Oldal: 82 / 224 ElsőElső ... 3272808182838492132182 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 811 - 820 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member
    Nekem Gasquet -3.5 van, sajna nem találtam 4.5et. Benoit egy tehetséges barom, ha lesz kedve játszani lehet 3 szett simán, ha nem akkor meg Gasquet szarrá veri, mint eddig mindig. szerintem az utóbbi legalábbis remélem

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Belgium negyedik legnagyobb városában, Liege-ben kerül megrendezésre február 2-4 között a Belgium Magyarország Davis Kupa találkozó. A Világcsoport első körének találkozójára szervezett út is indul, melynek részleteit a napokban közöljük veletek!
    HAJRÁ MAGYARORSZÁG!" - Hungarian Tennis.

Na, ki jön?
    Én simán jönnék. Hatharom fizeti az útat az egész tenisz szekciónak? Gondoljatok csak bele mekkora marketing fogás lenne, már meg is álmodtam nektek. 6 lány 3 fiú tetőtől talpig hatharmas cuccokban, őrjöngve szurkolna. Amszterdam úgyis a közelben van előtte útba ejthetnénk, sőt a lányok onnan jönnének velünk

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én simán jönnék. Hatharom fizeti az útat az egész tenisz szekciónak? Gondoljatok csak bele mekkora marketing fogás lenne, már meg is álmodtam nektek. 6 lány 3 fiú tetőtől talpig hatharmas cuccokban, őrjöngve szurkolna. Amszterdam úgyis a közelben van előtte útba ejthetnénk, sőt a lányok onnan jönnének velünk
    Tetszik az ötlet, kampányolni fogok mellette
    himynameismark and boby10 like this.

Senior Member
    Holnapra egy ötlet
    Rybarikova Mladenovic
    Sajnálom, hogy Mladenovic mélyrepüléséből csak a Wang meg a Sas meccset mertem rakni, Rybaára 1.5 az odds ami látva mostanában Mladenovicot elég jó valuenak is mondható. Mondjuk most valamiért rossz előérzetem van és nem annyira bízok a szlovákban, vqgy megcserélve inkább helyesebb Kiki jobb, tehetségesebb játékos ennél sokkal, és valamikor ki fog jönni a gödörből (bár tegyük hozzá ezért maradtam le egy csomó Mladenovic vereségről), viszont most inkább az eszemre hallgatok bár óvatosan és kis közepes téttel nyomtam egy Rybarikova -3.5öt 1.88ért ez 3 szettel is meglehet.
    Rybarikova egyébként nincs rossz formában Linzben döntőzött és Sharapovát is elintézte kettőben, Mladenovicnál az egyetlen pozitívum, hogy a sok 2-0ás vereség után Sasnovich ellen legalább egy szettet nyert
    Utoljára módosítva: himynameismark által: 2017.10.31 15:43

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnapra Mannarino győzelme D.Ferrer ellen ? Mostanában eléggé megy a játék szerintem a franciának, Basel-ben játszott egy jó három szettes meccset Fed ellen, előtte pedig Tokyoban csak Goffin állitotta meg megverte Cilicet is Sugitát is sima két szettben szóval szerintem mostanában jó, legalábbis jobb mint Ferrer aki Bécs-ben pl. Edmund ellen két szettben kikapott de előtte Darcis és a 134 full salakos Travaglia ellen is majdnem kikapott fedetten, szóval két teljesen ellentétes forma a szorzó pedig nem rossz 1.70 ?!

illetve a mai napi sok meglepetés után nyerhet Gasquet - Paire ellen ? Eddig mind a 4 alkalomból 4x tudott nyerni Gasq meg nincs rossz formában szerintem, Paire meg nem játszott mostanában olyan sok meccset szóval...

Gasquet plusz Mannarino @ 2.18 játszanám mit gondoltok ?!

Mannarinora kinált 1.70 brutális ajándék volt.

Holnapi napra eléggé jó az a másfeles szorzó Dimitrovra, annyira azért nem volt meggyőző Gasq, egyébként a bolgár legutóbbi két találkozásuk alkalmával simán nyerni tudott ( szettet sem veszitett ellene ).

Csajoknál, Rybarikova biztosan jó lehet őt fentebb emlitette hymnameismark is, egyszerűen szerintem lehetetlen most Mladenovic-ra fogadni, annál inkább ellene... egymást követő 10 vereség után, nyilvánvaló, hogy valami nincs nála rendben mentálisan és nem hiszem, hogy ez a szezon utolsó hetében fordulna meg benne a jó irányba, egyébként pedig az előny is Rybarikovánál van abból a szempontbol, hogy ő már játszott ma annak ellenére, hogy kikapott tudta szokni a pályát / közönséget stb, egyébként meg szerintem nem az a játékos a szlovák, aki ellen feltud támadni Mladenovic sőt, szettet sem tudok neki adni itt.. tulságosan is meggyőző volt az előző tornákon.

Nálam jónak tűnik egy Dimitrov plusz Rybari 2.30 körül...
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.10.31 19:14

Senior Member
    Vinolas elintézi-e Cuevast? Valahogyan én Vinolas körül vagyok a tippekben, de eddig számomra ez csőd. Már nem azért hogy megijedjetek tőlem Hollowin alkalmából

Mondjuk 17/41 Vinolas mérlege indoorban ami elég gyenge.

Visszavágnék Cuevasnak a múltkori vereségemért.

Vinolas voszont salakos játékos, nem tudom miért füvön és kemény pályán akarom megjátszani a győzelémt.

Lehet hogy nem túl jó választás ez a mérkőzés, de akkor hol reklamáljak, hogy nekem ez jutott???
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2017.10.31 19:53

Bemelmans szerintem a mai napra alap tipp lehet , sajnos nincs rá nagy szorzó 1.35 tippmixen máshol több, viszont én tutinak veszem.

1. A belga Belemans három egymást követő éven indult már ezen a tornán, 2013, 2014 és 2015-ben, mind a három évben nagyon jó eredményeket ért el hisz 2013-ban döntőzött a rákövetkező évben megnyerte aztán pedig elődöntő ebből kiindulva valszeg fekszik neki a pálya / környezet.

2. A belga szereti a fedett pályás tornákat már jópár száz meccset lejátszott rajta, idén is indult páron, challangert sikerült is nyernie viszont kb. egy hónapja hazai környezetben Antwerpben egymás után 3x is nyert underdogként Gojowczyk , Kyrgios és Sousa voltak a szenvedői ezután Baselben a jó formában lévő Mannarinotol is lopott szettet szóval szintén ezekből az eredményekből kiindulva a formájára sem lehet panasz.

3. Volt már egy első körös győzelme ahol nagyon simán nyert két szettben Harris ellen, úgy hogy egyszer sem veszitette az adogatását és az ellenfél csak 1 db brék labdát tudott kiharcolni.

Ezzel szemben mostani ellenfele Luca Vanni, nem játszott olyan sokat fedetten, sőt az elmúlt hónapok alapján olyan sok meccs sincsen benne hisz az elmúlt 10 torna alkalmával nem tudott második körtől tovább jutni, volt egy kis salak egy kis kemény de mostanában sehol semmi eredmény, favoritként is kikapott párszor , szóval nálam ma kombi alap lesz Bemelmans nézek majd még mellé valamit.
    Cesc18 likes this.

Senior Member Cesc18 avatara
    Verdasco value tippnek tűnik @ 2.30

Anderson a US Open döntője óta nem találja a fonalat, Stockholmban pedig éppen Verda verte. Tény, hogy két tb-ben, de ezekben 1-1 pontot tudott nyerni a dél-afrikai...Kiesett PCB, itt lenne a lehetőség Andersonnak, hogy megelőzze, de ahogyan nem tudott a spanyol bukdácsolásával élni a korábbi tornákon, úgy szerintem most is kiesik.
    himynameismark likes this.

Senior Member
    Idézet himynameismark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnapra egy ötlet
    Rybarikova Mladenovic
    Sajnálom, hogy Mladenovic mélyrepüléséből csak a Wang meg a Sas meccset mertem rakni, Rybaára 1.5 az odds ami látva mostanában Mladenovicot elég jó valuenak is mondható. Mondjuk most valamiért rossz előérzetem van és nem annyira bízok a szlovákban, vqgy megcserélve inkább helyesebb Kiki jobb, tehetségesebb játékos ennél sokkal, és valamikor ki fog jönni a gödörből (bár tegyük hozzá ezért maradtam le egy csomó Mladenovic vereségről), viszont most inkább az eszemre hallgatok bár óvatosan és kis közepes téttel nyomtam egy Rybarikova -3.5öt 1.88ért ez 3 szettel is meglehet.
    Rybarikova egyébként nincs rossz formában Linzben döntőzött és Sharapovát is elintézte kettőben, Mladenovicnál az egyetlen pozitívum, hogy a sok 2-0ás vereség után Sasnovich ellen legalább egy szettet nyert
    Nagy ötlet volt. Ezek a game hendik jó százalékban jönnek 5ből1 kb.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •