Oldal: 2 / 32 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (315) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Wimbledon 2017 tippek / tippjáték / kibeszélő

Senior Member Bitmap avatara
    Első körben akikre szerintem érdemes lehet figyelni, az idei évi füves teljesitmény alapján azok a következőek .:

- Mannariano vs Lopez 1.25-> Alapbol háromból háromszor nyert Lopez, idei évben a Lopezé a legjobb teljesitmény füves boritáson, az ő játéka abszolut tökéletes ide, 9 gyözelme van és 1 veresége, sikerült tornát is nyernie, nem fog kiesni az első körben, bomba formában van, ő vezeti egyébként az idei évben a füves ranglistát.

- Fucsovics vs Muller 1.15 -> Az idei füves ranglista második helyezetje Muller, aki tökéletes ellenfelet kapott Fucsovics személyében, ez Marcink első wimbledoni főtáblás meccse, Muller 7-1 re áll YTD Win-Loss szerint, szintét sikerült már idén füves tornát nyernie, tökéletes forma, nem lesz itt meglepetés.

- Jaziri vs Pouille 1.10 -> A szorzó pici, viszont az idei év harmadik helyezetje Pouille is jó formában van, 5-1-es mutatóval, Stuttgarti tornagyőzelemmel hangolodott és tavaly is jól ment neki itt, Jaziri az évben még nem nyert füvön meccset Norrie is verte.

- Larsson vs Kvitova 1.10 -> Kvitova játéka illik teljesen a füves boritásra, idén tornát is nyert, Larssonnak soha nem ment igazán füvön, nem lesz itt meglepi.

melléjük még esetleg Wozniacki 1.17-ért Babos ellen és meg van a dupla.

Szóval, amúgy első körben az idei év füves ranglista ( teljesitmény alapján ) első három helyezetjét nyeretném illetve Kvitovát, nem nagy a szorzó sajnos, 1.85 összesen, de első napra ezekben nem látok semmi hibát, hogyan mehetne el,

Ti mit gondoltok jónak az első napra ?
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.30 17:50
    Okoska and ChelseaForce like this.

Senior Member sportinsider avatara
    Na most időben vagyok. Szeretnék ebben a játékban majd én is indulni. :-) Mindenkinek sok sikert!

Bitmap: tetszik a felsorolás, bár a Lopezes odds már már túl magas és emiatt nekem gyanus. :-) Fucso ellen meg most nem raknák, mert életében nem játszott még ennyi pénzért, plusz második körben megoldható ellenfelet kapna. Iszonyat motivált lesz, míg Müller esetleg elbízhatja magát az eddigi eredményei tudatában. A másik 3 tényleg tuti, nálam is ezek vannak felírva. Illetve még Konjuh +1,5 set Lisicki ellen 1,317-ért eléggé valuenak tűnik.

Meg hogy legyen meglepi is: Murray ugye csipő problémákkal küzd. Bublikkal ugyan jóba van, mint kb mindenki a touron, mert jó arc a fiatal tehetség, de azért nem hiszem, hogy csak úgy átengedi a győzelmet Murraynek. 17x oddsért egy picit lehet teszek rá, hátha folytatódik Murray idei rossz szezonja. Thompson ellen is kikapott most füvön. :-)
    Bitmap likes this.

Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na most időben vagyok. Szeretnék ebben a játékban majd én is indulni. :-) Mindenkinek sok sikert!

Bitmap: tetszik a felsorolás, bár a Lopezes odds már már túl magas és emiatt nekem gyanus. :-) Fucso ellen meg most nem raknák, mert életében nem játszott még ennyi pénzért, plusz második körben megoldható ellenfelet kapna. Iszonyat motivált lesz, míg Müller esetleg elbízhatja magát az eddigi eredményei tudatában. A másik 3 tényleg tuti, nálam is ezek vannak felírva. Illetve még Konjuh +1,5 set Lisicki ellen 1,317-ért eléggé valuenak tűnik.

Meg hogy legyen meglepi is: Murray ugye csipő problémákkal küzd. Bublikkal ugyan jóba van, mint kb mindenki a touron, mert jó arc a fiatal tehetség, de azért nem hiszem, hogy csak úgy átengedi a győzelmet Murraynek. 17x oddsért egy picit lehet teszek rá, hátha folytatódik Murray idei rossz szezonja. Thompson ellen is kikapott most füvön. :-)
    # Fucsovics, Tény és való, hogy Fucsovics amúgy jelenleg jó formában van, viszont semmi esélyét nem látom annak, hogy hogyan nyerhetne egy 3 nyert szettig tartó meccsben Muller ellen, nagyon top formában van ő is, tornát is nyert ahol nagyon minőségi játékosokat vert meg, Alexander Zverevet két szettben, aztán a nagy szervás Karlovicot utána pedig Queensben Tsongát és Querrey-t is két szettben verte , nagyon jó a szervája nem látom hogy hogyan brékeli majd őt Fucso, Muller részéről meg biztosan lesz brék, amúgy DK keretein belül egyszer már talákozott Marci Mullerrel, 2016-ban 6:3, 6:4, 6:0 lett az eredmény Mullernek, nagyon maximum egy szettet adnék Marcinak, hogy valahogy összejön, semmi több, láttam az összes meccsét most Mullernek.

Lehet nem pontosan ez lesz, de első napra valami ' tuti ' félét akarok összehozni, van pár játékos még akiket ide soroltam ebbe a kategóriába a következőek .:

ATP
    - Lopez
    - Sugita
    - Sella
    - Albot
    - Muller
    - Nishikori
    - Rosol

WTA
    - Kvitova
    - Pliskova
    - Konta
    - Wozniacki
    - Diyas
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.30 21:16

Djokovic is úgy látszik, hogy komolyan akarja venni a tornát, Andre Agassi mellet csatlakozott hozzá Mario Ancic is a Wimbledon idejére, aki egyébként 2002-es wimbledoni Grand Slam-debütálásakor legyőzte Roger Federert,ezután zsinórban 65 meccset nyert meg füves borításon.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Djokovic is úgy látszik, hogy komolyan akarja venni a tornát, Andre Agassi mellet csatlakozott hozzá Mario Ancic is a Wimbledon idejére, aki egyébként 2002-es wimbledoni Grand Slam-debütálásakor legyőzte Roger Federert,ezután zsinórban 65 meccset nyert meg füves borításon.
    Kedvencem volt Ancic, róla pedig mindig Söderling jut eszembe, akinek ugyanúgy a mononucleosis miatt kellett visszavonulnia. Ancic még most is simán játszhatna, csak 33...

Amúgy pedig kezd követhetetlenné válni a korábbi játékosok edzősködése.

Member Okoska avatara
    A tippjáték mikor veszi kezdetét Cesc18?

Idézet Okoska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tippjáték mikor veszi kezdetét Cesc18?
    Még ma jövök a részletekkel.

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti mit gondoltok jónak az első napra ?
    Én így igazából semmin nem fogok változtatni az általad leírtakon, átnéztem én is, ugyanezekre a következtetésekre jutottam.
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Member Okoska avatara
    Idézet ChelseaForce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én így igazából semmin nem fogok változtatni az általad leírtakon, átnéztem én is, ugyanezekre a következtetésekre jutottam.
    Én is megraktam ugyan ezt, semmi változtatás. Jönnie kell.

Én így az első játéknapot átböngészve inkább azt tudom, hogy kire nem akarok fogadni

Querrey, Kyrgios, Paire, Whittington, Bolelli

Querrey nyilván jobb füves pályás játékos, mint Fabbiano, de az olasz sem elveszett ezen a borításon.
    Kyrgios nem teljesen egészséges, PHH pedig amúgy is veszélyes.
    Paire kategóriákkal jobb gyors borításon, mind Dutra-Silva, de a brazil képes megemberelni magát GS-eken.
    Monteiro hasonló kategória lehet, a selejtezős Whittington megszenvedhet ellene, ha a brazil szervái ülnek.
    Bolelli visszatérőben, tök indokolatlan rá ez az alacsony odds egy olyan jó füves ellen, mint Lu.

Brown + Khachanov @ 2.02 De izzadós lehet...

Lányoknál arra leszek kíváncsi, hogy a Venus körüli mizéria mennyire hat ki az amcsi játékára. Mertens egyáltalán nem rossz füvön, az idei szezonja pedig nagyon rendben van.

Szerintem Halepet is megizzasztja Erakovic, az új-zélandit füvön hajlamosak alulértékelni.

Oldal: 2 / 32 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •