Oldal: 19 / 20 ElsőElső ... 917181920 UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (200) összesen
Like Tree41Likes

Téma: US Open 2018 tippek / kibeszélő

Senior Member
    Idézet green013 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet még 15-s szorzóval eltudtam anno csípni.
    Grat, szèp volt!

Senior Member
    Amcsi nèp az már csak ilyen. Rajta csattant az ostor.
    Szimplán csak a birót kellett volna fütyülni meg fújolni.
    Fogunk mèg sokat beszèlni erről a meccsről, nem egy szokványos döntő volt.
    Volt itt minden, mint a búcsúban.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ment egy kis apró Osaka végsőre 17-es oddson. Brutális mészárlást rendezett eddig és emlékezhetünk, hogy év elején is így nyerte meg Indian Wellst.

Csatolás 572
    Nem ilyen döntőre számítottam, de annyira nem bánom, hogy így alakult Serenának ennyi rutinnal a háta mögött nem lett volna szabad így szétcsúsznia egy bírói döntésen, de nyilván full frusztrált volt attól, ahogyan Osaka tolta. Nagyot játszott az egész US Openen a japán, tetszik, hogy mennyire okosan áll a játékhoz. Bízok benne, hogy nem olyan egyszeri csoda lesz, mint Bouchard volt...mondjuk Osakánál aligha kerül majd a picsa mutogatás a tenisz elé Soha rosszabb hajrát egy GS-en és még hátra van a DP-Djoko.

Hamarosan jövök is az elemzéssel.

Megérzések?
    boby10 and Bitmap like this.

Senior Member boby10 avatara
    Nem ilyen döntőre számítottam, de annyira nem bánom, hogy így alakult Serenának ennyi rutinnal a háta mögött nem lett volna szabad így szétcsúsznia egy bírói döntésen, de nyilván full frusztrált volt attól, ahogyan Osaka tolta. Nagyot játszott az egész US Openen a japán, tetszik, hogy mennyire okosan áll a játékhoz. Bízok benne, hogy nem olyan egyszeri csoda lesz, mint Bouchard volt...mondjuk Osakánál aligha kerül majd a picsa mutogatás a tenisz elé Soha rosszabb hajrát egy GS-en és még hátra van a DP-Djoko.

Megérzések?
    Nekem az az érzésem hogy 4 játszmában fog nyerni Djokovics.Nem tudom megindokolni hogy miért, ez egy megérzés.
    Cesc18 likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Jól játszik DP, viszont szerintem is kb. egy szettre lesz jó, semmi olyan gyengeséget nem látok a szerbnél amit DP kihasználhatna... szóval nálam is Djokovic 4-ben. ( Egyébként szivesen látnék egy 5 szettes DP win-t. )

Addig meg ezt csak úgy itthagyom....

Cesc18 and boby10 like this.

Senior Member
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól játszik DP, viszont szerintem is kb. egy szettre lesz jó, semmi olyan gyengeséget nem látok a szerbnél amit DP kihasználhatna... szóval nálam is Djokovic 4-ben. ( Egyébként szivesen látnék egy 5 szettes DP win-t. )

Addig meg ezt csak úgy itthagyom....

Kedvcsinálónak jó!
    Szerintem is Djoko 3-ban vagy 4-ben!
    boby10 likes this.

Member
    3,5 szett felett 1.44
    39,5 over 1.72
    DelPo nyer egy szettet 1.32

Senior Member

Megérzések?
    Szirénának nem sokszor volt alkalma ilyen alázásokban, de amikor volt, rendre így viselkedik, pláne otthon. US Open 2009, 2011, és most 2018.
    boby10 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szirénának nem sokszor volt alkalma ilyen alázásokban, de amikor volt, rendre így viselkedik, pláne otthon. US Open 2009, 2011, és most 2018.
    Igen, azt hiszi bármit megtehet...2011-es Stosuros előttem van, de a 2009-es nem rémlik, hogy akkor mi volt.

Member
    Én is Djoko mellett vagyok! Talán 3:0 is meg lesz, de biztosabb a 3:1.
    boby10 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •