Oldal: 53 / 224 ElsőElső ... 343515253545563103153 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Isten bizony tegnap beakartam írni, hogy Kicker elkaphatja Kyrgiost, meglepett volna ha az aussie az RG előtt motivált tud lenni egy ilyen tornán...Kicker meg klasszikus salakos, aki szívvel-lélekkel tolja.

Mai dogok közül Chung és Berlocq is jó lehet. Bár Berdó a kötelezőket megoldotta eddig a salakszezonban, de szerintem ő se nagyon fogja szétszaggatni magát a GS előtt, Tsonga pedig március óta mélyrepülésben a sérülései miatt, nem sok meccs van a kezében.
    varin likes this.

Senior Member
    Üdv mindenkinek!

Benne vagyok a tippjátékban.

A mai napra: Taro Daniel + Fratangelo + Cecchinato (Cesc18) + Siegmnund + Bertens

Esélyes lehet az overre a Djere - Otte találkozó. Ymernek is nagy esélye van Satral ellen.
    Utoljára módosítva: hogar által: 2017.05.24 10:04

Senior Member varin avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Isten bizony tegnap beakartam írni, hogy Kicker elkaphatja Kyrgiost, meglepett volna ha az aussie az RG előtt motivált tud lenni egy ilyen tornán...Kicker meg klasszikus salakos, aki szívvel-lélekkel tolja.

Mai dogok közül Chung és Berlocq is jó lehet. Bár Berdó a kötelezőket megoldotta eddig a salakszezonban, de szerintem ő se nagyon fogja szétszaggatni magát a GS előtt, Tsonga pedig március óta mélyrepülésben a sérülései miatt, nem sok meccs van a kezében.
    Banyek... Nekem is eszemben volt ez a meccs, ahogy ma is rápróbáltam Waw veretésére 1-3-ig láttam a Kyrgios-meccset, azt hittem, behúzza, de akkor ezek szerint mégsem

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Wawrinka hazai, genfi tornagyőzelmére 3,75-öt fizetnek, ki mekkora fantáziát lát benne ?

Akárcsak idén, tavaly is egy egyészen pocsék Masters-szériát produkált a genfi torna előtt, ami azt jelenti, hogy Monte Carloban teljesített a legjobban, ott nyert két meccset, ezt követően Madridban első körös vereség, Rómában második fordulós zakó. Ezt követően jött a genfi hazai, ahol Ramos és Carreno Bustát, két top salakjátékost is elkapott, majd Cilicet a döntőben. Semmi előjel nélkül tehát behúzta ezt a hazai kisebb tornát és idén is el kellene kezednie valamit mutatni, mert még a szokásos év eleji Chennai sem jött össze, 2017-ben tornagyőzelem nélkül van!

A mostani főtáblán az ő felső ágán Querrey és Ramos lehetnek azok, akikkel gondja lehet, másképp tényleg nem nehéz az ág a döntőig. Alul érdekesebb, Nishikori, Anderson, Isner, Johnson, de ők fordulóról fordulóra szépen egymás ellen meccselnek, amire egyikük eljut a döntőig, addigra jóval több energiáját fogyaszthatja el, mint Stan a felső ágon.

Kérdés tehát, hogy reális lehet a címvédés (egy tavalyinál könnyebb ággal) ? Ötletek ?
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Senior Member PetoPisti avatara
    Én mára megraktam Wawrinkat, s épp ezen gondolatmenettel amivel te is írod ezt a tornagyőzelmet. Annyira botrányos formában van, hogy egyszerűen kell neki egy önbizalom fröccs a Garros előtt. Igazából nem is fáradt, hisz mindenhonnan korán kiesett így simán benne van a pakliban, hogy otthon, hazai közönség előtt összerakja magát erre a pár meccsre, s tornagyőzelemmel, önbizalommal, lábában pár meccsel esik be Párizsba. Én elég jónak látom ezt a tippet.

Idézet ChelseaForce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Wawrinka hazai, genfi tornagyőzelmére 3,75-öt fizetnek, ki mekkora fantáziát lát benne ?

Akárcsak idén, tavaly is egy egyészen pocsék Masters-szériát produkált a genfi torna előtt, ami azt jelenti, hogy Monte Carloban teljesített a legjobban, ott nyert két meccset, ezt követően Madridban első körös vereség, Rómában második fordulós zakó. Ezt követően jött a genfi hazai, ahol Ramos és Carreno Bustát, két top salakjátékost is elkapott, majd Cilicet a döntőben. Semmi előjel nélkül tehát behúzta ezt a hazai kisebb tornát és idén is el kellene kezednie valamit mutatni, mert még a szokásos év eleji Chennai sem jött össze, 2017-ben tornagyőzelem nélkül van!

A mostani főtáblán az ő felső ágán Querrey és Ramos lehetnek azok, akikkel gondja lehet, másképp tényleg nem nehéz az ág a döntőig. Alul érdekesebb, Nishikori, Anderson, Isner, Johnson, de ők fordulóról fordulóra szépen egymás ellen meccselnek, amire egyikük eljut a döntőig, addigra jóval több energiáját fogyaszthatja el, mint Stan a felső ágon.

Kérdés tehát, hogy reális lehet a címvédés (egy tavalyinál könnyebb ággal) ? Ötletek ?
    Van benne fantázia, de szerintem Nisikori sem fogja félvállról venni, bár nyilván a döntőben még ha ő is lesz az ellenfél, akkor is ki lehet valamit okoskodni, hogy profit álljon a házhoz.

Amúgy Waw a tavalyi győzelme ellenére nem akkora spíler a svájci tornákon, Bázelben évek óta tragikusan szerepel, 2 éve Genfben sem brillírozott, előtte pedig Gstaadban zúgott ki rendre a torna elején.

Ugyanakkor a 3.75 meg nem rossz...

Senior Member Bitmap avatara
    Nálam Raonic megint megveri Berdych-et. Illetve Kuznetsov nyer, ő győzelmét várom, viszont én már ezekre nem fogadok, teljesen rákészültem RG-re.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.05.26 08:00

Senior Member PetoPisti avatara
    Én két hazai játékost érzek ma jónak: Wawrinka és Tsonga. 1,64

Genfben párosoknál az mekkora már, hogy az 1682. Nikles és az 502. Puetz úgy játszhat elődöntőt, hogy még pályára sem kellett lépniük, mert mindkét eddigi ellenfelük visszalépett

Nekem ez a kombi játszik: Cabal/Farah + Rojer/Tecau + Chan/Chan + Bertens + Nisi @ 2.39

Senior Member
    A mai napra: Errani + Haddad + Bertens @ 1.66

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •