Oldal: 61 / 87 ElsőElső ... 1151596061626371 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 601 - 610 (869) összesen
Like Tree221Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Member
    Én élőben raktam 1,95-ért, hogy Pospisil nyer egy játszmát... csak meg lesz

Senior Member Cesc18 avatara
    Ha nem is izgalommentesen, de jött az over

Member
    Én 3 szettet raktam, az még jobb szorzó volt....5 meccslabdáról visszahozta az orosz barát, nem semmi. Pospilisen sokat nyertem mostanában, Federer mellett van még egy kedvencem most Köszi a tippet Cesc! Ha Thiem jön akkor 4/4, és a másik szeló is pipa

Member
    Lebeszélem magam Tsongáról aki simán hozza, erre Kyrgios inkább végigcsóválja a fejét feladás helyett, csak hogy bukjak.....

(zöldeknél az első szett utáni feladást már nem érvénytelenítik..)

Azt hiszem mostanában sűrűn követek el amatőr hibát, inkább legyen kisebb az eredő odds, hosszútávon nyereségesebb. Alapesetben maradtam volna a Strycova+Berdych duónál.

Junior Member
    Idézet tucsoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lebeszélem magam Tsongáról aki simán hozza, erre Kyrgios inkább végigcsóválja a fejét feladás helyett, csak hogy bukjak.....

(zöldeknél az első szett utáni feladást már nem érvénytelenítik..)

Azt hiszem mostanában sűrűn követek el amatőr hibát, inkább legyen kisebb az eredő odds, hosszútávon nyereségesebb. Alapesetben maradtam volna a Strycova+Berdych duónál.
    Ugyan a te és a ti döntésetek, hogy mikor kire tesztek, de én mindenkit óva intek attól, hogy Kyrgiosra bármikor is fogadjon! Vitathatatlan, hogy a technikai képességei kiválóak, de ő nem sportember. Lehet, hogy egymást követő két meccsen elver két top 10-es játékost, de a rá következő meccsén kikap egy 223. valakitől. Teljesen kiszámíthatatlan és erről nem biztos, hogy ő tehet. Kár is lenne ezért őt szidni, egyszerűen csak el kell felejteni őt a kínálatból, akár mekkora is a rá kínált szorzó.

Member
    Idézet kuka4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyan a te és a ti döntésetek, hogy mikor kire tesztek, de én mindenkit óva intek attól, hogy Kyrgiosra bármikor is fogadjon! Vitathatatlan, hogy a technikai képességei kiválóak, de ő nem sportember. Lehet, hogy egymást követő két meccsen elver két top 10-es játékost, de a rá következő meccsén kikap egy 223. valakitől. Teljesen kiszámíthatatlan és erről nem biztos, hogy ő tehet. Kár is lenne ezért őt szidni, egyszerűen csak el kell felejteni őt a kínálatból, akár mekkora is a rá kínált szorzó.
    Ilyen alapon a legsötétebb Challanger tornák kínálatát kellene bújnom, mert nem lenne kire fogadni. Persze értem mire akartál kilyukadni, sokat kell még érnie fejben. Ma nem a játékával volt gond, az első game-től kezdve volt valami a lábával, de a szett felénél elég csúnyán megcsúszott, a térde és a dereka is kapott rendesen.

Junior Member
    Ilyen alapon a legsötétebb Challanger tornák kínálatát kellene bújnom, mert nem lenne kire fogadni. Persze értem mire akartál kilyukadni, sokat kell még érnie fejben. Ma nem a játékával volt gond, az első game-től kezdve volt valami a lábával, de a szett felénél elég csúnyán megcsúszott, a térde és a dereka is kapott rendesen.
    Mire ő fejben beérik, addigra a mostani juniorok is nyugdíjas emberek lesznek. Nálam egyedül ő az ismert játékosok közül a tabu, mindezt saját káron megtanulva.

Member
    Idézet kuka4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mire ő fejben beérik, addigra a mostani juniorok is nyugdíjas emberek lesznek. Nálam egyedül ő az ismert játékosok közül a tabu, mindezt saját káron megtanulva.
    Teljesen megértelek, nálam is vannak "tiltólistás" játékosok, akikre a legvégső esetben sem teszek. Ha van meglátásod holnapra, szívesen veszem.

Junior Member
    Teljesen megértelek, nálam is vannak "tiltólistás" játékosok, akikre a legvégső esetben sem teszek. Ha van meglátásod holnapra, szívesen veszem.
    Karlovic - Youzhny - Karlo 1,3
    Federe - Lu - Federer 1.07
    Lorenzi - A. Zverev - A. Zverev 1.03
    Norrie - Querrey - Querrey 1.08
    er: 1.55

Még Raonicon gondolkodom Zverev helyére, csak nem tudom milyen állapotban van, kellene róla infó. Lopez és Johnson még aki élőben elgondolkodtató. Mind a kettő nagyon jó ezen a borításon. Egyébként akik még jó füves játékosnak mondhatóak a holnapi napon: J. Ward, N. Mahut.
    Utoljára módosítva: kuka4 által: 2017.06.19 20:59

Member
    Ez is

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •