Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (91) összesen
Like Tree49Likes

Téma: Australian Open 2018 tippek / tippjáték / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc18 szted döntőre mehet nagyobb tettél egy Federer+Halep kombi ?
    Nyerhet mindkettő, de lehet megőszülsz a végére... 1.2-ért én Fedet biztos nem tenném, és a Halep-Wozni is nálam 1.90-1.90, tehát 1.65 körül nem value nekem a román.

De ha megbombáztad őket, akkor gl!
    butlins likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Kiváncsi leszek erre a döntőre, Kerber megverése után gondoltam, hogy nagy hype-ot fog kapni Halep.

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiváncsi leszek erre a döntőre, Kerber megverése után gondoltam, hogy nagy hype-ot fog kapni Halep.
    Egyébként azt tapasztaltam az idők során, hogy ha egy játékos nagyon jó teljesitményt rakott le akkor azt nem szokták tudni általában átvinni a következő meccsre főleg nem ilyen éles / nehéz helyzetben mint egy GS döntő olyan játékosnak aki még nem nyerte meg, itt gondolok Halep teljesitményére Kerber ellen... Ilyen volt pl. AO-n férfiaknál Dimitrov győzelme Kyrgios ellen jól játszott nagyon meg is verte aztán a rögtön rákövetkező meccsén Edmund ellen már egyáltalán nem úgy játszott szóval sokszor van ilyen, hogy egy nagyon jó teljesitményt egy gyenge követi ... nagyon sokszor
    Andersson04 likes this.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ezt behúzza Halep akkor meg is érdemli ezt a GS-címet. Davis és Kerber ellen is vért izzadt, és várhatóan Wozni ellen is ez vár rá. Ami aggasztó, hogy amíg Davis ellen 3 óra után, addig most 2 óra játék környékén már jelentkezett nála a fáradtság. Okos döntés volt tőle, hogy Kerber ellen agresszorként lépett fel, de azért nem ez a játéka és hullámzott is rendesen.

Szerintem Halep lesz a görcsösebb, hogy nincs még GS-címe.
    Erre gondoltam, döntőben bő 1 óra után elfogyott. Viszont le a kalappal, hogy milyen akarattal küzd, nem csak most, az egész tornán. Atom gáz lesz, ha ezt Wozni kiengedi, de van akkora lúzer és ezt Halep is tudja.

Senior Member
    Wozniaczkinak ezt sima kettőben meg kellett volna nyernie. Halep teljesen elkészült az első szett után, erre 1-1. Minden körülményt és esélyt meghazudtol, (a)hogy játszik még, tökéletes bizonyítéka a mai, hogy az elme mekkora pluszteljesítményre tudja sarkallni a testet.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wozniaczkinak ezt sima kettőben meg kellett volna nyernie. Halep teljesen elkészült az első szett után, erre 1-1. Minden körülményt és esélyt meghazudtol, (a)hogy játszik még, tökéletes bizonyítéka a mai, hogy az elme mekkora pluszteljesítményre tudja sarkallni a testet.
    Bizony.

Amúgy holnapra még melegebbet jósolnak, nap közben 38 fok körül, ami veszettül estére sem fog csökkenni, 30+ lesz.

Senior Member boby10 avatara
    Behúzta Wozniacki)Hatalmasat játszott mind a kettő)

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ..., de van akkora lúzer és ezt Halep is tudja.
    Függetlenül attól, hogy mekkorát küzdött (amiért persze le a kalappal előtte), Halep a nagyobb lúzer 4-3 30/30nél volt egy labdamenet amit simán nyernie kellett volna, na ott szarta el, utána 4-5 30/15 kettős hiba kulcsszituban, nyilván eszméletlenül fáradt volt, de a 3 szettben vsz átlendült a holtponton és ez utána ismételten chokerkedés volt.

Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Függetlenül attól, hogy mekkorát küzdött (amiért persze le a kalappal előtte), Halep a nagyobb lúzer 4-3 30/30nél volt egy labdamenet amit simán nyernie kellett volna, na ott szarta el, utána 4-5 30/15 kettős hiba kulcsszituban, nyilván eszméletlenül fáradt volt, de a 3 szettben vsz átlendült a holtponton és ez utána ismételten chokerkedés volt.
    Ott kezdtem is összegyűrni a Wozni 2-1 szelóm...de azért picit bíztam benne, hogy lesz még fordulat, a dán se arról híres, hogy feladná. A végén már mindketten nagyon fostak, az én szemszögemből szerencsére Halep volt már minden tekintetben annyira fáradt, hogy nem bírta tovább.

Majd 3-5 év múlva Halep is megnyeri első GS-ét
    boby10 likes this.

Senior Member
    Serena amúgy otthon mit gondolhat magában. Ezt a mezőnyt bucira verte volna szokás szerint, én csodálom, hogy volt benne eddig is motiváció, kíváncsi vagyok mi lesz vele.

Oldal: 8 / 10 ElsőElső ... 678910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •