Oldal: 51 / 224 ElsőElső ... 41495051525361101151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 501 - 510 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Bitmap avatara
    Holnap indul a Strasbourgi salakos torna, ránéztem, hogy hogyan lehetne első nap nyerni, találtam pár meccset ami szerintem jó lehet.

- Garcia győzelme Brady ellen,sajnos még nem játszottak egymás ellen igy igazából kiindulopont nincs, viszont tavaly Garcia megnyerte ezt a tornát, illetve Romában Vekic és a top formában lévő Gavrilova ellen nem játszott rosszul, igy én megszavaznám neki a bizalmat, hogy azon a tornán ahol tavaly nyert nem fog kiesni az első kőrben.

- Stosur Tavaly negyeddöntöig jutott, viszont ott sajnos fel kellet adnia, de, előtte 2015-ben sikerült megnyernie, idén Madridban és Romában is jól játszott, ellenfele a kinai Duan lesz,aki számára szinte ismeretlen a salak, nálam ez sima 0:2 Stosurnak.

- Wang, nagyon jó formában van, Romában pl. 2 játékot engedett csak mostani ellenfelének, azon a tornán és Madridban is nagyon jól játszott, nem változott azóta szinte semmi, újabb könnyed győzelmet várok tőle.

ez a három meccs 1.7 szorzót ad ki, Stosur 2:0-val, 2.20 odds, viszont én ilyen nagyon ritka esetben szoktam csak tenni.

+ esetleg melléjük , vagy Garcia helyett - Gavrilova győzelme, tavaly találkoztak már akkor Chirico nyert, viszont nem volt ilyen formában, mint most, Romában egymás után Keys + Garcia + Kuznetsovát tudta bucsuztatni, szerintem eljőhet a revans ideje, pláne, hogy Chirico idén egy meccset játszott salakon, ott is kikapott sima két szettben ( igazából fel adta, gémet sem nyert ) azóta nem játszott.

Emellett aki kicsit jobb szorzóval, adnak és kecsegtető.:

- Kristyna Pliskova @ 1,5. Prágában jól játszott, Golubic viszont idén még nem találta meg a játékát, sem kemény pályán sem salakon, salakon pl. Prágában indult ott két játékot tudott össze kaparni Vikhlyantseva ellen, utána pedig Madridban kapott ki simán Riske ellen.

- SuNa @ 1.5 Sérülése óta, mutatott életjeleket, mostani ellenfele Osaka, Stuttgartban gyengébb ellenfelek ellen is megszenvedett, pl. Muhammad ellen döntő szettet kellet játszani vagy
    a 262. Zaja ellen csak döntő szett TB-ben tudott nyerni, aki ITF szintű.

--------------------------------

Thiem - Djokovic, a Thiem +1.5 szettre néhány iroda másfeles körüli szorzót kinál, szerintem ez eléggé ajándék lehet a Nadal meccsből kiindulva, viszont szerintem most már itt tényleg lejöhet az over nagyobb szorzóért, 1.75 körül, hogy több mint 22.5 játék lesz, valahogy nem gondolom azt, hogy itt akár az osztrák vagy akár a szerb simán nyerjen, hiába a nagy győzelem Thiem részéről és hiába a pocsék forma a szerb részéről, szerintem egy jó meccs lesz, három szettes.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.05.22 18:19
    Andersson04 likes this.

Mekkora játékot láthatunk a szerbtől.

Member ChelseaForce avatara
    Hely
    Sepsiszentgyörgy (Erdély)
    Húha, Djokovic megérkezett a semmiből! Ne kiabáljuk el, de még jobb lehet így majd a Garros, igazi őrület!

Holnapra egyébként annyit, hogy ugyan Zverev 20 évesen bejutott élete első Masters-döntőjébe (a legfiatalabb Nadal óta!), de most azt mondanám, hogy az első győzelmére még várnia kell majd. Ideje van, a következő évtized nagy egyénisége lesz vélhetően.
    Bitmap likes this.
    „We'll Keep The Blue Flag Flying High”

Látottak alapján, nálam is ezt behúzza Djokovic, ami kicsit vicc, Thiem ellen 1.57 volt, most Zverev ellen pedig 1.18, szerintem ennyi különbség azért nincs a két fiatal közt, na mindegy, láttam a tegnapi meccset és nagyon-nagyot játszott Djoko, itt most nem fogja megállitani őt a német.

Senior Member Cesc18 avatara
    Na erre kigondolt?

De nagyon kellett ez, iszonyatosan szimpatikus, amit Zverev művel. És azért ezek a fiatal játékosok, mint Zverev vagy Kyrgios, hihetetlen, hogy ilyen magassággal mennyire agilisak.

Jövő héttől top 10-ben Zverev

Én egyáltalán nem gondoltam, hogy ilyen meccsek után kikap Djokovic, megmondom az őszintét azért örülök neki, hogy végre egy fiatal nyerhetett , nagyon régóta a nagy négyes nyerik a masters tornákat, welcome to the top 10 Zverev. Érdekesség Zverev részéről.: Előbb nyert Masters 1000-es tornát, és egyáltalán bármilyen fontos tornát, mint a pl. Nishikori akinek van 3 db bukott döntője és egy darab bukott GS döntője, Raonic 3 bukott döntő és 1 bukott GS döntő, illetve Dimitrov akinek mastersen csak elödöntő a legjobbja, ne is beszéljük akkor Thiemről és Kyrgiosról, szóval az alázatos fegyelmezett edzés meghozta a gyümölcsét. Érdekesség Djokovic részéről.: A vereséget követően megerősitette Djokovic, hogy Agassi lesz az új edzője, az már tuti, hogy RG-n ott lesz vele.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Eddig egész jól áll, amiket gondoltam a mai napra azok bejöttek, Stosur 2-0-val is illetve Suna is nagyon könnyen hozta, a többi meccs holnap lesz, azokhoz tartom magam, hogy jók lesznek, viszont lesz pár jó meccs ATP részen is, nem tudom nekem tetszenek amiket most leirok, aztán kérlek véleményt irjatok róla ti is, hogy jók lehetnek-e vagy sem.

1. Istomin megveri Kokkinakist Lyonban, 1.55 a szorzó rá, szerintem jó esély lehet arra, hogy Istomin nyerjen, benne azért már van pár meccs az évben, viszont Kokkinakis mióta tavaly lesérült azóta egy meccset sem játszott, sőt sokat nem is edzhetett, most még is visszatér, vannak róla hirek, hogy nem is ajánlják neki az orvosok, hogy játsszon, viszont ő még is próbálkozik.

2. Chung megveri Young-ot 1.47, szintén egy olyan játékos aki alig játszott idén salakon, Young összesen két meccset játszott idén salakon mind a kettőn kikapott sima két szettben, ezzel ellentétes formát mutat Chung, aki Barcelonában és Münchenben is nagyon jól játszott, itt Lyonban is van már két meccse, mind a kettőt sima kettő szettben nyerte meg, szóval ő már szokhatta is a pályát kicsit.

3. Haase megveri 1.36 Mischa Zverevet, az idősebbik Zverev már játszott itt két mérkőzést, viszont mai napon megszenvedett a 482. Puetz ellen is, Haasenak volt egy két jó meccse idén salakon szerintem simán nyerhet.
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.05.22 16:20

Member
    "Na erre kigondolt?"

sportinsider • egy hónapja
    Majd most a Zverev jól elpicsázza :-) Akár egy Zverev tornagyőzelmen sem lepődnék meg.

. . .

zoekkent sportinsider • egy hónapja
    múltkor mikor ilyet írtál, abból lett egy evörgeen "nyugger" fináléban nyert - rohadtul
    megérdemelt! - újabb (18.) GS bajnoki-cím, majd szép sorban még két "kicsi" 1000-es!
    és igaz azoknak szívből szurkoltam, de most sem feltétlenül bánnám, ha a másik "roki"
    megcsinálná a fordított utat: két "kicsi" 1000-es salakos után Garros by Nadal!
    (...oké, ez még úgy is bejöhet, ha Zverev viszi MC-t ,
    Nadal meg tarol a Madrid-Róma-Párizs triászon ...)
    Utoljára módosítva: zoekkent által: 2017.05.22 04:56

Idézet zoekkent eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Na erre kigondolt?"

sportinsider • egy hónapja
    Majd most a Zverev jól elpicsázza :-) Akár egy Zverev tornagyőzelmen sem lepődnék meg.

. . .

zoekkent sportinsider • egy hónapja
    múltkor mikor ilyet írtál, abból lett egy evörgeen "nyugger" fináléban nyert - rohadtul
    megérdemelt! - újabb (18.) GS bajnoki-cím, majd szép sorban még két "kicsi" 1000-es!
    és igaz azoknak szívből szurkoltam, de most sem feltétlenül bánnám, ha a másik "roki"
    megcsinálná a fordított utat: két "kicsi" 1000-es salakos után Garros by Nadal!
    (...oké, ez még úgy is bejöhet, ha Zverev viszi MC-t ,
    Nadal meg tarol a Madrid-Róma-Párizs triászon ...)
    Nyilván nem az volt a meglepő, hogy római bajnok lett, hanem, hogy a negyed- és elődöntőben csúcsteniszt játszó Djokovicsot képes volt a döntőben elkapni. Mindenki tudja, hogy Zverev világelső potenciállal bír...

Selejtező " tutinak " látszó kombi .:

Djere + Rosol + Fratangelo + Chung @ 1.85

( Djere + Fratangelo szerintem 2:0-ra is hozzák, Fratangelo az ellenfele erősebb boritásán is 2-0ra verte, most salak jön ami Fratangelo erősebb boritása, igy sztem. egyértelmű, Djere úgye jót megy salakon idén, ellenfele pedig nem egy nagy salakos, Rosol ellenfele még Futuresen is kapott ki, 1500 feletti ellenféltől, Chung top forma salakon, Young két mecset játszott idén salakon mind a kettőt sima kettőben kapott ki, amúgy se egy salakmágus, attól független, hogy tavaly voltak rajta jó eredményei. )
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.05.22 16:20

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eddig egész jól áll, amiket gondoltam a mai napra azok bejöttek, Stosur 2-0-val is illetve Suna is nagyon könnyen hozta, a többi meccs holnap lesz, azokhoz tartom magam, hogy jók lesznek, viszont lesz pár jó meccs ATP részen is, nem tudom nekem tetszenek amiket most leirok, aztán kérlek véleményt irjatok róla ti is, hogy jók lehetnek-e vagy sem.

1. Istomin megveri Kokkinakist Lyonban, 1.55 a szorzó rá, szerintem jó esély lehet arra, hogy Istomin nyerjen, benne azért már van pár meccs az évben, viszont Kokkinakis mióta tavaly lesérült azóta egy meccset sem játszott, sőt sokat nem is edzhetett, most még is visszatér, vannak róla hirek, hogy nem is ajánlják neki az orvosok, hogy játsszon, viszont ő még is próbálkozik.

2. Chung megveri Young-ot 1.47, szintén egy olyan játékos aki alig játszott idén salakon, Young összesen két meccset játszott idén salakon mind a kettőn kikapott sima két szettben, ezzel ellentétes formát mutat Chung, aki Barcelonában és Münchenben is nagyon jól játszott, itt Lyonban is van már két meccse, mind a kettőt sima kettő szettben nyerte meg, szóval ő már szokhatta is a pályát kicsit.

3. Haase megveri 1.36 Mischa Zverevet, az idősebbik Zverev már játszott itt két mérkőzést, viszont mai napon megszenvedett a 482. Puetz ellen is, Haasenak volt egy két jó meccse idén salakon szerintem simán nyerhet.
    Nem különösebben szeretek a GS előtti tornákra fogadni, de mára Chung szerintem is jó lesz, bár az az 1.30 annyira nem csábít...

Amúgy a genfi tornáról érdemes tudni, hogy magaslaton van, így ott gyorsabb a játék, mint pl Rómában volt.
    Andersson04 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •