Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (100) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Australian Open 2017

Senior Member Cesc18 avatara

Australian Open 2017

Ide jöhet minden, ami az ausztrál nyílt teniszbajnoksággal kapcsolatos.

Most csak így indoklás nélkül, hajnalban tőlük várok továbbjutást: Sasnovich, Voegele, Mattek, Gálfi, Barthel @ 2.98

Dalma meccséről részletesen >>> Nem bízunk Babosban, Gálfiban annál inkább

Hajrá!

Gálfival vajon mi történt? 1-6 1-6...

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gálfival vajon mi történt? 1-6 1-6...
    "A világranglista helyezés alapján bizakodva várhatta ellenfelét Gálfi Dalma egy hosszú nap végén. Az eső miatt sokáig csak fárasztó semmittevéssel telt a péntek Melbourne-ben, de estére elvonultak a felhők és újra a teniszé lett a főszerep. Lina Gjorcseszkáról annyit lehetett tudni, hogy 202. a ranglistán és 22 évesen, tavaly decemberben kikapott Bukta Ágitól a dubaji ITF-tornán 7:5, 1:6, 7:5-re. Ha valaki csak ezt a mérkőzését látta, nem értette, hogy nem tudott eddig a 200. helynél előbbre jutni a ranglistán. Az első pillanattól sült a keze, jól adogatott, lőtte a vonalakat, szinte nem tudott hibázni és nagyon okosan, taktikusan teniszezett. Persze egy igazán jó Gálfi Dalmának lett volna keresnivalója így is, de képtelen volt kizökkenteni, nyomás alá helyezni a makedónt, ahhoz pontosabb, variábilisabb tenisz kellett volna. Nem segített a hét kettőshiba és hogy a négy fogadóelőnyéből egyet sem tudott brékre váltani. Azt nem lehet mondani, hogy könnyen megadta magát, próbálkozott, de egyre tanácstalanabbul nézett ki az elvesztett labdamenetek után az edzőjére, hogy mit is kellene csinálnia. Barátosi Levente egyébként, egyetértésben Gálfi édesapjával tartott attól, hogy milyen hatással lesznek rá a fanatikus makedón szurkolók. Tény, hogy a húsz fős társaság az első ponttól az utolsóig, labdarúgó mérkőzéseken megszokott hangulatot teremtett a 22-es pályánál. Olykor átlépték a még tolerálható hangszintet, előfordult, hogy a biztonságiaknak kellett őket csitítani, de tévedés lenne ezzel magyarázni a 6:1, 6:1-es vereséget (azért érdemes megnézni a csatolt 20 mp-es videót!) Ameccs úgy tartott 51 percig, hogy az első játszma után Gálfi Dalma meglátogatta a toalettet, sajnos ez sem segített. Szomorú, de az utolsó 12 labdamenetből csak kettőt nyert Gálfi Dalma. Egy dolog biztos, ha Gjorcseszka minden mérkőzésén így teniszezne, akkor rég az első százban jegyeznék. Ez persze nem vigasztalja Gálfit, aki ezzel elbúcsúzott az idei Australian Opentől." - írja Siklós Erik a Fb-oldalán, akinek ezúton is köszönet a részletes beszámolóért.

Ennek fényében nem biztos, hogy hülyeség Gjorcseszkát bepróbálni 3.00-as oddson Voegele ellen. A svájci mindkét eddigi meccsét csak döntő szettben tudta megnyerni.

Junior Member
    Izgi Aus Open lesz remélem Dimitrovnak nagyon örülnék ha kiverné Djokot a 4. körben

Sports Illustrated szakíróinak véleménye

Sötét ló?

Richard Deitsch: Katerina Siniakova
    Jamie Lisanti: Gene Bouchard, Daria Gavrilova, Caroline Wozniacki, Johanna Konta, Nick Kyrgios, Grigor Dimitrov
    Jon Wertheim: Dimitrov, Kyrgios, A. Zverev, Pouille, Svitolina, Bouchard, Siniakova, Puig
    Stanley Kay: Dimitrov, Naomi Osaka

Melyik topjátékos vérzik el a torna elején?

Richard Deitsch: Monfils a 3. kör előtt búcsúzik, lányoknál nem lepne meg Serena korai kiesése
    Jamie Lisanti: Radwanska hamar csomagolhat, és Muguruzát is féltem. A fiúknál Thiem.
    Jon Wertheim: Federer vagy Nadal.
    Stanley Kay: Federernek meggyűlhet a baja Berdych-el, Nadalnak pedig Zverevvel. Lányoknál Muguruza vagy korán kizúg vagy megnyeri a tornát.

Melyik első körös meccset várod a legjobban?

Richard Deitsch: Bencic-Serena, Lopez-Fognini, Verdasco-Djokovics
    Jamie Lisanti: Carwford-Davis, Halep-Rodgers, Jasika-Ferrer, Brown-Raonic
    Jon Wertheim: -
    Stanley Kay: Bencic-Serena, Vandeweghe-Vinci, Verdasco-Djokovics, Brown-Raonic

Ki lesz a bajnok a férfiaknál?

Richard Deitsch: Djokovics
    Jamie Lisanti: Djokovics
    Jon Wertheim:: Djokovics
    Stanley Kay: Djokovics

Ki nyer a lányoknál?

Richard Deitsch: Pliskova
    Jamie Lisanti: Kerber
    Jon Wertheim:: Pliskova
    Stanley Kay: Serena
    Andersson04 likes this.

Senior Member Bitmap avatara
    Sziasztok, új vagyok még az oldalon, az Australian Open miatt találtam meg / csatlakoztam ide hozzátok, már régebb óta fogadok teniszre, de tavaly óta megFOGADTAM hogy leginkább csak ténylegesen "nagy" / "fontos " tornákra GS-ekre fogadok, igy ezekre / erre elkülönitettem egy összeget, amit amúgy elfogadgatnék össze vissza tornákra és most szeretnék belőle valamit kezdeni, félek még az első körtől, mert azért eléggé kétes sok embernél milyen formában van, igy még első nap nem szeretnék bekapcsolódni de utána, majd itt leszek és irom én is a tippjeim / meglátásaim, és szivesen veszem én is ha lesznek még aktiv emberek ebben a témában...
    Cesc18 and varin like this.

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, új vagyok még az oldalon, az Australian Open miatt találtam meg / csatlakoztam ide hozzátok, már régebb óta fogadok teniszre, de tavaly óta megFOGADTAM hogy leginkább csak ténylegesen "nagy" / "fontos " tornákra GS-ekre fogadok, igy ezekre / erre elkülönitettem egy összeget, amit amúgy elfogadgatnék össze vissza tornákra és most szeretnék belőle valamit kezdeni, félek még az első körtől, mert azért eléggé kétes sok embernél milyen formában van, igy még első nap nem szeretnék bekapcsolódni de utána, majd itt leszek és irom én is a tippjeim / meglátásaim, és szivesen veszem én is ha lesznek még aktiv emberek ebben a témában...
    Üdv az oldalon!

Ha vannak megérzéseid már most is jöhetnek

Senior Member varin avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sok sikert Minden észrevételt, véleményt örömmel fogadunk, úgyhogy ne tartsd magadban

Andersson04 likes this.

Oldal: 1 / 10 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •