Oldal: 9 / 224 ElsőElső ... 78910111959109 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Vannak "tuti" meccsek Wimbledon selejtezőben, amik betehetők egy kombiba?

Cesc, te írtál ilyen tutikat a korábbi versenyek előtt
    Szoktam kiírni, amik közül pár általában meg is szívat, így most ezt elkerülendően, át sem néztem a kínálatot. Egyébként az eső miatt gyötrelmesnek ígérkezik az egész kvali, szerintem lutri rá fogadni, biztos vagyok benne, hogy sokan nem kezelik majd jól fejben a folyamatos megszakításokat, tolódást stb. Nemrégiben nyilatkozta az egyik játékos, hogy volt olyan meccse amire hétszer melegített be...

Senior Member Cipolla avatara
    Fucsó mekkora szégyen volt, te jó ég... Frankón el kéne gondolkodnia mit akar ettől a sporttól

Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fucsó mekkora szégyen volt, te jó ég... Frankón el kéne gondolkodnia mit akar ettől a sporttól
    Nagyon úgy néz ki, hogy eltengődni Challengereken...
    Ha ott nem tud összekukázni annyi pontot, hogy top 100-as legyen, akkor valószínűleg GS-en soha nem fogjuk látni. Vagy ha karrierje alatt egyszer fel is mákolja magát az is lópikula, mert a tehetsége, a junior wimbi győzelme után azt vártuk, hogy lesz egy olyan férfi játékosunk akivel rendre találkozunk a rangos ATP versenyeken.

Senior Member Tomihmv avatara
    Már többször megakartam kérdezni, de most jutottam el oda, hogy be is pötyögjem a kérdésem:
    A női GS-eken nem éri meg 1. körben az underdogokra fogadni?
    Tegnap 32 meccs volt, és abból 10-en az esélytelen nyert, köztük volt egy 7-es szorzó is Ivanovics ellen, de Sevastova, Kania és Brengle veresége is jól fizetett. Ma eddig 12/3 az arány.
    Ha egységnyi téttel veretnék minden favoritot az 1. körben, akkor már most biztosan plusszoltam volna.
    Vélemény?

Hihetetlen milyen természetességgel üti ezeket...

Idézet Tomihmv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már többször megakartam kérdezni, de most jutottam el oda, hogy be is pötyögjem a kérdésem:
    A női GS-eken nem éri meg 1. körben az underdogokra fogadni?
    Tegnap 32 meccs volt, és abból 10-en az esélytelen nyert, köztük volt egy 7-es szorzó is Ivanovics ellen, de Sevastova, Kania és Brengle veresége is jól fizetett. Ma eddig 12/3 az arány.
    Ha egységnyi téttel veretnék minden favoritot az 1. körben, akkor már most biztosan plusszoltam volna.
    Vélemény?
    Ki kell próbálni, nagyon rosszul biztosan nem jársz, főleg ha olyan irodában teszed ahol feladás esetén nem jár vissza a tét. Mondjuk a Garroson éppen bukóra jött volna ki vagy max nullszaldó úgy, hogy benne van egy Vika feladással egy 10+ odds. De a legtöbb esetben inkább pluszos, Aus Openen nagyot lehetett volna ezzel kaszálni, ott rengeteg dog nyert, nagy odsokkal. Hosszútávon nem hiszem, hogy egy veszteséges dolog ez, főleg ha megfelelő irodában tolja valaki.

Nem tudom miért van olyan érzésem, hogy ma a férfi párosoknál vagy Lu/Tipsy vagy Klein/Ward borítja a papírformát Cuevasékra nem jellemző a szezonban, hogy betliznének, viszont nem játszottak még együtt füvön, és mindkettejüknek az a leggyengébb borítása. Másik oldalon egy hazai páros lesz. Lu és Tipsy ugyan párosban olyanok amilyenek, de egyesben jól tolták és most egy poén meccset játszhatnak. Nehéz persze a két dog mellett bármit is felhozni, inkább csak megérzés.

Senior Member Cipolla avatara
    Mára a Novikov-Sousa tűnik sima 3,5 overre. Sousa már Tursunov ellen is 5-re kényszerült, vélhetően ma se ússza meg 4 alatt. Az odds esett már, hiszen csak 1,50, de még játszhatónak érzem.

Na megszakad a nagy Djoko sorozat? GS-en nem tudom mikor játszott ennyire szétesetten...2-0 Querreynek, innen pokoli nehéz dolga lesz egy ilyen bomba szervás ellen. Bukik persze 1.66-tal még mindig Djokót tartják a favoritnak. Ami érdekes, hogy leszakadt az ég, így holnap fejezik be.

Johnson és Querrey tolja ma egyesben, várhatóan mindkettejükre mentálisan egy nagyon nehéz meccs vár, majd ezt követően tolják párosban Stepa és Zimo ellen. Ha ma kerül megrendezésre a meccs, akkor szerintem érdemes a két veteránra tenni, ők most nagyon készülnek a párosra. A programban benne vannak, de ugye az eső bekavarhat, szóval figyelni kell. 1.72 amúgy Stepáékra.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •