Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (71) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Nitto ATP Finálé 2017

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nem azért, de miért is kell sajnálni DP-t? Nyújtson olyan teljesítményt, hogy ne ilyen Sock-ok legyenek itt.
    Jó, nyilván. Csak olyan jól ment neki az utóbbi időben, hogy szerintem megérdemelte volna, hogy itt legyen. Ha pedig Nadal meg sem próbálja miközben tudta, hogy nagyjából 1 meccsre lesz jó, akkor DP itt lehetett volna. De persze nem okolom Nadalt, csak szimplán sajnálom DP-t
    Bitmap likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Hely
    Church Rd, Wimbledon, London SW19 5AE, Egyesült Királyság
    Sock - Zverev , 1.54 van a németre nálam 10/10-es tipp.

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sock - Zverev , 1.54 van a németre nálam 10/10-es tipp.
    Keveset láttam a Sock-Cilicből, de azon nekem az jött le, hogy az amerikai elképesztően elemében van és tényleg felszabadultan játszik. Esetleg van valami sérülése, azért 10/10 Zverev nálad?

Senior Member
    Én is inkább egy háromszettes szoros csatát várok. Játékok száma over 28.5 3.2 halványzöld. Illetve 2-1 zverev 4.00. Egyébként egy Zverev-Fed döntőben 3.5+körül már nyomni fogom a németet.

Senior Member
    Egyébként milyen sorsszerű lenne, Nadal és Fed 2-2 Slam és a VBt pedig a jövő legnagyobb csillaga nyeri. Jó nyilván az is ilyen univerzum törvénye lenne, hogy Fed nyeri, aki hiába Rafa a világelső jobb volt nála és mindenkinél ebben az évben.

Senior Member szabivill avatara
    Roger Federer - Marin Cilic /észrevétel/

Én sajnáltam Marin Cilic-et, hogy nem nyert most Roger ellen. Komolyan mondom, hogy nem tudtam eldönteni, azt hogy ki fog nyerni, az első szett után amit Marin nyert meg. A szívem inkább Marin mellett volt, de az eszem meg Roger mellett. Örültem volna, ha a horvát legyőzi a tét nélkül mérkőzésen a svájcit, de nem így lett. Fogadási szempontból viszon jól jártak akik Federert válaszották. Viszont úgy hittem, hogy ezt nem fogja megnyerni pont most (murphy törvénye). Azt lett volna a nagy csoda, ha itt Marin Cilic tud nyerni.

Ez úgy is értelmezhetem, és akkor jön az összesküvési elméletem, hogy ott Londonban pontosan azt játszották le, hogy a svájci nyer a horvát ellen, merthogy a svájci gazdaság erősebb mint a horvát. Tehát mindenki aki horvát vagy itteni balkán származású az vesztett Svájc ellen így vagy úgy, a svájciak jönnek ki jobban. Tehát akkor ez már eldőlt és mi nem is nyerhetünk, ha ezt mutatja a kép. Marin Cilic kesett és mi is 3 vereséggel, vagy pontosabban én. Nagyon sajnálom.

Lehet, hogy van olyan aki megfogadta Federer győzelmét 1.6-on és nyert, nem tartom ezt kizártnak.
    Utoljára módosítva: szabivill által: Tegnap 21:41

Senior Member Bitmap avatara
    Hely
    Church Rd, Wimbledon, London SW19 5AE, Egyesült Királyság
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Keveset láttam a Sock-Cilicből, de azon nekem az jött le, hogy az amerikai elképesztően elemében van és tényleg felszabadultan játszik. Esetleg van valami sérülése, azért 10/10 Zverev nálad?
    Nem nincs , legalábbis nem tudok róla, szimplán a játéktudás & minden ami Zverev mellet szól, a felszabadult játékot pedig úgy gondoltam, hogy eddig tarthatott, most már biztos nem hisz itt már számára is van tét nem csak könnyen jött játék a vb-n.

Senior Member
    Goffin hogy lehet közel kettes szorzó Thiem ellen? Van valami sérülése?

Ha nincs, akkor házat, asszonyt, macskát teszem a belgára.

Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Goffin hogy lehet közel kettes szorzó Thiem ellen? Van valami sérülése?

Ha nincs, akkor házat, asszonyt, macskát teszem a belgára.
    Azt nyilatkozta minden ok.

“I'm feeling okay. It was not the problem today. It was just a tough, tough match against Grigor, who played really well,” Goffin said.

Senior Member
    I take my chances.

Ha kikap, kikap, dehogy kettes szorzón legyen év végén Thiemmel szemben, meg alapból ilyen h2h-del?

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •