Oldal: 3 / 18 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (177) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Wimbledon 2018 tippek / kibeszélő

Senior Member
    Brady Jennifer-Kateryna Kozlova:
    Kedd.

A 75.amcsi 5/3-as idei füves mèrleget csinált.
    Tavaly itt Wimbledonban egy kört menni tudott, a 2.körben esett ki a szlovák Cibul ellen.
    Tehát pár pontot vèdenie kellene neki.
    Kozlovának nem ez a favorit boritása, eddigi mindkèt meccsèt elvesztette.
    De alapban is borzaszto rossz ève van, a sikerek nemigen találták meg.
    Szerintem nyerhet itt Brady.

Senior Member
    Heather Watson-Kirsten Flipkens:
    Kedd.

Tavaly a brit remek, 10/5-ös füves mèrleget produkált, itt is 3.körig jutott, ott verte meg a fehèrorosz Azarenka.
    Azonban idèn 1/4-es füves mèrlege van, de annak előtte a salakszezonban is nagyon szenvedett(az meg ugye nem az ő terepe)
    Nagyon gyenge ève van, mèg az èv legelejèn nyeregetett kemènyen.
    A belga viszont 8/1-el hasitott füvön eddig, Wta tornán döntőbe ment a Rosmalenen, legutobb pedig megnyert egy 100 ezres Itf-t.
    Klassz formában jön ide ès szerintem esèlyese ennek a meccsnek.

Senior Member
    Egy hszben is le lehet ám írni a hozzászólásokat, sőt, van szerkesztés funkció is.
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Igen, szerintem sem baj, ha nem minden meccsnek van külön hozzászólás.. Értem én, hogy hűségpont-gyűjtés, meg miegymás, de azért na, legyünk tekintettel egymásra
    boby10 and Proxyi like this.

3. negyed nyertese: Aryna Sabalenka @23.00 (Bet365)
    Tét: 3/10

Elég fasza kis negyede van Sabalenkának, egyáltalán nem nyerhetetlen, sőt! Első körben jön Buzarnescu, akit már vert idén is, szerintem ellene nem rossz az 1.90-es odds jelenleg. Utána következik Swan vagy Begu, az igencsak laza, majd Azarenka/Pliskova. Egyik sem verhetetlen, Pliskovát néhány napja verte, Azarenka pedig messze van a csúcsformájától nyilván. Következő körben Bertens vagy Venus, majd a "döntőben" Görges vagy Stephens - előbbit szintén megcsapta Eastbourne-ben.

Ezt a sorsolást nézve nekem ez a 23-szoros odds nagyon value. Mentálisan nagyon egyben van a fehérorosz lány, Vickeryt és Görgest vert szetthátrányból, de Mertens, Pliskova és Radwanska ellen is döntő szettezett. Éppen Wozniackival döntőzik, de remélem, jó állapotban lesz hétfőre/keddre.

Szerintem a 23x-os odds nagyon value, ezért ez a relatíve magas tét. Biztosan csökkenni fog a szorzó.
    Proxyi likes this.

Senior Member
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hszben is le lehet ám írni a hozzászólásokat, sőt, van szerkesztés funkció is.
    Tresh, szakadj le rólam, kapisi?

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elnézegetve itt ezt a Sabalenka meccset, mintha Ostapenko 2.0 lenne. Reményeim szerint egy hasonló befejezéssel Wimbledonban, 81-es oddsért.

De egy negyed nyertesének szerintem simán be lehet vállalni 21-es oddson. Egyedüli nagy vad Pliskova van a negyedében, őt most verte Eastbourne-ben.

Barty meg másik negyed nyertese 8-as oddson, ott Kerbert mondjuk jóval nagyobb fenyegetésnek érzem, lehetne akár őt is húzni 4.5-ön.
    Egyelőre fél kiajánlani a Bet a Barty-Sabalenka döntőt, pedig sima ))

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, szerintem sem baj, ha nem minden meccsnek van külön hozzászólás.. Értem én, hogy hűségpont-gyűjtés, meg miegymás, de azért na, legyünk tekintettel egymásra
    Ja, nem azèrt, hogy hűsègpont,csak igy jutottak eszembe.

Senior Member
    3. negyed nyertese: Aryna Sabalenka @23.00 (Bet365)
    Tét: 3/10

Elég fasza kis negyede van Sabalenkának, egyáltalán nem nyerhetetlen, sőt! Első körben jön Buzarnescu, akit már vert idén is, szerintem ellene nem rossz az 1.90-es odds jelenleg. Utána következik Swan vagy Begu, az igencsak laza, majd Azarenka/Pliskova. Egyik sem verhetetlen, Pliskovát néhány napja verte, Azarenka pedig messze van a csúcsformájától nyilván. Következő körben Bertens vagy Venus, majd a "döntőben" Görges vagy Stephens - előbbit szintén megcsapta Eastbourne-ben.

Ezt a sorsolást nézve nekem ez a 23-szoros odds nagyon value. Mentálisan nagyon egyben van a fehérorosz lány, Vickeryt és Görgest vert szetthátrányból, de Mertens, Pliskova és Radwanska ellen is döntő szettezett. Éppen Wozniackival döntőzik, de remélem, jó állapotban lesz hétfőre/keddre.

Szerintem a 23x-os odds nagyon value, ezért ez a relatíve magas tét. Biztosan csökkenni fog a szorzó.
    Ugyanezt gondolom, közben visszament az odds 21-re. Szvsz jobban is alakult, hogy elvesztette ezt a döntőt, így nem lesz meg egyáltalán a jóllakottság, jutalomjáték érzése, ez tovább sarkallhatja a nyerésre, viszont bőven lehet önbizalma. És továbbra is Ostapenkóval jövök, RG előtt jól ment, de neki sem jött össze a tornagyőzelem.

Wozniackinak is jól alakul ez az év, az a negyedik negyed nagyon brutális, viszont a rá adott 8-as szorzón is el lehet gondolkodni, negyeddöntőig elég könnyű az útja.
    Itt van a másik sötét ló, Rybarikova, akinek kérdéses az a sérülése, de 17-es odds van rá, max lehet hedge-elni, de nyolcaddöntőig neki is el kéne jutnia szerintem.

Egyelőre fél kiajánlani a Bet a Barty-Sabalenka döntőt, pedig sima ))
    Jaja, pont kerestem tegnap én is, szeritnem valami 200 feletti odds lenne rá minimum. Viszont egyre jobban kezdek szemezni abban a negyedben Kerberrel.
    Utoljára módosítva: Proxyi által: 2018.06.30 17:07

Ebben is egyetértünk

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •