképzelni hogy 3-0 vagy 3-1re kikap.
    Szilko95 likes this.

Junior Member
    Idézet zero977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.57 hogy nyer Nadal nyer 2 szettet.
    Nem igazán tudom elképzelni hogy 3-0 vagy 3-1re kikap.
    Nadal 19,5 gém felett is 1.57 odds, én azt biztosabbnak érzem, az 1 nyert szettel is meg lehet akár.
    Cesc18 likes this.

Kicsit elfeledkeztünk a női döntőről, pedig az se ígérkezik rossznak

Unibet speckó tippek közül nekem tetszik, hogy legalább 13 ász lesz.

Osaka eddig elég szépen termelte az ászokat, a legkevesebb amit ütött egy meccsen az 6 volt, de az elmúlt négy meccsén 7 alá nem adta, az elődöntőben Pliskovának 15-öt rámolt be. Nem játszottak még egymás ellen, szerintem Kvitova is megvicceli majd pár zúzós balkezes szervával.

Ászok száma - 12.5 felett @ 1.88

Senior Member
    Megtetszett ez az ászos tipp.Én egy Osaka 8.5 over ászt raktam 2.62-ért.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •