Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (56) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Indian Wells / Miami 2018

Junior Member StarIBenny1 avatara

Milos Raonic- Juan-Martin Del Potro

Milos Raonic - Juan-Martin Del Potro

A döntőbe jutás a tét ezen a mérkőzésen. A sérüléséből lábadozó Raonic mérkőzik meg a jó formában lévő Del Potroval.

Nagyon jó formában érkezett Indian Wellsbe Del Potro, hisz megnyerte az Acapulco-i tornát. Raonic számomra megelpő módon elért az elődöntőbe. Szerintem egy nagyon jó formában levő Del Potro fog megálljt parancsolni a kanadainak.

Tippem:
    Del Potro nyer - 1.45
    Del Potro 2-0-ra nyer - 2.2
    Yakamoto and golszerzo like this.

Roger Federer - Juan-Martin Del Potro

Bőven látok értéket Del Potro győzelmében. Tegnap Federer szenvedett Coric ellen. Először magát kellett legyőznie, sokszor volt break-hátrányban, sőt még szett-hátrányban is. Több, mint 2 órás meccset játszott tegnap, ami a nagy melegben nagy kihívás.
    Del Potronak viszonylag "könnyű" meccse volt tegnap Raonic-al szemben. Jól ment neki a játék.

Federerben bármikor benne van a győzelem, de a tegnapi meccs alapján és Del Potro iszonyatosan jó formája miatt bőven van value a győzelmében.

Del Potro nyeri a mérkőzést - 3,05
    golszerzo likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Ma kíváncsi leszek, hogy a selejtezőben miként áll helyt Berrettini, aki tegnap este még Texasban játszott Challenger-döntőt. Ugyan Irving nincs messze Floridától, de akkor is új környezetben kell játszania és nem túl frissen. Tavaly Bedene nyert, és bár a kvalit sikerrel vette, de utána a főtáblán húzósád miatt feladta.
    Az a baj, hogy Peliwo nem az a játékos, akivel annyira szívesen veretem Berrettinit, de bátrabbak megpróbálhatják 3.69-ért.

Senior Member Bitmap avatara
    Nem is tudom, hogy S.Williams-re mikor volt dupla feletti szorzó első körös meccsére ? Utána néztem és 5 éve még soha egyik meccsére sem volt ekkora szorzó mint most egyébként ezen intervalumban nem is esett ki soha sem első körben egy tornán. Osaka karrierje legnagyobb torna nyereségén van túl, húzós hete lehetett, Serena pedig szerintem pont olyan aki vereségről vereségre csak jobb és már IW-n sem volt annyira rossz amúgy, és a matchup sem lehet rossz számára hisz mindenben jobb mint Osaka plusz ezerszer tapasztaltabb plusz Serena mindig is nagyon szeretett Miamiban játszani párszor meg is nyerte én úgy vagyok vele lehet hülyének tartotok viszont szerintem én szépen megküldöm ezen a szorzón Serenát... ilyen hét után...20 évesen élete tornája.. aztán pár napra rá egy " példakép " játékossal játszani, fokuszálni... nem hiszem, hogy nyerhet Osaka. Stephens is megnyerte US Opent rákövetkező 6 meccsét el is bukta ( az első kettőt sima kettőben )

Utánanéztem jobban,utoljára 2014.08.ban volt rá ehhez hasonló , 1.99 szorzó Torontoi torna keretein belül ahol Azarenka ellen játszott és nyert két szettben Serena. Első körös kiesése pedig 2009-ben volt utoljára. ( szerk.: 2012-Ben )

Sokszor szeretik az emberek a tornagyőztest veretni rögtön első körben másik tornán na most itt a lehetőség egy S.Williams ellen veretni egy tornagyőztest " nem rossz " szorzón.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.03.20 10:22
    boby10 likes this.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma kíváncsi leszek, hogy a selejtezőben miként áll helyt Berrettini, aki tegnap este még Texasban játszott Challenger-döntőt. Ugyan Irving nincs messze Floridától, de akkor is új környezetben kell játszania és nem túl frissen. Tavaly Bedene nyert, és bár a kvalit sikerrel vette, de utána a főtáblán húzósád miatt feladta.
    Az a baj, hogy Peliwo nem az a játékos, akivel annyira szívesen veretem Berrettinit, de bátrabbak megpróbálhatják 3.69-ért.
    Kikapott Berrettini
    juhaszgy1 and boby10 like this.

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem is tudom, hogy S.Williams-re mikor volt dupla feletti szorzó első körös meccsére ? Utána néztem és 5 éve még soha egyik meccsére sem volt ekkora szorzó mint most egyébként ezen intervalumban nem is esett ki soha sem első körben egy tornán. Osaka karrierje legnagyobb torna nyereségén van túl, húzós hete lehetett, Serena pedig szerintem pont olyan aki vereségről vereségre csak jobb és már IW-n sem volt annyira rossz amúgy, és a matchup sem lehet rossz számára hisz mindenben jobb mint Osaka plusz ezerszer tapasztaltabb plusz Serena mindig is nagyon szeretett Miamiban játszani párszor meg is nyerte én úgy vagyok vele lehet hülyének tartotok viszont szerintem én szépen megküldöm ezen a szorzón Serenát... ilyen hét után...20 évesen élete tornája.. aztán pár napra rá egy " példakép " játékossal játszani, fokuszálni... nem hiszem, hogy nyerhet Osaka. Stephens is megnyerte US Opent rákövetkező 6 meccsét el is bukta ( az első kettőt sima kettőben )

Utánanéztem jobban,utoljára 2014.08.ban volt rá ehhez hasonló , 1.99 szorzó Torontoi torna keretein belül ahol Azarenka ellen játszott és nyert két szettben Serena. Első körös kiesése pedig 2009-ben volt utoljára. ( szerk.: 2012-Ben )

Sokszor szeretik az emberek a tornagyőztest veretni rögtön első körben másik tornán na most itt a lehetőség egy S.Williams ellen veretni egy tornagyőztest " nem rossz " szorzón.
    De soha nem is játszott Serena szülés után, szóval ez a stat annyira nem mérvadó. De alapvetően egyetértek veled, bár nálam csak 3-3.5/10-es erősségű tipp Serena.

Gl, ha megküldted
    Bitmap likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Persze abban teljesen igazad van, hogy ezek a statisztikák jelen esetben nem mérvadóak csak azért még is nah... nem szokott ő kikapni egymás után kétszer, nem szokott ő első körben kikapni illetve a másik oldalról pedig nem szoktak ilyen nagy torna győzelem után újra stabil koncentrált játékot lerakni a pályára. Érzéseimet általában megszoktam fogadni most pont ez van, hogy nem tudom elképzelni ( nem tudom miért olyan elképzelhetetlen számomra de mindegy is ) hogy valaki 20 évesen megnyerje élete tornáját aztán rá pár napra ( szerintem főleg rá pár napra jöhet ki rajta, hogy még is mi történt amikor egymás után jönnek a meccsek az más... ) újra jó , koncentrált játékot tegyen le főleg példaképe ellen.... ( talán lehet azért is mert túl sokszor láttam, hogy torna győzelem után visszaesés szokott lenni főleg nőknél és főleg ilyen fiatalon ) szóval nem tudom nálam ilyen furcsa elmélet forog a fejemben és arra késztetett, hogy ' naggyal ' tegyem meg aztán lehet majd pofára esés lesz és teljesen megcáfol Osaka mert olyan erős lesz mentálisan hogy az csak na majd meglátjuk... mindenesetre nálam erős nagyon.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2018.03.20 13:14

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze abban teljesen igazad van, hogy ezek a statisztikák jelen esetben nem mérvadóak csak azért még is nah... nem szokott ő kikapni egymás után kétszer, nem szokott ő első körben kikapni illetve a másik oldalról pedig nem szoktak ilyen nagy torna győzelem után újra stabil koncentrált játékot lerakni a pályára. Érzéseimet általában megszoktam fogadni most pont ez van, hogy nem tudom elképzelni ( nem tudom miért olyan elképzelhetetlen számomra de mindegy is ) hogy valaki 20 évesen megnyerje élete tornáját aztán rá pár napra ( szerintem főleg rá pár napra jöhet ki rajta, hogy még is mi történt amikor egymás után jönnek a meccsek az más... ) újra jó , koncentrált játékot tegyen le főleg példaképe ellen.... ( talán lehet azért is mert túl sokszor láttam, hogy torna győzelem után visszaesés szokott lenni főleg nőknél és főleg ilyen fiatalon ) szóval nem tudom nálam ilyen furcsa elmélet forog a fejemben és arra késztetett, hogy ' naggyal ' tegyem meg aztán lehet majd pofára esés lesz és teljesen megcáfol Osaka mert olyan erős lesz mentálisan hogy az csak na majd meglátjuk... mindenesetre nálam erős nagyon.
    Teljesen jó a pszichés része, amit írsz. A bukik vélhetően arra bazíroznak, hogy Osaka zónában van, de neki pont olyan tenisze van, hogy az A kb bárki ellen jó, a B-vel viszont kb bárkitől kikaphat. Meglátjuk. Szerintem is inkább arra van nagyobb esély, hogy a nagy siker után visszaesik. Viszont csak a példaképével, a történelem egyik legnagyobbjával játszhat, aki most még sebezhető, egy ilyen lehetőség pedig mindenkit motivál.
    Bitmap likes this.

Mona Barthel - Babos Tímea

Timire ráférne már egy jó torna. Barthel 2. míg Timi az 1. körben búcsúzott Indian Wellstől. Mindkettejüknek volt ideje mentálisan felkészülni erre a tornára.
    Idén találkoztak Budapesten ahol Barthel örülhetett, tehát Babosnak van miért visszavágnia. Ami szerintem sikerülni fog neki egy nagyon-nagyon kiélezett meccsen.

Tippem:
    Babos Tímea a mérkőzés győztese: 1.6
    Játékszám: Több, mint 21,5: 1.9
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Veronica Cepede-Ocean Dodin

Egy nappal ezelőtt selejtezőt játszott Dodin, amit egy 1-6-os szett után fel is adott. A hírek szerint a jobb bokájával volt gond, amit jelez az is, hogy a szerváját egyszer sem tudta hozni. Lucky Loserként azonban továbbjutott és Cepede ellen játszik a főtáblán. Ha tényleg nincs valami jól a lába, akkor szerintem most sem kínlódik egy szettnél tovább, ráadásul egy egészséges meccsen is jobbnak tartom Cepedét.

1.56-ért én a Pinnyn teszem, mert így egy szett után él a fogadás, ha esetleg feladja a francia.
    Cesc18 and ZeBerDee10 like this.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •