Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (73) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Monte-Carlo / Madrid / Roma 2018

Senior Member mirrmurr30 avatara
    Sziasztok! Ma Tunéziában játszik Piros Zsombor Fabbianoval. Nem ismerem Zsombor játékát. Egyértelműen Fabbiano a nagyobb név. Tapasztalt challenger játékos. Piros mindhárom kvalifikációs meccsén feladta az ellenfél. A körülményeket nem ismerem. Fabbiano győzelmét 1,72-vel adják. Érdemes lehet rá tenni?

Senior Member varin avatara
    Nálam Kohli nagyon nem oké, de Zverev ellen is böktem. Sandgren valószínűleg fáradt, de jól nyomta Houstonban. Kohli pedig nemrég a híresen nagy pocskos Ouahbtól kapott ki. 4.50 körüli oddsért nálam must bet a kontra

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet mirrmurr30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Ma Tunéziában játszik Piros Zsombor Fabbianoval. Nem ismerem Zsombor játékát. Egyértelműen Fabbiano a nagyobb név. Tapasztalt challenger játékos. Piros mindhárom kvalifikációs meccsén feladta az ellenfél. A körülményeket nem ismerem. Fabbiano győzelmét 1,72-vel adják. Érdemes lehet rá tenni?
    Alapvetően minden Fabbiano mellett szól, leszámítva a pocsék formáját. Olyan játékosoktól is kikapott idén, mint Chrysochos és Van Rijthoven, akik még Zsombinál is hátrébb állnak a ranglistán. Nálam ez nobet, meglátjuk most melyik arcát mutatja az olasz.

Senior Member varin avatara
    Szerintem korrekt tipp Fabbiano ennyiért hajrá!

Member
    Verdasco win 1/1 nekem.
    Bar hozzateszem, ez nagyon nagyon rizikos es veszelyes volt.

Senior Member Bitmap avatara
    A Schwarztman & Thiem páros jónak bizonyult, holnapra Nishikori & Cilic van a fejemben...

- Medvedev játékát nem érzem annyira erősnek salakon két óra 45 perc kellet neki, hogy Fucsovicsot megverje Nishikori pedig a második és harmadik szettben Berdych ellen már jó volt plusz az ő játéka inkább veszélyes salakon nálam ez sima vmiért.

- Cilic nem szokott kiesni az első körben a tornákon Verdasco meccslabdákról nyert, de valszeg. elfáradhatott mert a későbbi párostol visszalépett, Cilic legutóbbi két dk meccsén jó volt nagyon, szerintem egy kényelmes kis nyereséggel indul a horvátnak a salak szezon.

igy röviden kb. ennyi ezt érzem a meccsektől, erős két tippnek érzem, vélemények ?
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.04.17 18:26
    boby10, Marton2020 and varin like this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Schwarztman & Thiem páros jónak bizonyult, holnapra Nishikori & Cilic van a fejemben...

- Medvedev játékát nem érzem annyira erősnek salakon két óra 45 perc kellet neki, hogy Fucsovicsot megverje Nishikori pedig a második és harmadik szettben Berdych ellen már jó volt plusz az ő játéka inkább veszélyes salakon nálam ez sima vmiért.

- Cilic nem szokott kiesni az első körben a tornákon Verdasco meccslabdákról nyert, de valszeg. elfáradhatott mert a későbbi párostol visszalépett, Cilic legutóbbi két dk meccsén jó volt nagyon, szerintem egy kényelmes kis nyereséggel indul a horvátnak a salak szezon.

igy röviden kb. ennyi ezt érzem a meccsektől, erős két tippnek érzem, vélemények ?
    Alapvetően azt mondanám a két tippre, hogy ok, viszont Nisikorinál ismét csuklóproblémák vannak, míg Cilicről azt pletykálják, hogy a Nadal elleni edzésen szedett össze egy kisebb térdsérülést. Verda nem fáradtság, hanem sérülés miatt lépett vissza a párostól. Elég sok a kérdőjel mindkét meccs kapcsán, így én kihagyom ezeket. Cilicre különösen kíváncsi vagyok, hogy mennyire volt igaz a pletyka vele kapcsolatban.
    Bitmap likes this.

Junior Member
    Sziasztok!

Cecchinatoról mit gondoltok nagyobb téttel érdemes tenni?
    Catarina ellen az első szettet láttam ott nagyon gyengén játszott Raonic.

Senior Member
    Mai nap sztem Cabal-ék a legjobb tipp párosban, aztán majd elválik. Nézem nagyon Kohlit és Seppit még.

Senior Member
    Idézet mate199403 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Cecchinatoról mit gondoltok nagyobb téttel érdemes tenni?
    Catarina ellen az első szettet láttam ott nagyon gyengén játszott Raonic.
    Nekem is nagyon szimpatikus ez a tipp. Egy közepes téttel mindenképp.

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •