Oldal: 52 / 224 ElsőElső ... 242505152535462102152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem különösebben szeretek a GS előtti tornákra fogadni, de mára Chung szerintem is jó lesz, bár az az 1.30 annyira nem csábít...

Amúgy a genfi tornáról érdemes tudni, hogy magaslaton van, így ott gyorsabb a játék, mint pl Rómában volt.
    Próbáltam kinézni, azóta egy biztosabb verziót amit be is irtam fentebb, az nem tudom, hogy kin bukhat el...

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam kinézni, azóta egy biztosabb verziót amit be is irtam fentebb, az nem tudom, hogy kin bukhat el...
    Selejtező, akárkin...Amúgy papíron ok mindhárom.

Nekik is illene nyerniük: Rola, Merterer, Cecchinato, Travaglia, Pella

Senior Member varin avatara
    Selejtező, akárkin...Amúgy papíron ok mindhárom.

Nekik is illene nyerniük: Rola, Merterer, Cecchinato, Travaglia, Pella
    Merterert én kontráztam

Ami azonban nagyon érdekes volt számomra, az a Taro Danika-Moriya meccs, amely a B-nél és a P-nél is 8 körüli szorzón volt fogadható néhány órája, a P-nél azonban felment Moriya szorzója 15 fölé. Nyilván Taro képzettebb és tapasztaltabb is ezen a szinten, de novemberben 6:1, 6:1-re tudott nyerni Hiroki. Én bepróbáltam a line-t ilyen szorzóért, de az over sem tűnik rossz befektetésnek.

Nemigen tudom, mire ez a szorzó...

Nyakunkon a Roland Garros rajtja, így tartanék egy kis közvélemény kutatást.

Kinek lenne kedve egy RG tippjátékhoz itt a fórumban?

Nem kell nagy dologra gondolni, csak egy kis fun game közöttünk, persze a legjobb tippelő azért elnyeri az RG tippkirálya címet és egy 63-as pólót is a magának tudhat.

Akinek van kedve jelezze egy lájkkal vagy hozzászólásban. Ha összejön egy 8-10 fős mezőny, akkor már belevágunk
    varin, Bitmap, PetoPisti and 6 others like this.

Nem kell nagy dologra gondolni, csak egy kis fun game közöttünk, persze a legjobb tippelő azért elnyeri az RG tippkirálya címet és egy 63-as pólót is a magának tudhat.

Akinek van kedve jelezze egy lájkkal vagy hozzászólásban. Ha összejön egy 8-10 fős mezőny, akkor már belevágunk
    Természetesen én benne vagyok, hogyan gondolnád ? Minden napra irni kell tippet és pl. akinek bukta az kiesett ? Vagy ki talál el több mérkőzést a végére ?
    Cesc18 likes this.

Természetesen én benne vagyok, hogyan gondolnád ? Minden napra irni kell tippet és pl. akinek bukta az kiesett ? Vagy ki talál el több mérkőzést a végére ?
    Ha összejön a létszám jövök a részletekkel

Member
    Én is szivesen csatlakoznék egy RG tippjátékhoz
    Cesc18 and Bitmap like this.

Holnap indul a Strasbourgi salakos torna, ránéztem, hogy hogyan lehetne első nap nyerni, találtam pár meccset ami szerintem jó lehet.

- Garcia győzelme Brady ellen,sajnos még nem játszottak egymás ellen igy igazából kiindulopont nincs, viszont tavaly Garcia megnyerte ezt a tornát, illetve Romában Vekic és a top formában lévő Gavrilova ellen nem játszott rosszul, igy én megszavaznám neki a bizalmat, hogy azon a tornán ahol tavaly nyert nem fog kiesni az első kőrben.

- Stosur Tavaly negyeddöntöig jutott, viszont ott sajnos fel kellet adnia, de, előtte 2015-ben sikerült megnyernie, idén Madridban és Romában is jól játszott, ellenfele a kinai Duan lesz,aki számára szinte ismeretlen a salak, nálam ez sima 0:2 Stosurnak.

- Wang, nagyon jó formában van, Romában pl. 2 játékot engedett csak mostani ellenfelének, azon a tornán és Madridban is nagyon jól játszott, nem változott azóta szinte semmi, újabb könnyed győzelmet várok tőle.

ez a három meccs 1.7 szorzót ad ki, Stosur 2:0-val, 2.20 odds, viszont én ilyen nagyon ritka esetben szoktam csak tenni.

+ esetleg melléjük , vagy Garcia helyett - Gavrilova győzelme, tavaly találkoztak már akkor Chirico nyert, viszont nem volt ilyen formában, mint most, Romában egymás után Keys + Garcia + Kuznetsovát tudta bucsuztatni, szerintem eljőhet a revans ideje, pláne, hogy Chirico idén egy meccset játszott salakon, ott is kikapott sima két szettben ( igazából fel adta, gémet sem nyert ) azóta nem játszott.

Emellett aki kicsit jobb szorzóval, adnak és kecsegtető.:

- Kristyna Pliskova @ 1,5. Prágában jól játszott, Golubic viszont idén még nem találta meg a játékát, sem kemény pályán sem salakon, salakon pl. Prágában indult ott két játékot tudott össze kaparni Vikhlyantseva ellen, utána pedig Madridban kapott ki simán Riske ellen.

- SuNa @ 1.5 Sérülése óta, mutatott életjeleket, mostani ellenfele Osaka, Stuttgartban gyengébb ellenfelek ellen is megszenvedett, pl. Muhammad ellen döntő szettet kellet játszani vagy
    a 262. Zaja ellen csak döntő szett TB-ben tudott nyerni, aki ITF szintű.

--------------------------------

Thiem - Djokovic, a Thiem +1.5 szettre néhány iroda másfeles körüli szorzót kinál, szerintem ez eléggé ajándék lehet a Nadal meccsből kiindulva, viszont szerintem most már itt tényleg lejöhet az over nagyobb szorzóért, 1.75 körül, hogy több mint 22.5 játék lesz, valahogy nem gondolom azt, hogy itt akár az osztrák vagy akár a szerb simán nyerjen, hiába a nagy győzelem Thiem részéről és hiába a pocsék forma a szerb részéről, szerintem egy jó meccs lesz, három szettes.
    Huh, na ez forgatókönyv szerint, bingo, minden lejött a tornáról, és tudtam követni / fogadni rá, pluszban élőben is, a mait sajnos elvitte Rosol ( persze csak ő kapott ki ), viszont a másikon amin irtam hármat, azon már nyert Istmonin és Chung is, Haase is jól áll, arra is már csak ő kellene, viszont RG előtt nem élem bele azért annyira magam, szóval ez olyan tétesek, hogy csak vannak.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.05.22 18:23
    DjokeNole likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara

Beszállnék, bár csak a játék kedvéért!
    Cesc18 likes this.

Junior Member
    Én is szívesen beszállnék a Garros-tippjátékba!
    Cesc18 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •