Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (73) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Nitto ATP Finálé 2017

Senior Member Bitmap avatara
    A holnapi nappal kapcsolatban pedig valamiért van egy olyan megérzésem, hogy mindenki leirja Thiem-et, velem együtt én is szerintem kb. nem lesz ember aki fogadni fog rá ( néztem exchange fogadó irodák oldalain) tényleg kevés tét érkezett rá, a bolgárra kb. 8x annyi ezeknek tudatában kicsit sokallom rá azt a másfeles szorzót, tudom akkor meg kell fogadni mert value... viszont pont ilyenkor szokott az lenni, hogy nem jön ( mikor szinte minden a favorit mellet szól és még a szorzó is " tökéletes " ), lehet ez már csak ilyen beteges gondolkodás viszont azt érzem, hogy Thiem fog nyerni... miért mert nem tudok felsorolni mellette semmit és ilyenkor szokott a dog nyerni.... egyébként tavaly itt Djokovic ellen szettet nyert ( Goffin,Nishikori és Raonic sem tudott )
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.11.12 22:54

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én bejátszottam a mai napon A.Zverev győzelmét Cilic ellen, 1.90 odds-on... azt mondom, hogy egál odds esetén is őt favorizálnám underdogként meg pláne, meglátjuk.

- Egymás ellenit vezeti Zverev 3-1 arányban. Egyetlen egy fedett pályás meccsüket is ő nyerte.
    - Zverevnek jobb eredményei vannak az évben, fedetten is sikerült tornát nyernie Montpeillerben , egyébként ő 5 tornát nyert az évben ebből 3 kemény pályás.
    - Az egész éves statisztikái sokkal jobbak ( Adogatás, Brék pont kihasználás stb. stb. )

- 1 torna győzelem az évben csak, az sem kemény pályán
    - Cilic mellet az szól, hogy már többször részvett fináléban ez a harmadik viszont az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy 6 meccséből 1-et tudott csak megnyerni ( ebből kettőn favoritként kapott ki )
    - Legutóbb Bennetau elleni játéka nem volt számomra meggyőző.

Szóval a tények / statisztikák és pláne az odds is a német mellett szól... igy nem tudtam kihagyni.

Ez megérte, nyert a Német.
    butlins and Andersson04 like this.

Senior Member
    Thiem - Dimitrov mérkőzésre gondoltam. Dominic Thiem osztrák származású és ez is indokot adhat a tippelésre. A közeli kapcsolat, a GYSEV vonalait is ismerheti Dominic Thiem. A fiatalkori tennisz karrierjéről sokat nem láttam az interneten. Ezt nem gondoltam volna, hogy Bécsújhelyen született, de lehet, hogy kamu és utólag változtatták meg. Akkor Babos Timit már biztosan ismerheti.

Grigor Dimitrov bolgár származású és már évek óta az ATP élmezőny tagja, de közel sincsen annyi trófeája mint a nagy 4-esnek. Grand Slam-en Wimbledonban volt egy elődöntője 2014-ben de több versenyt tudott indén már megnyerni, mint a korábbi években. Ez egy jó év volt neki.

Nekem is ez ugrott be elsőre, a Thiem Dimitrov mérkőzés. Az előjelek is ezt mutatják, hogy erre volna érdemes fogadást kötni, ugye a forma különbség miatt. Ezért hendikeppel is érdemes a szorzót növelni.

Én már ekkor sokszor csalódtam, mikor az egyértelűen esélyesnek kikiáltott nem tudott nyerni. Ez is egy rizikó faktor, hogy Londonban van ez a mérkőzés és ott szeretnek veszteni a játékosok, csapatok. Vagy hogyan fejezzem ezt ki. Merthogy ezt a téteket amiket kötöttek a fogadók, azt másképpen gondolták, például hogy az Angol Fontot erősítsék. Vagy hogy elszegényítsenek minket. Illetve lehet egy gyengébb napja is a favoritnak, vagy a másik majd most megmutatja, hogy mire képes és néhány váratlan húzással meglepi ellenfelét.

Plusz még másik 100 okot is fel lehetne sorolni, fizikai állapot, mentális állapot, sérülések, fájdalmak, pálya minősége, a mérkőzés időpontja, a közönség, a fényviszonyok stb...

Minden tornán szokott ilyen lenni, néhány mérkőzés nem az előzetes várakozások alapján alakul, az esélyes nem nyer és ez okozza nálam is a porblémát, hogy amire tudok fogadást kötni, mert biztosnak tűnik az nem jön be. Ezért tartok ettől a mérkőzéstől.

A téterősségen is gondolkoztam és ez olyan 8/10-10/10-ig kellene hogy legyen. Szinte azt mondom, hogy maximális tétes fogadást kellene kötnöm. De is csak egy ilyen primitív megállapítás, ez akkor nagy téttel kell megkötni, miért? Azért hogy bebukjam az egészet, vagy hogy sokat nyerjek? Ez az amit nem tudok eldönteni.

De mivel tartok tőle, ezért csa 1/10 vagy 2/10-es tétetn próbálnám meg, ha megpróbálom. Ezzel meg ez a probléma, hogy ha bejön akkor csak keveset nyertem rajta és a többi lehetséges nyereményem nem lesz meg. Semmit nem hozok ki a mérkőzés értékéből.

A másik része a dolognak, hogy tegnap Zverev győzött, mondjuk én Cilic mellett voksoltam volna, a rutin és ő már többször indult itt Londonban.
    És a Federer - Sock összecsapáson is jött a 20,5 felett. Az is várható volt, hogy Sock megszorngatja Federert és nem lesz 6-1 6-1 Federenek. Arra miért nem lehetett tippelni vagy akár Zverev győzelmét is meg lehetett volna tippelni.

Más tippmesterek szerint Dimitrov win 10/10, over 20,5 10/10

"Bulgarian Grigor Dimitrov is presented brilliantly in this season and took a big step forward with reaching the top 8 in the world and participate in the final tournament of the ATP World Tour in London. He is in a group with Dominic Thiem, Rafa Nadal and David Goffin. His first match is against Austrian Dominic Thiem, with who have played three games so far. The Austrian leads with 2-1 victories, but his current form is very poor and in recent tournaments, in which drops off at an early stage. In this duel will both try to win and I'm betting on it to play over 20,5 games and hope to win the Bulgarians. Success Grigor!" (-6,79 yield-es tippmester tippje)

"I would be honestly extremely surprised, if Grigor Dimitrov would lose this one, as the bulgarian player looked like the better player during the past few months, and these indoor conditions also favor him, more then they favour Dominic Thiem. The austrian player looked really, really bad since the US Open, and I find it hard to believe that he will find a new pace for this World Tour Finals, when he looked in his past matches like he simply wants this season to end, and a new one to begin.

Pick Dimitrov here, as he is definetely the better player in these conditions." (-8,65 yield-es tippmester tippje)

Ennyi erővel az Osztrák ATP versenyen is nyerhettem volna Thiem Gasquet mérkőzésen nagy téttel és minden tippem bejött volna. Ja azt nem fizetik? Akkor mit fiztnek lehet hogy semmit

Kételkedéseim vanna és, ez csak az én véleményem, ezzekkel kapcsolatosan.

Senior Member
    A bankrollmanagmentem alapján és figyelembe véve ennek a mérkőzésnek az értékét, vagy preztizsét akkor a tippem Thiem - Dimitrov összecsapásra Dimitrov -4,5.

Ez merész tipp, de beleférne 3x-os oddson az eddigi tippjeim közé, kb 50 eFt vagy 75 eFt tétnek felel ez meg.

Csak az a porbléma, hogy egy kissé elszámlotam a bankrollmanagmentemet múltkor és sok a veszteségem már. Ha ez nem jön, akkor még több lesz és ez már egyáltalán nem biztos hogy bejön, de hosszabb távon 20-30 tipp közé megérné bepróbálni. 10 ből 1-et vagy 2-őt találtam el múltkor aztán az gyakorlatilag törölte a bankrollomat.

Kb 3 napig gondolkoztam ezen a tippen, amit lehet hogy csak Dimitrov -4 hendikeppel tennék meg.

Szerintem nem fogok tippleni, mert már mindegy.

Most vettem azt is észre, hogy jócskán estek az oddsok is már csak 2,1 a Dimitrov -4, ami 2,4-en kezdődött. 0,3 a csökkenés ami már jelentős.

Vagy ezt úgy is nézhetem hogy a -3 ra fizetett annyit mint most a -4 re. Gondolom mások is erre jöttek rá, aztán pakolják a handikeppet.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2017.11.13 18:56

Senior Member
    Dominic Thiem - Grigor Dimitrov 3-6 7-5 5-7

A Dimitrov -4 tuti tippem vesztes lett. Még a tét sem jár vissza.

A 3. szettben valami pokoli mérkőzést játszottak egymással. Valami zseniális volt ez és még a tippem is vesztett. Pont így gondoltam, tökéletes. Fogadni nem fogadtam, legalább annyi eszem volt most.

Ennél jobban nem is játszhatták volna le ezt a mérkőzést, hatalmas show volt. Mekkor hangulatot teremtett a közönség is.

Mondjuk Thiem-ben lehetett egy kis gonoszság és nyegnyerhette volna a mérkőzést, nagy esélye volt rá.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2017.11.13 18:58

Senior Member
    Tudom, hogy hogy számolja ezt az oldal, már sokszor volt erről szó.

Zverev - Cilic összecsapáson úgy goldolták, hogy a horvátok és az a régió fogadjon Cilic győzelmére, mert az a biztosabb és ezzel veszítettek. De az angolok ott Londonban már inteligensebbek és ők Zverev győzelmére fogadtak és ők nyertek.

Thiem - Dimitrov összecsapáson ugyanez. Rakjál jó nyereménnyel kecsegtető handikeppes győzelmet Dimitrovra és az nem jön be. Akik meg nagyobb téttel mennek azok meg beérik egy Dimitrov győtelemmel 1,4-es szorzóval és ők nyernek.
    Vagy néhetjük úgy is, hogy Thiem osztrák és azért kapott ki ott, hogy azt is innen fizették oda Londonba.

Ez is tökéletes összesküvési elmélet lett ismételten.

Junior Member
    Hely
    Heves
    én a -2,5 hendivel raktam Dimitrovot, meg élőben amikor Thiem vezetett a döntő szettben akkor 1,95-ös oddson adta Dimitrovot

Senior Member
    Gratulálok Shevy77. Az összesküvési elméletemet folytatva, Nadal Goffren ellen azért vesztette most el az első szettet, hogy nem legyen meg a tip Nadal 2-0. Pont ezért van ez. Ezért nem lehet ezen nyerni

Pedig mindenki 2-0-át tippelt akit csak olvastam.

Senior Member
    Live Nadal 2.25 Uni első szett vége 7-6 goffin
    -3.5 game nadal bátraknak 3.5

Senior Member
    Nadal eddig botrányosan játszik, de szerintem ez se lesz elég, hogy megnyeresse a meccset a belgának, aki magától nem fogja. Mondjuk nem indult jól a második szett de bízom Goffinben

Oldal: 5 / 8 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •