Oldal: 18 / 32 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (315) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Wimbledon 2017 tippek / tippjáték / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Okoska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak én érzem ma Nadált megleptésnek? Mégiscsak Müller ellen játszik. 2005 ben már egyszer kikapott tőle, nem jöhet össze még egyszer? vagy nem most?
    Cikkben leírtam a véleményem erről a meccsről. Sok izgulni valója nincs Müllernek, de a lassú fű nem neki kedvez, Rafa pedig állat formában, szerintem komoly nyomás lesz Müller szervagémjein amivel nem igen fog tudni megbirkózni.

Aztán majd kiderül, lehet meglep Müller és élete meccsét odateszi a pályára
    zoekkent likes this.

Member Okoska avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cikkben leírtam a véleményem erről a meccsről. Sok izgulni valója nincs Müllernek, de a lassú fű nem neki kedvez, Rafa pedig állat formában, szerintem komoly nyomás lesz Müller szervagémjein amivel nem igen fog tudni megbirkózni.

Aztán majd kiderül, lehet meglep Müller és élete meccsét odateszi a pályára
    Most az egyszer ne legyen igazad vagyis csak abban, hogy lehozza élete meccsét és 5 szettben haza küldi Rafát
    zoekkent likes this.

Senior Member sportinsider avatara
    Csak én érzem ma Nadált megleptésnek? Mégiscsak Müller ellen játszik. 2005 ben már egyszer kikapott tőle, nem jöhet össze még egyszer? vagy nem most?
    Nekem van rajta egy kis pénzem, de nehéz lesz, mert idén lassú a pálya és ez fekszik Nadalnak. Max akkor lehet esélye ha lehozza úgy a meccset, hogy nem veszít adogatást (mondjuk 7-6, 7-6, 7-6). Ha meggyőzően tudja folyamatosan hozni az adogatójátékait, rövid pontokat játszva, nem hagyja, hogy kibontakozzon Nadal, akkor lehet esélye.
    ChelseaForce, Okoska and zoekkent like this.

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem van rajta egy kis pénzem, de nehéz lesz, mert idén lassú a pálya és ez fekszik Nadalnak. Max akkor lehet esélye ha lehozza úgy a meccset, hogy nem veszít adogatást (mondjuk 7-6, 7-6, 7-6). Ha meggyőzően tudja folyamatosan hozni az adogatójátékait, rövid pontokat játszva, nem hagyja, hogy kibontakozzon Nadal, akkor lehet esélye.
    Szerintem tökéletesen összefoglaltad Müller lehetséges győzelmi útját, ami véleményem szerint is az egyetlen út, ahogyan ő kijöhet győztesen ebből a meccsből!

Ettől függetlenül az idei füves pályás teljesítménye előtt le a kalappal, vagy ő vagy ha jól tudom a másik nagy öreg López gyűjtötte a legtöbb pontot ezen a borításon idén. Persze ez Wimbledon végére változni fog ... De jók az öregek, na.
    sportinsider likes this.
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Idézet ChelseaForce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem tökéletesen összefoglaltad Müller lehetséges győzelmi útját, ami véleményem szerint is az egyetlen út, ahogyan ő kijöhet győztesen ebből a meccsből!

Ettől függetlenül az idei füves pályás teljesítménye előtt le a kalappal, vagy ő vagy ha jól tudom a másik nagy öreg López gyűjtötte a legtöbb pontot ezen a borításon idén. Persze ez Wimbledon végére változni fog ... De jók az öregek, na.
    Az elmúlt években megszokott nevek közül talán csak Mahut okozott óriási csalódást idén füvön. Sajnos szerintem nála komoly mélyrepülés jön ezzel, már a szezon első felében is csapnivalóan szerepelt és kedvenc borításán sem tudott javítani. Párosban is elköszönt már a világelsőségtől, nem jönnek ott sem az önbizalom növelő győzelmek. 35 éves, kicsúszhat a top 100-ból, sajnos gyorsan eltűnhet, aminek nem örülnék, mert egyik kedvencem.
    sportinsider and Yakamoto like this.

Érik az a Müller tj 2-0 és innentől elég tb-ig elmennie, ott már brutál nyomás lesz Nadalon. Nem tolja valami élesen a spanyol, bravúr lesz, ha innen megmenekül.

Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érik az a Müller tj 2-0 és innentől elég tb-ig elmennie, ott már brutál nyomás lesz Nadalon. Nem tolja valami élesen a spanyol, bravúr lesz, ha innen megmenekül.
    Közbe Nadal kiegyenlített, így döntő szett szóval a TB kimarad....viszont már 10 felett, lesz egy maratoni Mahut- Isner? Itt már bármelyik nyerhet, főleg, hogy Müller is meglepően koncentrált.....

Member Okoska avatara
    Idézet sportinsider eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc18 akkor van egy söröm ma estére? Milyen jól ébredtem ma reggel, hogy ezt meg tudjam lépni.
    Szépet kerekít majd ez a tippversenyen

Cesc18 akkor van egy söröm ma estére? Milyen jól ébredtem ma reggel, hogy ezt meg tudjam lépni.
    Szépet kerekít majd ez a tippversenyen
    Sör és gratuláció is jár Nagyon komoly meccset játszottak, kíváncsi vagyok Cilicre milyen odds lesz.
    zoekkent and Okoska like this.

Wimbledon tippjáték

8. játéknap

Garbine Muguruza-Szvetlana Kuznyecova
    Venus Williams-Jelena Ostapenko
    Magdalena Rybarikova-Coco Vandeweghe
    Johanna Konta-Simona Halep

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz