Oldal: 31 / 32 ElsőElső ... 2129303132 UtolsóUtolsó
Eredmény: 301 - 310 (315) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Wimbledon 2017 tippek / tippjáték / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc, ezt komolyan gondolod, vagy csak a verseny miatt?

Én nem tudom elképezlni, hogy Cilic nyerjen, de azt sem, hogy egyáltalán szettet. Federer menetelésére Nadal Garossa ugrik be, csak ott a másik oldalon Wawrinka személyében egy még sokkal meggyőzőbb ember állt vele szemben, plusz Cilicnek még az útja sem volt túl veretes. Federert is belengi ugyanaz a legyőzhetetlen érzés, mint Nadalt Párizsban, a svájci is rettenet mód élvezi idén a játékot a szentélyében. Elképesztően összeszedett, szenzációs fegyverekkel, én 3-0-t várok.

Persze, az idei Wimbi meglátásaim többségében egy hajítófát sem értek eddig.
    Komolyan persze, a verseny már amúgy is rég lefutott

Képes lehet-e Cilic kiénekelni Federer szájából a sajtot?

Egyébként rettentő érdekes olvasgatni a véleményeket, nagyon megoszló a meccsel kapcsolatban. Nekem az RG döntőben adta magát a Rafa 3-0, itt viszont sokkal veszélyesebbnek érzem Cilicet, illetve nem lepne meg, ha most nem minden jönne össze Rogernek. Azért Berdych ellen is rezgett a léc, hogy szettet veszít. Oké, elő tudott húzni egy kis varázslatot, de a cseh egy pillanatig nem hitt abban, hogy nyerhet vagy szorossá teheti. Cilic ilyen szempontból kicsit más tészta.

Steve Tignor a tennis.com szakija a döntő előzetese végére szintén arra jutott, hogy nyerhet Cilic. De persze az ellenkezőjéről is olvastam elemzést.

Majd kiderül, hogy alakul, de van potenciál a horvátban és sok kérdést is fel lehetne tenni a meccsel kapcsolatban. Meglátjuk, a Cilic 3-2 vagy legalábbis egy 5 szettes szerintem ugyanúgy benne van, mint egy Roger 3-0. Egy-egy fontos game, tb is nagyban befolyásolhatja az eredményt.

De a value nálam az overben van, mert extrém esetben 3 szettből is összejöhet.
    Bitmap likes this.

Wimbledon tippjáték

#12. játéknap eredmény

wimbi_tippjatek_12.jpg

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komolyan persze, a verseny már amúgy is rég lefutott

Képes lehet-e Cilic kiénekelni Federer szájából a sajtot?

Egyébként rettentő érdekes olvasgatni a véleményeket, nagyon megoszló a meccsel kapcsolatban. Nekem az RG döntőben adta magát a Rafa 3-0, itt viszont sokkal veszélyesebbnek érzem Cilicet, illetve nem lepne meg, ha most nem minden jönne össze Rogernek. Azért Berdych ellen is rezgett a léc, hogy szettet veszít. Oké, elő tudott húzni egy kis varázslatot, de a cseh egy pillanatig nem hitt abban, hogy nyerhet vagy szorossá teheti. Cilic ilyen szempontból kicsit más tészta.

Steve Tignor a tennis.com szakija a döntő előzetese végére szintén arra jutott, hogy nyerhet Cilic. De persze az ellenkezőjéről is olvastam elemzést.

Majd kiderül, hogy alakul, de van potenciál a horvátban és sok kérdést is fel lehetne tenni a meccsel kapcsolatban. Meglátjuk, a Cilic 3-2 vagy legalábbis egy 5 szettes szerintem ugyanúgy benne van, mint egy Roger 3-0. Egy-egy fontos game, tb is nagyban befolyásolhatja az eredményt.

De a value nálam az overben van, mert extrém esetben 3 szettből is összejöhet.
    Én is úgy gondolom, hogy nagy value az over az szerintem simán lejön, viszont ahhoz hogy nyerjen Cilic nagyon sok mindennek kellene nála klappolnia, Fed-et inkább csak jó fogadok tudták megverni mint pl. Djokovic 2x és Murray ő pedig szerintem azért nem tartozik ezen játékosok közé, aztán meg pl. a szerváit is jól kellene tartania, ezt nem tudom elképzelni tőle, hogy végig meglegyen, egy kis megingás is elég lehet, Fed meg biztosan nem fog szétesni, én igy láthatatlanban egy szettet tudok Cilicnek adni, aztán reméljük egy nagyon szép hosszú döntőbe illő meccs lesz.

Member Okoska avatara
    #13. játéknap

Marin Cilic-Roger Federer 1-3
    Murray/Hingis-Kontinen/Watson 2-1

Napi tuti: Marin Cilic-Roger Federer Több, mint 38.5 játék @1.85 odds

Senior Member
    13. Játéknap

Marin Cilic-Roger Federer 1-3
    Murray/Hingis-Kontinen/Watson 2-0

Napi tuti:Marin Cilic-Roger Federer: játszmák száma pontosan 4: 2,70

Nagyon rákészültem a döntőre, de komoly csalódás volt. Tény, hogy megsérült Cilic, de már az első szettben látszódott, hogy nem tudja kezelni, hogy wimbledoni döntőben van. Igazából rossz volt nézni.

Ez persze semmit nem von le Roger érdemeiből, aki zseniális tornát futott. Az idei két GS-címével pedig elég rendesen odapirít azoknak, akik felróják neki, hogy milyen mezőnyben nyerte a major trófeái egy részét. Tessék, itt van 35 évesen, Djokoval, Nadallal és Murrayvel a mezőnyben és behúz két GS-t. Minden idők legnagyobb bajnoka, nem kérdés (mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Roger-fan). Hálásak lehetünk az életnek, hogy láthatjuk játszani.

fed_wimbi.jpg
    Okoska and ChelseaForce like this.

Senior Member
    Nagyon rákészültem a döntőre, de komoly csalódás volt. Tény, hogy megsérült Cilic, de már az első szettben látszódott, hogy nem tudja kezelni, hogy wimbledoni döntőben van. Igazából rossz volt nézni.

Ez persze semmit nem von le Roger érdemeiből, aki zseniális tornát futott. Az idei két GS-címével pedig elég rendesen odapirít azoknak, akik felróják neki, hogy milyen mezőnyben nyerte a major trófeái egy részét. Tessék, itt van 35 évesen, Djokoval, Nadallal és Murrayvel a mezőnyben és behúz két GS-t. Minden idők legnagyobb bajnoka, nem kérdés (mondom ezt úgy, hogy nem vagyok Roger-fan). Hálásak lehetünk az életnek, hogy láthatjuk játszani.

fed_wimbi.jpg
    Az egy vicces/érdekes tény, hogy se Nadal, se Federer nem találkozott senkivel a nagy 4-esből utóbbi kettő, szettveszteség nélkül megnyert címüknél.

Illetve Nadalnak hiába van kevesebb GS-e, szerintem egyszinten van Fed-del "bajnok-tekintetben", pláne, hogy ő még mélyebbről jött vissza idénre. Elég elképesztő, hogy itt van 2017, és ők ketten magasan a legjobbak idén, ismét.

A legnagyobb poén, és hollywoodi sztori lenne, ha az US Openen is ők ketten döntőznének, és egymás tükörképeként, 3-2-es Nadal győzelemmel zárnák az évet.
    Utoljára módosítva: Proxyi által: 2017.07.16 20:56

Member Okoska avatara

fed_wimbi.jpg
    A nagy öreg jött, látott és köszöni szépen behúzta ezt is.
    Űbertenisz az egész tornán, szettveszteség nélkül lehozni 35 évesen egy Wimbledont nem semmi.
    Nem várom azt az időt amikor a tenisz világa Fed nélkül lesz mindennapos.
    És tényleg:
    Hálásak lehetünk az életnek, hogy láthatjuk Roger Federert játszani.

Wimbledon tippjáték

Végeredmény

wimbi_tippjatek_vegeredmeny.jpg

Győztes: Sportinsider! Gratulálunk, nyereményedet illetően hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Illetve külön gratuláció jár borisz18-nak, aki 5 játéknapon is a legjobbnak bizonyult, akár csak a Roland Garroson, ahol szintén második lett. Szép kiegyensúlyozott teljesítmény.

És természetesen gratuláció jár mindenkinek, aki sportinsider nagy fogása után is kitartott

Nem kérdés, hogy a US Openre is lesz játék, előzetes tervek, hogy valamit minden játéknapon lehet majd nyerni, elkerülve ezzel, hogy korán eldőljön a játék.
    Okoska, borisz18 and ChelseaForce like this.

Member Okoska avatara
    Wimbledon tippjáték

Végeredmény

wimbi_tippjatek_vegeredmeny.jpg

Győztes: Sportinsider! Gratulálunk, nyereményedet illetően hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Illetve külön gratuláció jár borisz18-nak, aki 5 játéknapon is a legjobbnak bizonyult, akár csak a Roland Garroson, ahol szintén második lett. Szép kiegyensúlyozott teljesítmény.

És természetesen gratuláció jár mindenkinek, aki sportinsider nagy fogása után is kitartott

Nem kérdés, hogy a US Openre is lesz játék, előzetes tervek, hogy valamit minden játéknapon lehet majd nyerni, elkerülve ezzel, hogy korán eldőljön a játék.
    Nagyon jól éreztem magam itt köztetek. És gratula a győztesnek.
    Sportinsider nagy fogása után nekem még jobban megjött a kedvem a játékhoz, meg akartam közelíteni, de sajnos csak ennyire sikerült. Jó kis társaság és jó kis beszélgetések kerekedtek ide.
    Köszönjük Cesc18 hogy megszervezted ezt is és végigvitted. Alig várom a következőt.
    Cesc18 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •