Oldal: 60 / 224 ElsőElső ... 1050585960616270110160 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 591 - 600 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Member
    Strycova + Tsonga + Berdych trióról vélemények?

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet tucsoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Strycova + Tsonga + Berdych trióról vélemények?

Nekem tetszik, Strycovának nem volt még meccse idén, fűvőn viszont az ellenfelének sem, viszont jobbnak tartom őt itt, egyébén én öt itt döntőbe várom Mladenovic ellen, ők azok ketten akik ezen a tornán eddig a legjobb eredményeket érték el, szóval fekszik nekik, az biztos.
    strycova.jpg

Tsongáról nem tudok mit mondani, év elején nagyon top formában volt, jó volt nyeregettem is vele, utána teljesen szr volt, pont azóta, mióta kikapott mostani ellenfelétől Monte Carlóban, szóval igy első meccsen, én nekem fogalmam sincs mit várjak tőle, neki kellene nyerni de nem tudom...

Berych szintén jó lehet, kétszer is negyeddöntőzött már itt, idén volt is két meccse ugye most Stuttgartban, nem volt rossz attol független, hogy kikapott Lopez ellen aki amúgy döntöt játszott, Darcis simán kikapott Dolgopolov ellen két szettben idén, szóval ezt érzem.

Akik esetleg nálam még szóba jöhetnének Strycova + Berdo mellé, ATP részen, Kyrgios esetleg, nagyon jól szervált és ment neki idén a játék, igaz még nem játszott füvön idén ahogy Young sem, viszont őt már verte keményen és salakon is sima kettő szettben most jöhet a fű is, egyébként Kyrg nyilatkozta, hogy füvön nagyon tökéletes a játéka és leginkább itt vár eredményeket magától, esetleg Kohli mert ő már játszott idén fűvőn és tavalyról van itt negyeddöntője amúgy őt nem érzem annyira nagyon. WTA részen, pedig Pavyuchenkova, Sorribes Tormo leginkáb salakos játékos, az legerősebb boritása, a legerősebb boritásán is verte Pavlyu RG-n sima 6-2 / 6 -0-ra, akkor itt füvön is simán kellene nyernie.

Azért keresek inkább olyan játékosokat akik már játszottak idén füvön vagy részesitem előnyben olyannal szemben aki még nem, mert sokaknak eléggé nehéz az átállás.

Viszont, szivesen látok / várok én is meglátásokat / komplett szelvényeket ki mit vár a holnaptól.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.18 22:06

Member
    Köszi a választ, a borításról való átállást én is szorgalmazom.

Kohlschreiber-t tudom, hogy mennyire motivált a hazai tornákon, de kicsit aggaszt, hogy Sousa 2x verte eddig kemény pályán. Nyilván nem ez a tippem fő érve, de ha a portugál odateszi magát összejöhet 1 szett, onnan meg már ki tudja. Alapvetően itt 1.18-ért nem vállalnék rizikót.

Pavlyu nekem is tetszik, de akkor 2 szettben 1.40-ért. Pár napja Mallorcán nyomja, Errani-val is készülgetett, elég nagy figyelmet kapott. Remélhetőleg ez a pályán is megmutatkozik. Nem mintha szükség lenne ezekre az extra tényezőkre, mert sokkal jobb teniszező, illetve ég és föld a tudásuk ezen a borításon.

Kyrgios-ról hasonló a véleményem. Young teljesen más szint, egy szorosabb szettre jó lehet, többet nem várok tőle. Tehát 2 szettben 1.60-ért nem rossz.

Tsonga végül elbizonytalanított. Ezeknél a franciáknál sose tudni...

Berdych + Strycova + Kyrgios 2-0 + Pavlyu 2-0 @3.71

Közepes téttel.

Senior Member Cesc18 avatara
    Thiem + Benneteau/Roger Vasselin + Vondrousova @ 1.80

Dogok közül pedig Brown tetszik, de még jobb arra a meccsre az over. Szerintem simán benne van, hogy Pospisillel egy döntő szettes thrillert tol.
    dvsc59 likes this.

Senior Member
    Tudom sok, de ezeket neztem ki. Melyik necces sztetek ? Giorgi, Hsieh, Witthoeft, Flipkens, Vondrousova, Berdych, Kovalik, S.Robert, D.Lajovic, Herbert/Mahut. paros. Hm ?

Senior Member Bitmap avatara
    Megmondom az őszintét én Thiemtől félek, első meccse fűvőn, nagyon bennem él, az idei Szófiai első fedett pályás meccse, sima két szettben kapott ki 1.15-ért.

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megmondom az őszintét én Thiemtől félek, első meccse fűvőn, nagyon bennem él, az idei Szófiai első fedett pályás meccse, sima két szettben kapott ki 1.15-ért.
    Tavaly viszont flottul ment neki az átállás salakról fűre, nyert Stuttgartban, ezért is bízok benne.

Member
    Cesc18, megtettem egy ötössel a három tippedet, illetve 2-3 ezerrel azt, hogy 3 szettes lesz a Brown meccs. Vondousova meccsen szépen brékelgetik egymást de legalább a szetthátrány most már ledolgozva. Szépen csinálta itt a végén, gémhátrányból jött vissza és duplán tudta elvenni Smitkova adogatását. Remélem meglesz most már a döntő szett is, de hogy ezek a nők mennyire kiszámíthatatlanok :P Hehe! Na hajrá-hajrá

Member
    Na most aztán elkapta a fonalat, rögtön 2-0-val indítja a 3. játszmát. Nem tudom, hogy fizikailag bírhatja -e jobban, vagy pusztán a lélektani előny az előbbi szett miatt, de gyorsan fordult a kocka.

Idézet martinzjeah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na most aztán elkapta a fonalat, rögtön 2-0-val indítja a 3. játszmát. Nem tudom, hogy fizikailag bírhatja -e jobban, vagy pusztán a lélektani előny az előbbi szett miatt, de gyorsan fordult a kocka.
    Megoldotta szett- és brékhátrányból, Beniék is hozták, most már Thiemen a sor.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •