Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree4Likes

Téma: ATP Budapest 2017

Senior Member Cesc18 avatara

ATP Budapest 2017

Ide jöhet minden, ami a budapesti tenisztornával kapcsolatos.

Véget értek a selejtezők, sajnos Balázs Attilának és Piros Zsombornak sem sikerült főtáblára jutnia, így Fucsovics Marci egyedüli magyarként képviseli hazánkat. Ő Mihail Youzhny ellen kezd majd, akit szerintem legyőzhet, de erről majd a hétfői játéknap felvezetőjében bővebben írok.

Ki lehet a bajnok?

Lucas Pouille: Hosszú volt neki a múlt hét, így, hogy elődöntőzött és elvileg a háta nem 100%-os.

Fabio Fognini: Akármikor jöhet a baba és akkor le is lép a tornáról. Nem tudom mennyire fog tudni a játékra koncentrálni.

Gilles Simon: 2012 óta nem játszott salakos tornán döntőt és egyébként sincs nagy formában.

Ivo Karlovic: Nincs jó formában, a salak nem fekszik neki és az esős/borongós idő sem az ő malmára hajtja a vizet.

Fernando Verdasco: Minden klappol nála és ha már a hazai barcelonai torna helyett ezt választotta, akkor biztos vagyok benne, hogy mindent megtesz majd a tornagyőzelemért. A sorsolása is kifejezetten baráti, éppen Karlovic van az ő ágán. Scwartzmantól féltem egyedül, akinek nagyon jól ment Monte-Carlóban is. De összességében 6-os oddson Verdában van a legnagyobb value.

TIPP: VERDASCO NYERI A TORNÁT @ 6.00
    sportinsider likes this.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki lehet a bajnok?

Lucas Pouille: Hosszú volt neki a múlt hét, így, hogy elődöntőzött és elvileg a háta nem 100%-os.

Fabio Fognini: Akármikor jöhet a baba és akkor le is lép a tornáról. Nem tudom mennyire fog tudni a játékra koncentrálni.

Gilles Simon: 2012 óta nem játszott salakos tornán döntőt és egyébként sincs nagy formában.

Ivo Karlovic: Nincs jó formában, a salak nem fekszik neki és az esős/borongós idő sem az ő malmára hajtja a vizet.

Fernando Verdasco: Minden klappol nála és ha már a hazai barcelonai torna helyett ezt választotta, akkor biztos vagyok benne, hogy mindent megtesz majd a tornagyőzelemért. A sorsolása is kifejezetten baráti, éppen Karlovic van az ő ágán. Scwartzmantól féltem egyedül, akinek nagyon jól ment Monte-Carlóban is. De összességében 6-os oddson Verdában van a legnagyobb value.

TIPP: VERDASCO NYERI A TORNÁT @ 6.00
    És Verdasco is a címvédő mivel a tavalyi bukaresti torna utódjáról van szó itt Pesten.

Senior Member Bitmap avatara
    Nálam úgy néz ki az elődöntő, hogy Simon - Fognini ahol Simon nyer, aztán Schwartzman - Verdasco ahol Schartzi nyer, aztán pedig döntőbe pedig Schwartzi megveri Simon-t.

Senior Member Zozinho19 avatara
    A mai szerb meccsen lehetnek érdekességek?

Senior Member Andersson04 avatara
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én egy overre tippelnék.

Senior Member
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Első szett eredménye 5-0 Troicki vezetés után 5-7...

Senior Member varin avatara
    5-0 után egyébként két játszmalabdája volt Troickinek. Hajlamos vagyok azt hinni azért, hogy ha "móka és kacagás" volt az első szett, akkor nem kockáztatták volna meg azt, hogy Györe Lacika elcsúszik egyszer és akkor ugrott a szett

De azért két szerb, 5-0-ról... hát na!

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És az egyik TROICKI...

Senior Member sportinsider avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5-0 után egyébként két játszmalabdája volt Troickinek. Hajlamos vagyok azt hinni azért, hogy ha "móka és kacagás" volt az első szett, akkor nem kockáztatták volna meg azt, hogy Györe Lacika elcsúszik egyszer és akkor ugrott a szett

Hát én ott voltam, és minden amit én láttam és érzékeltem a bunda mellett szólt. A játék képe, Troicki testbeszéde, ahogy néha, néha odapakolt egyet Troicki. Fényévekkel jobb a Lászlónál, aki szerintem nem tudta melyik fimbe cseppent, és szerintem még most sem tudja, hogy Troicki közben sokkal többet keresett, mint ő a tornán fog nyerni. :-)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •