Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (73) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Monte-Carlo / Madrid / Roma 2018

Senior Member
    Naggyal szerintem semmikèpp. Kisebbel. Lehet potenciàl az underdog győzelmèben akàr.

Senior Member
    Tegnap sikerült nyernem Ceccinatoval Dzumhur ellen, szèp oddson.

Senior Member Bitmap avatara
    Nem láttam sajnos, Djokovic mostani két meccsét sem az osztrákét de ennyire ' jó ' formában lenne újra a szerb, hogy Thiem dupla szoróért underdog ? Goffinal is miujság egyébként ? Agut 4-1 ellene és rá is jó szorzó van mit gondoltok ?

Senior Member
    Bautista-Goffen meccs èrdekes.
    A spanyol alapvetően nincs jó formàban, a 2màrciusi Masterson 2.-3.körben esett ki a Mmoh, Coric ellen, nemrèg a nèmetek elleni Davisen ott volt, de gyenge formàja miatt nem őt jàtszattàk.
    Itt most mondjuk 2 salakos győzelemmel kezdett, Gojowczyk ès Feli Lopez.
    Goffennek meg ugye volt az a februàri szemsèrülèse Rotterdamban, azota nem nagyon tudott zöld àgra vergődni.
    Az egyik màrciusi Masterson elindult, ott csupàn 1 gèmet tudott nyerni Sousa ellen.
    Most viszont legyőzte itt Tsitsipast.
    Thiemnèl is volt valami sèrülès màrciusban, IW-ben a 3.körben Kuevasz ellen feladta.
    Tegnap majdnem kiesett itt Rublev ellen, vesztett àllàsbol forditotta meg.
    Djokovics meg ma egèsz jó volt Csorics ellen, tegnap meg Lajovicsot verte.

Senior Member Bitmap avatara
    Nyert a mai napi kombi is ( Nishi & Cilic ) bár ezt most sajnos nem tettem. holnapi napon szintén Nishi plusz Gasq nem tudom elképzelni,hogy kikapjanak.
    Marton2020 likes this.

Senior Member varin avatara
    Miután Struff kétszer is megszívatott, hogy cseszte hozni az overt, lassan elgondolkozom rajta, hogy ma nyeressem ilyen hatalmas oddsért. A kettős hibáin felül viszonylag kevés pontot engedélyezett Sugitának és Fognininek is, breaklabdát is csak 3-3-at kellett hárítania, ami azért salakon szép eredmény.

Nagy egyébként a különbség a bukik között, hiszen az U betűs irodánál csak 3.40 az odds, de a P-nál 4.18. Úgy hiszem, utóbbiért már szinte muszáj megpróbálni a nem éppen konzisztens Zverev ellen.

Senior Member
    Tegnap szèp volt a Clark tipp, tettem is!
    varin likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Herbert/Mahut 1.55-ért nem rossz.

Illetve kíváncsi leszek Arneodo/Nys-re. Tavaly egészen durva menetelést toltak Monte Carlóban, most már a bukik is jobban figyelnek rájuk. A fogadók azonban ígyis velük tartanak, mert keményen esik az oddsuk a Bryan tesók ellen. Érhet egy próbát, mert Bryanék tavaly nem voltak valami acélosak salakon, túlságosan nem is hiszem, hogy motiváltak a szezon ezen részében. Nys-éknek viszont hatalmas dolog lenne, ha legyőznék a legendás párost, ráadásul egy Mastersen.

Első szett nyertese Arneodo/Nys @ 2.75
    Meccs nyertese Arneodo/Nys @ 3.25

Senior Member varin avatara
    Idézet nemethpe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap szèp volt a Clark tipp, tettem is!
    Pedig ennek a Santillan gyereknek olyan keze van... Csak amolyan fogninisen nincs idegrendszere hozzá.

Senior Member
    Igen, jó ő amugy, csak novembertől màrcius vègèig nem jàtszott sèrülès miatt, most kezdett el jàtszani, meccshiànyos.
    Kèsőbb szerintem majd èrdekes lesz rà tenni, ha belelendül.

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •