Oldal: 66 / 224 ElsőElső ... 1656646566676876116166 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 651 - 660 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Ramanathan @ 3.00

Szépen megindult lefelé az indiai oddsa. Bagda már az előző körben is vért izzadt, sok időt töltött a pályán és ápolni is kellett. A value mindenféleképpen Ramanathan oldalán van.
    Andersson04 likes this.

Senior Member Andersson04 avatara
    Mai ötletek:

M. Zverev Tomic ellen 1,6-ért.
    Az idősebb Zverev nagyon él füvön a jó szerva-röpte játékával, míg Tomicnál komoly mentális gondok vannak.

Isner-Lajovic: live egy 1. szett tie break-et érdemes megrakni.

Wimbledon kvali: Willis-Marchenko
    Sztem ma Willis már kikap a 3 szettes meccsen, elég komoly túlsúly van a tavalyi wimbledoni sztáron. Ez megy protippre is.

Vélemények?

Member
    Tegnap én is nézegettem. Élőben az indiai első szettet sikerült fogni 2-es odds felett, de még lehet a döntő szettben megkínálom.

Albot @3.50 kevésbé meglepetés gyanús mint Ramanathan, de élőben egy +4.5-ös game hendit egy jobb oddson nem hagyok ott. Seppi ugyan jó füvön, de nagy verésre nem számítok.

Mannarino @2.37 is esélyes.

Idézet Andersson04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Wimbledon kvali: Willis-Marchenko
    Sztem ma Willis már kikap a 3 szettes meccsen, elég komoly túlsúly van a tavalyi wimbledoni sztáron. Ez megy protippre is.

Vélemények?
    Én ezzel a meccsel kapcsolatban kicsit más véleményen vagyok

Értéket látunk a tavalyi wimbledoni hősben

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Az idősebb Zverev nagyon él füvön a jó szerva-röpte játékával, míg Tomicnál komoly mentális gondok vannak.

Vélemények?
    A mai felhozatalból az egyik legjobb ötletnek tartom, ennek rendben kellene lennie.
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ramanathan @ 3.00

Szépen megindult lefelé az indiai oddsa. Bagda már az előző körben is vért izzadt, sok időt töltött a pályán és ápolni is kellett. A value mindenféleképpen Ramanathan oldalán van.
    Nem kérdés, hogy rosszul mérték fel az esélyeket a bukik, döntő szett tie-break döntött...sajnos Bagda húzta be. De trédre azért abszolút jó volt

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Mai ötletek:

Vélemények?
    Idézet ChelseaForce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai felhozatalból az egyik legjobb ötletnek tartom, ennek rendben kellene lennie.
    Hmm ... Mischa idei legváratlanabb és egyben legsimább füves veresége idén. Mind a López, mind a Federer elleni vereségén szorosabb meccset jászott. Érdekes ez a mai ...
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Hmm ... Mischa idei legváratlanabb és egyben legsimább füves veresége idén. Mind a López, mind a Federer elleni vereségén szorosabb meccset jászott. Érdekes ez a mai ...
    Ez a sima vereség tényleg meglepő, az, hogy kikapott már kevésbé, bár én is inkább őt favorizáltam. De azért Tomic füvön még mindig motiváltabb, mint bárhol máshol. Kíváncsi leszek mit tol majd Monfóval, a franciára is ráférne valami önbizalomnövelő szereplés, így Wimbi előtt.
    ChelseaForce likes this.

Member
    Izgalmas volt,néztem!!! Ramanathan 3. szett 6-6 utàn break laszti :1-5 Bagdathis-nak ,s feljött 6-6 ra !!!!! majd (5-öt nyerve a gijotin alatt,elbukta a 6.-at)
    S csak így ennyin múlott csak így kapott ki...Pedig megpakoltam rendesen......az első szett utàn a break lasztija 7-0.......!!!! van mèg mit fejlődnie,de érdemes megtanulni a nevét!

Senior Member PetoPisti avatara
    Wimbledon előtt vagyunk pár nappal. Ez lehet az egyetlen magyarázat.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •