Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (40) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Indian Wells 2017

Senior Member Cesc18 avatara

Indian Wells 2017

Ide jöhet minden, ami a tornával kapcsolatos.

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, erre most nagyon ráéreztél, nagyon apróval tettem, csak a játék kedvéért, soha nem tudom a selejtezőket komolyan venni. , amúgy gondoltam egy olyanra, hogy leirhatnád esetleg más is, hogy kiről gondolja hogy jó formában van és érdemes rá figyelni a torna alatt ( nyeretni ) még igy az elején, amúgy arra kiváncsi leszek hogy Halep-el pl. miujság ? Vagy Keys még nem is játszott idén. .

Megnéztem a sorsolást, a női van már kint, R4-be lehet, Wozniacki - Pliskova, Wozniacki - Errani vagy valaki a selejtezőből rögtön az elején, Venus - CoCo R3-ba, R2-ben Puig - Serena Williams ( tavaly is nagy meccs volt US openen ) , Lucic Baroni - Muguruza R3, Watson - Konta R2 ben, jó kis meccsek lesznek, amúgy jó lett a sorsolás, van pár kiszemeltem nekem már, akit nyeretek, meg van pár akire kiváncsi vagyok hogy milyen.

Első körben rögtön tovább megy szerintem " tuti-ra " .:

Puig @ 1.12
    Bouchard @ 1.23 ( New Heaven-ben Bouchard 6 - 2 / 6 - 1 -re verte Beck-et, ajki az évet nem valami fényesen kezdte, Budapesten Witthoeft verte 6 - 1 / 6 -1-re, szóval ez a szorzó akár " ajándék " is lehet. )

Akár jó lehet?!.:

Ostapenko @ 1.22
    Mchale @ 1.23
    Makarova @ 1.27
    Bellis @ 1.36
    Kasatkina @ 1.27
    Bencic @ 1.44 ( Az odds is kellemes rá )

Ki mit gondol, melyik a legerősebb tipp ezek közül pl.?

Lehet első napra egy olyat teszek majd hogy innen a két " tuti-m " a Puig & Bouchard, és még a férfi vonalon is kinézek 2 meccset hozzá, aztán lesz amennyi lesz a szorzó az megy " nagyobbal ".

ATP részen kiváncsi vagyok kit kap pl.: Tsonga 2 tornagyözelem 19 nyereség 4 veszteség idén eléggé formában van, Jack Sock Delray tornagyőzelem, Kohli utolsó meccse Murray ellen ( biztos nagy önbizalommal fog kezdeni ) Dimitrov ugye nagyon szépen kezdte az évet 2 tornát nyert ő is már, Thiem is mintha elkapta volna a fonalat a ő közben behúzott egy salakos tornát, Goffin, aki döntőket veszitett el, de jó formában van, ők szerintem jól kezdhetik mindenféleképp .

Közben meg Fucsovics bukta, az első szettet 6 - 3-ra....

Durva.:

Most olvasom, hogy Serena Williams pedig visszalép IW-től, ezért bármi történik, Kerber lesz újra a világelső, és újrasorsolás lesz?!

Forrás.: https://twitter.com/BenRothenberg/st...19183707549696

Én most csak a mai kínálatot veszem nagyító alá.

Ostapenko + McHale duót érzem a legerősebbnek, de nagyon meglepne, ha Bellis vagy Puig kikapna. Papíron Bencic is jól mutat, ám ő is folyamatosan sérülésekkel bajlódik, ráadásul az önbizalma a béka segge alatt van, brutális az a mélyrepülés, amit ő tavaly bemutatott. Szentpétervár után még annak örvendezett, hogy top 10-be van, álma vált valóra, onnantól viszont horror volt számára a szezon. Sérülések, rossz forma, 100-on kívülre kerülés...Szurkolok neki, mert szimpi, de fogadás tekintetében hanyagolnám.

Fiúknál a kvaliból néztem még ki Basilasvilit, aki remek formában van és az IW borítás is feküdhet neki, Ebdent elég simán rendezte le.

Szóval Ostapenko+McHale+Basilasvili kombival támadok
    Andersson04 likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Számomra a kvali az felejtős, azt nagyon nem tudom komolyan venni, annyiszor buktam már rajta, hogy tényleg megfogadtam hogy nem fogadok rá max. hogy csak legyen valami vagyis nagyon apróval, igy számomra még felejtős az ATP részre, bár, Basilasvili , igen , kifejezetten tetszetős de, nem csábulok + Bublik az évben AO-n elkapta Pouillet is, amitől félős + tavaly is volt pár skalpja csak úgy hirtelen nem várva pl.: Bautista megverése Moszkvában, Carreno-Busta ellen döntő szett TB-ben vesztett csak, meg ilyenek, de ettől is független persze simán Basi az esélyesebb forma / minden alapján, csak ezek a pici dolgok tántoritanak el engem hogy ne tegyek rá ez meg már elég. + a fő indok az hogy selejtező...

Szóval visszatérve a main tornára ami WTA szinten már elkezdődik a mai nap.

- McHale Nálam is nagyon erős tipp mára, Rodina BP-en is első körben ment haza sima kettő szettben Korpatsch ellen, az Amcsi hölgy pedig az évben nem ilyen minőségű ellenfeleket vert szóval ez biztos pont nálam.

- Ostapenko Benne azért még annyira bizni nem lehet, de nem olyan rossz éve van eddig, plusz az sem lehet valami jó hogy Kovinic utolsó meccse 2 honapja az volt hogy sima kettőben 6 - 3 / 6 - 3-ra kikapott pont a mostani ellenfelétől, szóval ez megint biztosnak érzem én is.

Igazából ez a kettő nálam is ami " tuti " , ezek mellé még egy labdarugást fogok tenni hogy 3-as kötés legyen és picit nagyobb szorzó mert azért erre a két hölgyre eléggé keveset kinálnak s én azzal támadok ma, utána már próbálok csak az IW-re koncentrálni amikor beindul a fiú része is, igy egyenlőre ennyi.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.03.09 06:11

Nem lesznek jó meccsek amúgy, amiket kinéztem hogy nyerhetnek szerintem, valószinüleg ezekből lesz a kombim, azok a következőek, kérem aki teheti szintén irjon róla véleményt melyik tetszik róla s miért illetve melyik nem, szintén melyiket tartja erősnek.

- Jankovic @ 1.34
    - Riske @ 1.36
    - Makarova @ 1.14
    - Bouchard @ 1.24
    - Thompson @ 1.31
    - Fognini @ 1.39
    - Klizan @ 1.33
    - Miryza / Strycova @ 1.22
    - Mattek / Safarova @ 1.19

Amúgy holnap, durva meccsek lesznek durva szorzóval, pl. Muguruza 1.30-ért, Cibulkova 1.40, Konta 1.35,Bacsinszky 1.50 , Bertens - Bencic 1.88-2.06, Kuznetsova 1.32, Pliskova 1.47 de maradjunk a mai napnál...
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.03.09 06:56

Nem tetszik a mai kínálat, sem férfi, sem női fronton. Fognini, Thompson, Harrison trió tetszene, de az odds bohózat, így hanyagolom.

Ami érdekes lesz az a Nishioka-Ymer meccs, miután 1 napja nem kis meglepetésre a kvaliban utóbbi nagyon simán verte a japánt. Úgy jött ki, hogy most újra megmérkőzhetnek. Lányoknál simán fordul 1 nap alatt ekkorát a világ, a fiúknál is fog? Tehát most hozza a papírformát Nishioka? Ami biztos, hogy a fogadók nem meglepő módon Ymerrel mennek, 3.30-->2.90.

Fiú részen akik jó esélyel nyernek.:

- Anderson, Edmund ,Evans, Young

Lányok.:

- Radwanska
    - Svitolina
    - Konta
    - Kuznetsova
    - Halep
    - Pavlyu
    - Cibulkova
    - Pliskova
    - Cibulkova
    - Pliskova

Ha jobban átnéztem, ezek közül fogok csinálni egy max 3 kötéses kombit.

Mai napra bepróbálkozom egy másfeles kombival aminek az alapja két női játékos.

- Cibulkova

Nemm találta még meg az ő legjobb teniszét a Szlovák idén, beleszaladt vereségekbe , viszont azok nem olyan vállalhatatlan vereségek voltak, mint szoktak lenni amikor az ember nagyon rossz formában van hogy sima két szettben kikap és ennyi, hanem mindegyik egytől egyig döntő szettben volt, lehet neki is hogy nem jön ki épp a lépés pár alkalommal és döntő szettben épp nem tudott úgy koncentrálni persze ez nem jó mert miért is lenne viszont van ilyen attól még nem azt jelenti hogy nagyon rossz állapotban van csak épp rossz döntéseket hozott abban a szettben, én azt mondom neked hogy mikor ha nem most fordulhatna pont jó felé a tenisze, nincs rossz sorsolása amúgy, és egy jó meneteléssel rögtön sok pontot szerezhetne.

Ostapenko az előző meccs utáni nyilatkozata " ‘It was a really tough match today. I was very nervous,’ Ostapenko said. ‘It is the first time that I'm playing here, and I wanted to do well. I'm still getting to know the court. I really like being here and hope to do well in my next match.’"

