Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (177) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Wimbledon 2018 tippek / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara

Wimbledon 2018 tippek / kibeszélő

Ide jöhet minden, ami a wimbledoni tornával kapcsolatos.

Junior Member garrincha avatara
    7,50 Cilic
    Szerintem a Federer, Djokovic duó után ő a nagy esélyes.
    Cesc18 likes this.

Idézet garrincha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    7,50 Cilic
    Szerintem a Federer, Djokovic duó után ő a nagy esélyes.
    Én Djokovic elé sorolnám

Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Djokovic elé sorolnám
    A tegnapi Queens-i döntő után én is. Bár nem hittem volna, hogy ez megtörténhet.

Senior Member
    Csatlakozom, sőt, én Cilicet fogom bejátszani győztesnek. Most már jó ideje ott kopogtat a második GS címe kapuján, ez a londoni tornagyőzelem, pláne az, hogy Djokovicot győzte le óriási önbizalmat adhat neki, könnyen lehet, hogy pont ez hiányzott neki a GS döntőkben eddig.

Federe elég sebezhetőnek tűnik, Djokovic nincs rendben fejben (talán fizikálisan sem), Nadal meg nagy kérdőjel mennyit vállal. Rajtuk kívül nem lesz más.

Senior Member varin avatara
    Én Bartyt néztem nagyon a lányoknál, de 23-szoros oddson valakit, aki még a negyedik körben sem járt soha GS-torná, inkább nem rakok...

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Bartyt néztem nagyon a lányoknál, de 23-szoros oddson valakit, aki még a negyedik körben sem járt soha GS-torná, inkább nem rakok...
    Azt hiszem Ostapenko is úgy nyerte a Garrost, hogy előtte a 3. kör volt talán neki a legjobb amit elért GS-en. Szóval ez ne tartson vissza

Senior Member
    Hurkacs szerintem jo lehet holnap Garin ellen.

Senior Member
    Tradelesre van egy elkepzelesem a ferfiaknal. John Isnerre 81-es szorzot adnak jelenleg. Jo regen mar, egy Goran Ivanisevic nevu szervagep nyerte szabadkartyaval ezt a tornat meg 2001ben, brutalis meglepetes volt. Iden jo format mutat az amerikai, par jatekost “kiakasztott” mar (DelPo tudna rola meselni), hogy egyszeruen nem tudtak mit kezdeni a szervaival. Ha eljut a negyeddontoig akkor elvileg Cilic fog ra varni. Itt ha őt ki tudna szervalni, akkor egy kedvezo cashoutot meg lehetne fogni. Nyilvan Isner nyeresi eselye mikroszkoppal merheto, Cilic ellen is boven underdog lesz, de nemi aproval szerintem erdemes lehet megprobalni, mert a fuves boritas kedvez a jelenkor talan legjobban “teniszezo” nagy szervasanak.
    Nalam ez 1/10.
    Cesc18 likes this.

Member
    Erre az évre még az eddigieknél is jobban, brutálisan lelassitottak a pályákat, a hosszabb labdameneteknek kedvezvén. Ezt azert erdemes figyelembe venni majd a tippeknél. A labdák magasra pattannak, es eleg sok a pályahiba is, a selejtezőket látva.

Oldal: 1 / 18 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •