Oldal: 1 / 24 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (232) összesen
Like Tree48Likes

Téma: US Open 2017 tippek / tippjáték / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara

US Open 2017 tippek / tippjáték / kibeszélő

Ide jöhet minden, ami az amerikai nyílt teniszbajnoksággal kapcsolatos.

A tippjáték részleteit hamarosan közlöm.
    boby10 and sportinsider like this.

Senior Member sportinsider avatara
    Én csak annyit mondok hajrá Alexander Zverev! Jöhet az első GS győzelem! :-)
    Cesc18 likes this.

Este Stollár Fanny és Gálfi Dalma is selejtezőt játszik. Stollár 3.70-ért elég korrekt, Erakovic finoman szólva sincs élete formájában, az elmúlt hetekben pedig sérülés miatt kétszer is fel kellett adnia a meccset.

Hajrá lányok!

na jó, de a fannynak csapsz kettő kellemetlent azt megvan sértődve és már el is szállt az agya :-)

Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na jó, de a fannynak csapsz kettő kellemetlent azt megvan sértődve és már el is szállt az agya :-)
    Ez tény, de 3.7-ért megérti kockáztatni, hogy talán most nem így lesz Úgyis Amerikában edz, talán összeszedettebb lesz a szokottnál.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tény, de 3.7-ért megérti kockáztatni, hogy talán most nem így lesz Úgyis Amerikában edz, talán összeszedettebb lesz a szokottnál.
    Reméljük, hogy nyer, de én nem látok az oddsban értéket. Azok alapján amit írtál, már inkább az over tetszik. Over 19,5 >> 1,9-ért van. Nők, nem nagyon tudnak befejezni meccset, az egyik nincs formában, a másik fejben gyenge, tipikus over meccs, ahhoz meg alacsony a line.
    Cesc18 and Zozinho19 like this.

Gálfi 3as oddsa Schmidlova ellen inkább tetszik. Meg is néztem az odds mozgásokat, és ugyebár az mindig jó indukátor ha a pinnin már rosszabb az odds mint a beten. Pinni 2.86 bet 3. Szóval én tettem 3/10 ben.
    Zozinho19 likes this.

Most gondolkozom Fucson 2.9 ért. Edmund későn nevezett be és még a qualit is bevállalta. Ergo nem volt tervben hogy itt játszik, de feltételezem meccs praxis kellett neki. Kérdés, hogy mennyi meccset tervezett a csapata. Edigg qualival együtt letolt 4 meccset. Ha a US Openen van a fókusz, ami a pénzdíjakban óriási különbség, akkor lehet most inkább nem nyomják tovább a hetet, hanem a hét második felében már a US Openre készülnek. Fucso meg kijelentette, hogy ő nem vesz vissza a US Open miatt. Soha nem nyert még ATP versenyen 2 kört egymás után, ő tovább akar menni.

Ezek függvényében lehet érték a 2.9 ben. Már ha így van ahogy írom. Ha nem, akkor reális az odds.
    Zozinho19 likes this.

Senior Member varin avatara
    Köszi a tippet, le a kalappal!

Hát ez nem az én tenisz napom volt :-) Gálfi megmenthette volna, de nincs meg a fittnesze, rendszerint csak 1 szettet bír....

Fanny, meg pont most cáfolja meg önmagát. Fucso meccsben benne volt a zako...

Oldal: 1 / 24 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •