2. #232
    Member
    2018.01.14
    67
    Szerintem Nadal veri Tsitsit, egy szettre talán jó lehet a görög, de hogy megverje azt nem tudom elképzelni. Régen játszott ilyen jól Nadal kemény pályán, friss, és szerintem van még benne bőven tartalék. Ilyen keményen utoljára a 2010 Us Openen láttam szerválni. Agresszívabban játszik mint korábban, gyorsabban fejezi be a pontokat, remek a hálónál is. Ez a Nadal már régen nem a peak Nadal, de Nálam jelenleg ő az első számú esélyes. Iszonyatosan várom a Nadal Djoker döntőt, amiből könnyen kisülhet egy a 2012-hez hasonló mérkőzés, amely szerintem minden idők legjobb meccse.