Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (73) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Nitto ATP Finálé 2017

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos vagyok benne, hogy mindenfelé lehet majd rá fogadni, hát már tippmixpro-n is van

Quinzi amúgy juniorként nagyon eredményes volt, meg a legjobb akadémiákon edződött meg edz most is, de a profik közé nem tud betörni.

Én majd a 2-0-t preferálom Rublevre olyan 1.5-1.6-ért, csak dobják ki a piacra

5 szettes meccsek lesznek, 4 gémig tartó szettekkel.
    Előny sem lesz 40-40nél, illetve vonalbírók sem lesznek, csak a főbíró.
    Cesc18 and Bitmap like this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5 szettes meccsek lesznek, 4 gémig tartó szettekkel.
    Előny sem lesz 40-40nél, illetve vonalbírók sem lesznek, csak a főbíró.
    Húzom a 2-0-t akkor is

Tényleg, itt tesztelik amiket említettél.

Senior Member Bitmap avatara
    Na ezt nem is tudtam... Pedig már vártam mekkora szorzó lesz a 2-0ra...

3-0-ra még jobb odds is lehet, 2 körül talán.

Un1bet kiadott rá pár szorzót.:

-2,5 szett hendi 2.50
    -4,5 játék 1.80
    21,5 alatt 1.70
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.11.06 13:15

Shapovalov - Chung meccsen a 3,5 felett 1.38
    Khachanov - Medvedev meccse 3,5 felett 1.38
    Coric - Donaldson 3,5 felett 1.40

Akkor ez azt jelenti, hogy ha meccsenként mind a két játékos nyer egy szettet akkor már nyert, azért az elképzelhetetlen, hogy bármelyik is simára nyerje szetvesztesség nélkül főleg ilyen kevés game számnál ?

# TippmixPro: 1.65 ad arra, hogy Fed nyeri a VB-t...
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.11.06 17:16

Next Gen ATP Finálé 1. napi tippjeim

Kisebb téttel fogom ezeket a tippeket tenni, kötésben. Nem komoly inkább csak játék...kíváncsi leszek erre az új szabályra, meg kis tippelősdi mindig jól jön amig nincs a " nagyok " fináléja.

- Khachanov vs Medvedev 3,5 szet felett @ 1.38

Hosszú mérkőzést várok, szerintem csak 5 szettben fog eldőlni, hogy ki nyeri... Khachanov a favorit, nincs nagy formában viszont Tsonga ellen mutatott biztató jeleket aztán simán kikapott Cuevas ellen.. nem tudom mit várjak tőle, az biztos, hogy fog szettet nyerni...Medvedev sincs valami nagy formávan viszont voltak jó meccsei pl. Moszkvában is nem tudom elképzelni azt, hogy bármelyikük is sima 3:0-ra hozza rögtön az első napon " új " körülmények között...

- Chung vs Shapovalov Chung @ 1.71

Alapjában egyébként jó játéka van Shapovalovnak jó kis egykezes tenyeres...viszont mostanába nagyon sok hibával játszik, talán túl sok volt neki ez évben a meccsek/(fontos) meccsek száma...Chung szerintem jobb mint ő egyébként, pár meccsét láttam ahol nagyon jól játszott, kemény boritáson szorongatta már meg Wawrinkát ( 7-6(2) 7-6(4) 7-6(6) is US openen és nem azért mert a svájci rosszul játszott... pár napja Párizsban Nadal ellen játszott ahol szintén jó volt, az első szettet 7-5-re bukta, viszont nadal 7 adogató játékából kettőn brékelt és még kettőben voltak brék labdái is szóval jó volt a return és egyébként a szervái is a helyén voltak hisz 71%-ban jöttek az első szervák Nadal ellen... szóval ha formát bármit nézek nálam Chung a nyerő...

- Coric vs Donaldson Donaldson 1,5 szett hendi @ 1.62

Van egy olyan érzésem, hogy itt akár meglepetés is születhet, az biztos, hogy simán kikapni nem fog Donaldson.

- Rublev vs Quinzi Rublev @ 1.20

Nem sokat játszott idén kemény boritáson a kvalifikált játékos, inkább salakos tornákon indult de ahogy néztem ott sem sikerült underdogként nyernie, ha az erősebb boritásán nem nagyon sikerült underdog győzelmeket aratnia akkor sztem. nem most fogja elkezdeni. Egyébként Rublev előző tornán Verdasco ellen sem volt rossz.

Össz odds.: 4.59
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.11.06 21:52
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    Csak szerintem vigyázni kell vele, a szabálymódosítások amiket tesztelnek és írtál feljebb, egyértelműen a gyengébb játékost segítik. Egyébként gyanítom itt látjuk először és utoljára ezt a "nagy reform ötletet".

Senior Member
    Khachanov-Medvedev Játékok száma felett 25 2.37ért év napjai ez egy elég jó kis tipp szerintem
    Elég sanszos, hogy lesz legalább négy szett abból nagy esély van 2 tbs szettre minimum, mivel 3-3 után egyből jön a rövidítés. Tehát az 7+7 14 game ehhez kéne még 12 ami 4-2,4-2vel megvan és itt 4 szettel számoltunk.
    halványzöldnél 27.5 over 2.00... a stoke-iak megint jól benéztek valamit
    elég jó kis lehetőségek vannak surebetekre, ha összehasonlítjátok a két iroda over/underjeit az összesen meccsen! és az uni szorzói a jók szerintem, érthetetlen amit nyomott az év napjai, de ők tudják
    Utoljára módosítva: himynameismark által: 2017.11.06 22:22
    Andersson04, Tschaba, LDL and 1 others like this.

Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak szerintem vigyázni kell vele, a sztabálymódosítások amiket tesztelnek és írtál feljebb, egyértelműen a gyengébb játékost segítik. Egyébként gyanítom itt látjuk először és utoljára ezt a "nagy reform ötletet".

Ezt hogy érted, hogy a gyengébbet segítik az új szabályok?

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •