Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (91) összesen
Like Tree49Likes

Téma: Australian Open 2018 tippek / tippjáték / kibeszélő

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott kezdtem is összegyűrni a Wozni 2-1 szelóm...de azért picit bíztam benne, hogy lesz még fordulat, a dán se arról híres, hogy feladná. A végén már mindketten nagyon fostak, az én szemszögemből szerencsére Halep volt már minden tekintetben annyira fáradt, hogy nem bírta tovább.

Majd 3-5 év múlva Halep is megnyeri első GS-ét
    Az szép márm a 2-1 grat Én élőben raktam a woz 2-0 szettet 4-2 első szettben 2.65ért, aztán 3 szett 1-0nál halepet 2.7ért utána 4-3nál a dánt 3.2ért vissza, konkréten a tét választás miatt nullára kijöttem, amire baromira nem vagyok büszke, mert ez a meccs az álom élő női tenisz fogadás szempontjából, ez az ingadozás kegyetlen value... Amúgy sztem Halep inkább nem nyer GS-t, mint igen. Ostapenko ellen kellett volna hoznia a Garrost, azt nagyon csúnyán elizgultta, és azért ez is kicsit a kezében volt függetlenül a fizikai állapotától.

Senior Member
    Fogadásokat illetve én a tornagyőztes választásomra nem vagyok büszke, Kerbert és Wozniaczkit nézegettem, és a dánnak elképesztően jó sorsolása volt, Kerbernek meg baromi nehéz, de a forma és edzőváltás miatt mellette tettem le a voksom, és még közben is majdnem visszamentem 10-es oddsnál Wozniaczkira, de kibeszéltem magam belőle. GG, wp.

Senior Member
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fogadásokat illetve én a tornagyőztes választásomra nem vagyok büszke, Kerbert és Wozniaczkit nézegettem, és a dánnak elképesztően jó sorsolása volt, Kerbernek meg baromi nehéz, de a forma és edzőváltás miatt mellette tettem le a voksom, és még közben is majdnem visszamentem 10-es oddsnál Wozniaczkira, de kibeszéltem magam belőle. GG, wp.
    Ja ezek bosszantóak Én nem gyakran rakok tornagyőztest, de a US Openre megraktam a dánt 21x oddsért, mert szépen visszaküzdötte magát az elitbe, egyet csúsztam

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az szép márm a 2-1 grat Én élőben raktam a woz 2-0 szettet 4-2 első szettben 2.65ért, aztán 3 szett 1-0nál halepet 2.7ért utána 4-3nál a dánt 3.2ért vissza, konkréten a tét választás miatt nullára kijöttem, amire baromira nem vagyok büszke, mert ez a meccs az álom élő női tenisz fogadás szempontjából, ez az ingadozás kegyetlen value... Amúgy sztem Halep inkább nem nyer GS-t, mint igen. Ostapenko ellen kellett volna hoznia a Garrost, azt nagyon csúnyán elizgultta, és azért ez is kicsit a kezében volt függetlenül a fizikai állapotától.
    Ty. Hát igen, volt hullámzás, de erre is lehetett számítani. Én arra bazíroztam, hogy döntő szett és Halep fogy el előbb, de azt nem gondoltam volna, hogy már a 2. szettben komoly gondjai lesznek. Szerencsére Wozni segített eleget, bár erre is számítani lehetett.

Woznira is mindig azt mondtuk, hogy soha nem nyer, aztán most a semmiből. Szerintem majd valamikor Halepnek is összejön, benne több potenciált érzek. Persze attól is függ mennyi döntőt bukik még el...

Senior Member varin avatara
    Most komolyan a férfi páros döntő helyett reklámok, meg később is leadható interjúk, elemzések?

Miért, komolyan...?

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan a férfi páros döntő helyett reklámok, meg később is leadható interjúk, elemzések?

Miért, komolyan...?
    Pedig remek hangulatú meccs, még úgyis, hogy kevesen maradtak a női döntő után.

Senior Member Bitmap avatara
    Elkapott egy sugallat délelőtt, hogy nálam ez egál meccs 50-50 viszont a szorzók azt mutatták, hogy Wozniacki az underdog még úgy is, hogy frissebb volt, legutobbi 3 egymás ellenit különbözö boritásokon megnyerte, na amikor ez lefutott a fejembe, már nem sok volt hátra hogy kezdödjön a meccs, nem akartam most online feltölteni mer tudom,hogy akkor élőbe küldtem volna Ez meg kb. fogadhatatlan lett volna élőben. felhivtam barátnöm mondom mennyi pénz van nálad ami nálad van mind tedd fel most Wozniackira légyszi még jó, hogy azért nem üres zsebbel volt volt mit feldobni
    tippmix.jpg
    boby10 likes this.

Member
    Ez a Boppana mit művelt a második settől! Szegény Timi mennyire csalódott volt, nem hitte el, hogy kikaptak az első játszma után.
    boby10 likes this.

Nagyon remélem, hogy legalább a döntő most már jó meccset hoz. Mindenkinek kitartást Köves elviseléséhez, én a vegyes döntő alatt váltottam angol kommentárra

Hajrá over.
    boby10 likes this.

Senior Member varin avatara
    Ez az egész idei férfi AO egy vicc... Durva, hogy a nők kárpótoltak minket mindenért, a végén még azt is ki fogom jelenteni, hogy megérdemlik azt a pénzt, mint a férfiak
    boby10 and Cesc18 like this.

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •