Oldal: 72 / 224 ElsőElső ... 2262707172737482122172 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 711 - 720 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rybarikova + Victoria Rodriguez (Sumter 2 ITF) @ 1.95

Rybarikova jó évet fút, pár év eleji ITF torna győzelem után fentebbi szinteken is nagyon jól játszott, ellenfele inkább salakos játékos az évben nem is sok kemény pályás tornán indult talán ez lesz a harmadik neki, így a tényleg jól felépitett évet futó Rybarikova ellen nem sok jót jósolok neki.

Rodriguez Victoria egy fiatal, 1995-s születésü mexikói lány, aki szintén jó évet fút, volt az évben pár ITF torna döntője illetve underdogként is tudott meglepetés okozni párszor, egész évben stabil teljesitményt nyújt igazából előző tornán is ahol indult rögtön két underdog győzelemmel inditott pl. Stollár Fannyt is két szettben verni tudta ezzel szemben az ellenfele majd 200 hellyel hátrébb van mint ő, illetve egy hete még salakon játszott két meccset, ahol egy ezren kivüli játékostól sikerült kikapnia, egyébként ez a torna kemény pályán lesz tehát az átállás is gondot okozhat neki, két ellentétes évet futó játékos, még szép hogy kit támogatunk ezen a meccsen.
    Na, ez újra izgulás mentesen két szettes ✔✔ ennek örömére még ma a holnapit... Anderson + Sharapova + Radwanska @ 1.90

Anderson tökéletes szezont fút Houston óta indult 13 db tornán abból összesen csak egy tornán esett ki az első körben nem rég két hónapja szóval eléggé ritka, hogy ő első körben kiessen, főleg nem motiváltan fog hisz van esélye, hogy ott legyen a VB-n.

Sharapovával számolni kell minden tornán ahol indul, főleg azzal, hogy első körben nem fog kiesni hisz mióta játszhat szerintem minden perc ajándék neki egyébként még az évben még nem esett ki első körben egyik tornán sem, és nyugodt szivvel mondom azt, hogy ez nem Begu ellen fog megtörténni hisz ő salak óta csak keresi a formáját ( első körös kiesések, favoritként veszteségek ) ez a félforma itt nem fér bele....

Stosur akár még nehéz ellenfél is lehetne Radwanska számára ha nem láttam volna az első meccsét, nem játszott jól ott sem ugyan úgy mint ahogy Tokyoban sem ahol Sorribes Tormo ellen kapott ki 1.2-es favoritként utána pedig Guangzhouban szintén 1.20as favoritként Han ellen aztán rákövetkező tornán Wuhan-ban Teichmann ellen szintén 1.20as favoritként, szóval sokszor kikapott mostanában esélyesként ami azért azt sugalja hogy nincs ő világverő formában, olyankor pedig nem olyan veszélyes ő...
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.10.12 07:38

Senior Member
    Sikerrel zárult a mai nap a Shanghai Masterson az én számomra. Csak hogy ne mindig káromkodjak, meg elégedetlenkedésemet fejezzem ki. Vénusz Williamssal buktam, de az nem volt jelentős, mert 12x oddson próbáltam pár ezerrel, aztán Dolgopolov-Lopez mérkőzéssel korrigáltam, a 3. szettben brékhátrányból jött vissza Dolgopolov. A többi mérkőzésen nem próbálkoztam, azokon nem éreztem, hogy van benne nyereség. Nadalt gondoltam, még hogy meglesz, de azon nagyon alacsony volt az odds.

Goffin és Andersson nem is tudott győzni valamiért. Goffin az meglepetés volt, még jó hogy Williams előtt volt időben, mert nem mindegy egyáltalán. Andersson az már kétséges volt számomra, mert Struff is jól teljesített mostanság.
    Ennek most kifejezetten örülök, hogy sikerült kiszűrnöm a bukó tippekből a nyerőt. A 22,5 felett tipp az simább lett volna az első szett tie brékje miatt.

Vénusz Williams az más dimenzió, bárhogy nézzük. Bár most nem tudta legyőzni Osakát, de legalább nem szívatott, pénzbe nem sokat buktam rajt.

Kissé körülményes ez az egész, de én legalább is úgy vélem, hogy végül is lehet nyerni is, nem csak bukni.

Például amit múltkor is mondtam, hogy Shapovalovvot is elkapják majd, ő sem legyőzhetetlen és ez már be is bizonyosodott. Ráadásul Trickitól kapott ki aki nem egy nagy Ász, legalább is én úgy tudom. Pedig majdnem megpróbáltam Shapovalovot is, toronymagas esélyes volt, amit a US Openen kellett volna.

Tehát majd akkor figyelem az oddsokat aztán majd szólok ha Sufitára tudok adni egy tippet.

Senior Member Cesc18 avatara
    WTA Tinajin - Végső győztes: Sharapova @ 2.62

Szabadkártyával indul az orosz, azt gondolom, hogy ebben a mezőnyben még a jelenlegi formájában is illene nyernie. Ha már elutazott erre a számára nem túl nívós versenyre, akkor biztos vagyok benne, hogy nyerni akar. Egyébként is régen ízlelhette meg, milyen trófeát a magasba emelni.
    Bitmap and Andersson04 like this.

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    WTA Tinajin - Végső győztes: Sharapova @ 2.62

Szabadkártyával indul az orosz, azt gondolom, hogy ebben a mezőnyben még a jelenlegi formájában is illene nyernie. Ha már elutazott erre a számára nem túl nívós versenyre, akkor biztos vagyok benne, hogy nyerni akar. Egyébként is régen ízlelhette meg, milyen trófeát a magasba emelni.
    Na ezt egyébként én bejátszom, szoktam kitölteni ágrajzot amikor van időm tornák előtt még úgy is ő jött ki végső győztesnek, hogy nem tudtam, hogy első körben ennyi meglepetés lesz főleg igy nálam nem nagy szorzó de eléggé "ajándék" , mostani ellenfele után jöhet neki Putintseva aki nincs formában, aztán egy Peng vagy Wang döntőbe pedig alsóágról a "gyenge" játékosok közül valaki...talán egy Haddad Maia ?! Akit azért a 'top' játékosok ellen rendre kikapott.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.10.11 17:44

Senior Member
    Én is gondoltam, hogy Haddad Maria kiesik első körben Vekic ellen aztán mégsem. Illetve Putinseva is továbbment, bármi megtörténhet. Pedig Davis Laurenre is akartam tétet tenni. Sarapova az Ász aztán róla szól a torna, ez is eszembe juthatott volna.

Senior Member
    Például Sharapova győzni tudott 7-5 6-3-ra. A hendikep viszont a -5,5 az már vesztes tip. Ez az amit nem nagyon értek, miért ilyen magasan húzzák meg a határt. Ez az ami a fogadóiroda malmára hajtja a vizet sajnos. 1,2-es szorzóval meg nem sokra lehet menni. 10-20 ezret lehet rajta fogni, pár millió bukó után az már nem túl sok bárhogy számolom. Alamizsnának végül is megteszi. Ha 20-ból 20-at eltalálok akkor azért már vissza jön valamennyi. Hajrá Fradi, forza Juve

Senior Member
    Struff-Ramos Vinolas 6-7 4-6. 23 tehát a 22,5 felett az megvan és elvileg volt 22,5 felett tipp erre a mérkőzésre 1,8-ért.

Vinolas az jobb mint Struff, most ez így be is bizonyosodott. Ezt így gondoltam volna, hogy Vinolas+22,5 felett olyan van-e?

Senior Member
    Tehát úgy hogy:

Vinolas győz + 22,5 over + Potro-Zverev 22,5 over + Potro-Zverev 3 szett ez a kombi: 1,8*1,8*1,75*2,25= 12,75 odds egy huszival modjuk megpróbáltam volna.

Bónusz tipp Maddad Maria kiesik: 2,2 Errani győz

Senior Member Andersson04 avatara
    Troicki-Isnerről mit gondoltok?

Protippen leírtam a véleményem, remélem tényleg komolyan veszi Troicki.

Senior Member
    Én személy szerint nem kockáztatnék Isner győzelmére ezek után. Papírforma alapján Isner az esélyes és talán tovább is megy. Trociki játékáról fogalmam sincsen, Isner az viszont jó szerva játékos, állítólag ugye lasabb a pályán. Ha Trociki úgy játszik ellene mint mondjuk Federer akkor nincs esélye, ha meg bohóckodik akkor meg győzhet Isner.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •