Oldal: 32 / 32 ElsőElső ... 22303132
Eredmény: 311 - 315 (315) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Wimbledon 2017 tippek / tippjáték / kibeszélő

Senior Member
    Gratulálok sportinsider, szép győzelmet arattál!
    Köszi a szervezést Cesc18, ismét egy élvezetes tippjáték volt!
    Cesc18 likes this.

Senior Member sportinsider avatara
    Sziasztok!

Egyetértek az előttem írókkal :-) Azonban szerintem a RolandGarros játék, ahol inkább számított a kiegyensúlyozott szereplés valahogy jobbnak tűnik. A Wimbi játékban inkább gamblerkedni kellett, abban meg verhetetlen vagyok :-)

A szememben az igazi győztes borisz18, és ezért át is adnám a fődíjat neki.

Legközelebb a US Openre lehetne olyan ágrajzos játék is, mint a vizilabda VB-re csináltatok. :-)
    hogar likes this.

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Utólag is gratulálok a tippjáték győztesének/győzteseinek, gratulálok Muguruzának, a páros győzteseknek, az ifi győzteseknek, meg még ki tudja ki mindenkinek ... Nektek a részvételért és végezetül a legnagyobbnak, neki -->

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden idők legnagyobb bajnoka, nem kérdés (mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Roger-fan). Hálásak lehetünk az életnek, hogy láthatjuk játszani.
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tessék, itt van 35 évesen, Djokoval, Nadallal és Murrayvel a mezőnyben és behúz két GS-t.
    Most látom, hogy ide annyit még lehetne nagyobbítani az érdemeken, hogy augusztus 8. most már mindjárt itt van, úgyhogy írjuk 36 évesnek és még jobban néz ki ... :P
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Member
    Utólag én is gratulálok a győztesnek és minden résztvevőnek és köszönjük a szervezést, managelést! Én most találtam rá erre a fórumra/játékra, de legközelebb is szívesen jövök.
    Nem tudom milyen volt az ágrajzos (anno volt vmi ATP-s játék amibe az 1000-es tornák előtt kellett összerakni egy komplett ágrajzot, avval játszottam az nagyon jó volt), de az biztos nem ilyen kockáztatós buli...
    Egyetértek, ez inkább kicsit hazardírozós téma volt, én is inkább efelé hajlottam, de nekem nem jött be.
    Utoljára módosítva: Yakamoto által: 2017.07.21 23:47

Oldal: 32 / 32 ElsőElső ... 22303132

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •