Oldal: 1 / 20 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (200) összesen
Like Tree41Likes

Téma: US Open 2018 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara

US Open 2018 tippek / kibeszélő

Ide jöhet minden, ami a 2018-as US Opennel kapcsolatos.
    boby10 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Megvan a sorsolás, egy jó kis Fucsó-Djokovics Babos pedig Kasatkinát kapta.

Vélemények?
    boby10 likes this.

Member
    Marci jól kifogta! karriercsúccsal 40. Fucsovics a talán legjobb formában lévő játékossal mérkőzhet: Djokovic júliusban nyert Wimbledonban, múlt vasárnap pedig - a fináléban Roger Federert legyőzve - Fucsónak kèt kisèrletből eddig egyszer sem sikerült főtáblân mèrkőzèst nyerni, sajnos ez a tendencia nem most fog megszakadni.
    Babosnak sincs sokkal könnyebb dolga. A 21 éves rivális pályafutása során eddig egy tornát nyert tavaly Charlestonban, de idén két rangos viadalon, Dubajban és Indian Wellsben is döntőt játszott. Idén 33/20 a győzelem/vereség mutatója, és karrierje legjobbjaként jelenleg 11. a világranglistán. Timinek továbbra sem ül a játèk. Egy szoros veresèggel szerintem már elègedett lehet. Már amennyire egy veresègnek örül valaki.

Senior Member
    Elsőre egy 2-0-ás Kasatkina győzelem villant 1,75-ért. DE, Kasatkina játéka érthetetlen számomra. Nyert szett után elég sokszor nem tudja lezárni a meccset 2. vagy3. szettben. Olyan érthetetlen hülyeségeket képes csinálni, amit nem várna az ember egy nyert szett után. Pedig mentálisan erős játékos, mégis mentális defektet látok nála, nyilván a fiatalsága hozza ezt, de látszik (vagy csak én látom), hogy tudatában van ebbéli gyengeségének és képes rágörcsölni.

Bacsinszky - Krunics

Nem értem mire favorizálják a svájcit, amikor az idei teljesítménye értékelhetelen. Nem mintha a szerb lány oly nagy formában lenne, de voltak szezon közepén jó periódusai. 2,05 van Krunicsra, csábító, mármint az odds.

Mladenovics - Zidansek

Kellemetlen játékos a szlovén. Megszopatott párszor, kezdem tisztelni. Nem zárnám ki a győzelmét sem. De inkább hajlanék egy over, vagy 3 szettes buli felé.

Peterson - Pavljucsenkova

Jó teljesítményt nyújt idén mindkét lány, bár teljesen más irányba tartanak, ha a pályafutásukat tekintjük. Peterson egy szettre jó lehet. Szóval over, vagy 3 szett.

Putyinceva - Pera

Mindketten elég rossz formát mutatnak. Meglepődnék, ha lemenne 2 szettben.

Szasznovics - Bencsics

A fehérorosz jó lehet 1,8-ért. Jobb játékosnak tartom, Bencsics meg egy hisztigép<--komoly érv
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2018.08.29 06:15

Junior Member
    Első blikkre amik nekem szemet szúrnak;

Alex DeMinaur - Taro Daniel

Ez az 1.50-es szorzó DeMinaur győzelmére elég kecsegtető, hiszen idén nagyon jó formát mutat a kis aussie. Három hete Washingtonban döntőzött Zverevvel, előtte pedig olyanokat vert meg, mint Johnson, Chung és Rublev. A japó szintén jó formának örvend, viszont nagy kérdés, hogy mennyire viseli meg a jelenleg zajló Winston-Salem-i torna, ahol még egy meccset biztosan, de meglehet, hogy kettőt is játszani fog. Eleve jobb játékosnak tartom az ausztrált, így és a frissesség miatt nálam ez DeMinaur győzelem lesz.

Feliciano Lopez - Fernando Verdasco

A két öreg meccse meglepne, ha 3 szett alatt lerendeződne, hiszen borzasztó jól ismerik egymást, az első meccsüket közel 15 éve játszották egymással. Verdasco győzelmét várom 4 szettben, de véleményem szerint a döntő szett is lazán benne van.

Senior Member varin avatara
    Nagyon sok nagy odds van a nőknél, ami első ránézésre kifejezetten tetszik. Még nem ástam bele magam mélyebben a dologba, de elsőre Kvitovát veretem 7-szeres oddsért, hátha a vállsérülése nem jön rendbe, de Cabrera 8-ért Tomljanovic ellen kötelező, esetleg Larsson Cornet ellen 4 felettiért, de Vickery Svitolina ellen 6-ért vagy Kr. Pliskova Bertens ellen 4-ért is megérhet egy átgondolást
    boby10 likes this.

Senior Member
    Francesca Di Lorenzo - Christina McHale

3 körüli odds van az olasz-amerikaira, aki egész jó formát mutat. Mutatja is a főtáblára jutása. Már egy hónapja csak kemény borításon játszik, 5 tornán is elindult. 12/7-es mérleggel bír, ami nem rossz eredmény, de a kvali 3 köre különösen jó eredmény. McHale meg szerintem fogalmatlan minden borításon, én csak szörnyülködök, ha látom játszani. Persze lehet, hogy most vesz elő valamit.

Sorana Cirstea - Alison Riske

Nincs nagy formában egyikőjük se, főleg Riske, pedig elég jó szezont fut, de efogyni látszik. Cirstea 3-szor már megverte, de újabban szeretik a 3 szettes bulikat. Az over és a 3 szett a megoldás.
    Utoljára módosítva: kowarski által: 2018.08.29 06:16

Senior Member
    Tenisz gyűjtő fogadásához szedjük össze ahol nem lehet gond a győzelem tehát jöhet bele 1,01 ods is, és legalább jöjjön ki a kombi egy 1,8 körüli odsra , és csak a legbiztosabbakat . Cesc18 neked mik lennének ezek ? varin nàlad ?

Junior Member
    Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tenisz gyűjtő fogadásához szedjük össze ahol nem lehet gond a győzelem tehát jöhet bele 1,01 ods is, és legalább jöjjön ki a kombi egy 1,8 körüli odsra , és csak a legbiztosabbakat . Cesc18 neked mik lennének ezek ? varin nàlad ?
    Bár nem nekem szól, de azt hiszem, a Big3 (Nadal, Djokovic, Federer) 3-0-s győzelmében nem igazán lehet hiba, nagyjából 2-es oddsot ad ki.

Senior Member Bitmap avatara
    Nálam az első nap legbiztosabb tippjei talán, amikből válogatnék...

ATP.: Nadal, Khachanov, Edmund, Querrey, DelPo, Coric, Tsitsipas, Raonic.

WTA.:Vikhlyantseva, S.Williams, Giorgi, Barty.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.08.26 16:37

Oldal: 1 / 20 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •