Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (91) összesen
Like Tree49Likes

Téma: Australian Open 2018 tippek / tippjáték / kibeszélő

Member Aerchepoetas avatara
    Lesz végül tippjáték?

Junior Member
    Tippem holnapra: Carreno Busta - Kubler: 3:1 (odds:3,95)

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Aerchepoetas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz végül tippjáték?
    Igen

Íme az első játéknap meccslistája:

https://forum.hatharom.com/tippj%C3%...html#post18960
    boby10 likes this.

Member
    szép volt Timi!

mekkora dumát vágott ki a győztes-interjúban DD

csak így tovább előre a párosban is

Hatalmas győzelem volt ez Babostól. Először vert top 10-es játékost WTA-versenyen. Bravó.

Amcsiknak pedig tragikus ez a nap: Vandeweghe, Venus, Stephens, Townsend, Kenin, Riske, Bellis, Brady, Isner kiesett. Sock is rosszul áll.

lol.jpg

Keresd a hibát

Senior Member
    Mi volt az a Halep meccs? 15-13 döntő szett. Felső ágon így szerintem borítékolhatóan Kerber-Pliskova elődöntő néz ki, szerintem Kerber azt is behúzza, aztán a döntőben pedig sokkal nagyobb tapasztalattal a GS nyeretlen Svitolina/Wozni ellen, szerintem behúzza a német ezt a tornát, csak bánom. 8-as oddson pakoltam egy kicsivel, de most még ötösnél rátolok egy picit.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi volt az a Halep meccs? 15-13 döntő szett. Felső ágon így szerintem borítékolhatóan Kerber-Pliskova elődöntő néz ki, szerintem Kerber azt is behúzza, aztán a döntőben pedig sokkal nagyobb tapasztalattal a GS nyeretlen Svitolina/Wozni ellen, szerintem behúzza a német ezt a tornát, csak bánom. 8-as oddson pakoltam egy kicsivel, de most még ötösnél rátolok egy picit.
    Egyik legjobb női meccs volt amit eddig valaha láttam. Döntő szett elején csöppentem bele, ó mondom még alhatok egy kicsit Zverevékig, de aztán látva Davis mit művel, esélytelen volt, hogy elaludjak rajta Iszonyat bátran és keményen ütötte, egyszerűen nem bírtak egymással. A rutin döntött Halep javára, de a végén már nagyon fáradt volt, illetve a korábbi meccsen megsérült bokája sem volt az igazi. Nem tennék rá egy fityinget sem a nagy püfölő Osaka ellen.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyik legjobb női meccs volt amit eddig valaha láttam. Döntő szett elején csöppentem bele, ó mondom még alhatok egy kicsit Zverevékig, de aztán látva Davis mit művel, esélytelen volt, hogy elaludjak rajta Iszonyat bátran és keményen ütötte, egyszerűen nem bírtak egymással. A rutin döntött Halep javára, de a végén már nagyon fáradt volt, illetve a korábbi meccsen megsérült bokája sem volt az igazi. Nem tennék rá egy fityinget sem a nagy püfölő Osaka ellen.
    Jaja néztem, alig bírtak már járni is a vége felé szerencsétlenek. Klt labdamenet között mindketten az ütőre támaszkodva lihegtek. Davis élete meccsét játszotta ebben biztos vagyok, valami egészen elképesztő ütéseket produkált, szenzációs nyerők tömkelege, ha nem sérül meg, szerintem be is húzza.

Senior Member sportinsider avatara
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy legyen :-) én még a torna előtt tettem 13x szorzón, elég meggyőzően játszott eddig idén, és 2xes Slam győztesként ebben a mezőnyben szerintem nagyon megérte pakolni. ha bejön ha nem :-)

Djoko - Chung meccsről mit gondoltok? Szerintem Djoko még mindig labilis, és ha valaki, akkor a fáradhatatlan Chung kitudja készíteni. 4,5ös szorzóért mindenképp van érték benne, mert szerintem a reális odds kb 3,5 körül lehet.

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •