Senior Member Bitmap avatara
    2017.01.15
    739
    Idézet tucsoki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nekem tetszik, Strycovának nem volt még meccse idén, fűvőn viszont az ellenfelének sem, viszont jobbnak tartom őt itt, egyébén én öt itt döntőbe várom Mladenovic ellen, ők azok ketten akik ezen a tornán eddig a legjobb eredményeket érték el, szóval fekszik nekik, az biztos.

Tsongáról nem tudok mit mondani, év elején nagyon top formában volt, jó volt nyeregettem is vele, utána teljesen szr volt, pont azóta, mióta kikapott mostani ellenfelétől Monte Carlóban, szóval igy első meccsen, én nekem fogalmam sincs mit várjak tőle, neki kellene nyerni de nem tudom...

Berych szintén jó lehet, kétszer is negyeddöntőzött már itt, idén volt is két meccse ugye most Stuttgartban, nem volt rossz attol független, hogy kikapott Lopez ellen aki amúgy döntöt játszott, Darcis simán kikapott Dolgopolov ellen két szettben idén, szóval ezt érzem.

Akik esetleg nálam még szóba jöhetnének Strycova + Berdo mellé, ATP részen, Kyrgios esetleg, nagyon jól szervált és ment neki idén a játék, igaz még nem játszott füvön idén ahogy Young sem, viszont őt már verte keményen és salakon is sima kettő szettben most jöhet a fű is, egyébként Kyrg nyilatkozta, hogy füvön nagyon tökéletes a játéka és leginkább itt vár eredményeket magától, esetleg Kohli mert ő már játszott idén fűvőn és tavalyról van itt negyeddöntője amúgy őt nem érzem annyira nagyon. WTA részen, pedig Pavyuchenkova, Sorribes Tormo leginkáb salakos játékos, az legerősebb boritása, a legerősebb boritásán is verte Pavlyu RG-n sima 6-2 / 6 -0-ra, akkor itt füvön is simán kellene nyernie.

Azért keresek inkább olyan játékosokat akik már játszottak idén füvön vagy részesitem előnyben olyannal szemben aki még nem, mert sokaknak eléggé nehéz az átállás.

Viszont, szivesen látok / várok én is meglátásokat / komplett szelvényeket ki mit vár a holnaptól.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.06.18 22:06