Szóval, nagyon ideges volt az előző meccsen mert még soha nem játszott itt is bizonyitani akart nagyon, láttam a meccset valami szörnyű volt, szerintem nem játszott jól Ostapenko attól független hogy amúgy tényleg nagyon tehetséges játékos és Pliskovát is majdnem verte AO-n viszont az egy teljesen más matchup mint a mostani lehet, szerencséje is van hogy itt lehet hisz az ellenfele szervált a meccsért, szóval gondolhatom akkor milyen ideges lehet most a meccs előtt ami biztosan nem tesz jót majd neki, persze bennem is bennem élt az a Pliskova elleni meccs viszont utána pedig jött neki három veresége nála ( Ostapenkotól ) gyengébben rangsorolt játékos ellen, szóval annyira nagy menetelést nem tudott bemutatni az az " egyszeri " alkalom volt ott hogy elkapta nagyon a fonalat, azért érzem igazából nagyon erősnek hogy Cibulkova nyerhet mert ahogy fentebb is irtam ahogy láttam a kettejük játékát nagyon hasonló, csak annyi hogy Cibulkova jobb mindenbe, ha két hasonló stilust játszó játszik egymás ellen akkor ott tényleg az dönt hogy ki a tapasztaltabb, ez esetben pedig a Szlovák sokkal tapasztaltabb, mentálisan is erősebb és jobb a mozgása is a mostani ellenfelétől, és biztosan jobb döntéseket fog majd hozni ezen a meccsen, az előző meccsen a szervája sem volt rendben, 3 szett alatt 8x bukta el az adogatását és ezen kivül még 3 játszma alatt volt brékpontja az ellenfélenk vagyis nagyon rosszul szervált, ez Cibu ellen nem sok jót sejtet szóval szerintem simán átgázól rajta akármennyire is kellemetlen első körös ellenfél.

- Svitolina

A másik kiszemeltem a friss top 10-es játékos, Svitolina, szerintem jogosan mondhatjuk azt és bárki elfogadja hogy nagyon jó formában van az idén, minden tornán ahol indult nagyon jót menetelt, Kuala Lumpur-ban viszont feladta a második körös mérkőzését bal láb fájdalomra hivatkozva viszont szerintem csak pihenő kellet neki, ez január 3.-án volt amugy szóval eléggé sok idő eltelt, biztosan jol jött neki ez a kis pihenés, és önbizalommal duzzadva érkezett ide, Wang egy verhető ellenfél Kinai játékos révén nincs erős szervája ez nagyon kedvező az ukrán lány számára illetve nincs is annyira világverő formában, Dubai-ban persze, elkapta Mladenovicot viszont szerintem ott Mlade nem akart játszani az eredményből is látható, szóval egy átlagos teljesitményt nyújt, akitől kell kikap ( voltak azért meglepő vereségei is pl. Kualában Han X ellen aki a 119. ) szóval szerintem most jelen pillanatban nincs veszéllyel az Ukrán játékosra.

Jó tippek. Amúgy Svitolináról időnként bántóan keveset beszélnek, pedig iszonyat komoly potenciál van benne és a télen hozzá csatlakozó új edzőkkel is gyorsan megtalálta a közös nevezőt. Egyre jobban elviseli azt is, hogy most már rendre esélyesként kell pályára lépnie.

Ostapenko biztosan jobban fog játszani, nagyon fiatal még és így kellett egy nagy tornán favoritként pályára lépni, ráadásul egy olyan játékos ellen, akit 1 héttel előtte simán legyőzött. Ettől elég görcsösen játszott, most viszont ő az underdog, ami már egy sokkal hálásabb szerepkör. Ugyanakkor Cibulkova valóban nem jó matchup számára, így szerintem is a szlovák fog továbbmenni.

Nekem amúgy Chirico tetszik lájtos dogként a formán kívüli Begu ellen hazai pályán.

Kiváncsi lennék, mit gondolsz arról hogy Errani megverheti ma Strycovát, 7-2 az olasz javára, ez csak sejtet valamit hogy tudja mit kell játszani ellene, vagy felejtsem el ?

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiváncsi lennék, mit gondolsz arról hogy Errani megverheti ma Strycovát, 7-2 az olasz javára, ez csak sejtet valamit hogy tudja mit kell játszani ellene, vagy felejtsem el ?
    Én is szemeztem vele, ugye már tavaly sem volt élete formájában Errani, mégis kétszer legyőzte Strycovát, az olimpián underdogként. De valahogy még így se tudom rászánni magam, hogy megrakjam, mert annyira szar formában van, beszédes, hogy a teljesen elveszett Hantuchova verte...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •