Oldal: 51 / 224 ElsőElső ... 41495051525361101151 ... UtolsóUtolsó

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Csatlakozott
    2017.01.15
    Hozzászólások
    739
    Holnap indul a Strasbourgi salakos torna, ránéztem, hogy hogyan lehetne első nap nyerni, találtam pár meccset ami szerintem jó lehet.

- Garcia győzelme Brady ellen,sajnos még nem játszottak egymás ellen igy igazából kiindulopont nincs, viszont tavaly Garcia megnyerte ezt a tornát, illetve Romában Vekic és a top formában lévő Gavrilova ellen nem játszott rosszul, igy én megszavaznám neki a bizalmat, hogy azon a tornán ahol tavaly nyert nem fog kiesni az első kőrben.

- Stosur Tavaly negyeddöntöig jutott, viszont ott sajnos fel kellet adnia, de, előtte 2015-ben sikerült megnyernie, idén Madridban és Romában is jól játszott, ellenfele a kinai Duan lesz,aki számára szinte ismeretlen a salak, nálam ez sima 0:2 Stosurnak.

- Wang, nagyon jó formában van, Romában pl. 2 játékot engedett csak mostani ellenfelének, azon a tornán és Madridban is nagyon jól játszott, nem változott azóta szinte semmi, újabb könnyed győzelmet várok tőle.

ez a három meccs 1.7 szorzót ad ki, Stosur 2:0-val, 2.20 odds, viszont én ilyen nagyon ritka esetben szoktam csak tenni.

+ esetleg melléjük , vagy Garcia helyett - Gavrilova győzelme, tavaly találkoztak már akkor Chirico nyert, viszont nem volt ilyen formában, mint most, Romában egymás után Keys + Garcia + Kuznetsovát tudta bucsuztatni, szerintem eljőhet a revans ideje, pláne, hogy Chirico idén egy meccset játszott salakon, ott is kikapott sima két szettben ( igazából fel adta, gémet sem nyert ) azóta nem játszott.

Emellett aki kicsit jobb szorzóval, adnak és kecsegtető.:

- Kristyna Pliskova @ 1,5. Prágában jól játszott, Golubic viszont idén még nem találta meg a játékát, sem kemény pályán sem salakon, salakon pl. Prágában indult ott két játékot tudott össze kaparni Vikhlyantseva ellen, utána pedig Madridban kapott ki simán Riske ellen.

- SuNa @ 1.5 Sérülése óta, mutatott életjeleket, mostani ellenfele Osaka, Stuttgartban gyengébb ellenfelek ellen is megszenvedett, pl. Muhammad ellen döntő szettet kellet játszani vagy
    a 262. Zaja ellen csak döntő szett TB-ben tudott nyerni, aki ITF szintű.

--------------------------------

Thiem - Djokovic, a Thiem +1.5 szettre néhány iroda másfeles körüli szorzót kinál, szerintem ez eléggé ajándék lehet a Nadal meccsből kiindulva, viszont szerintem most már itt tényleg lejöhet az over nagyobb szorzóért, 1.75 körül, hogy több mint 22.5 játék lesz, valahogy nem gondolom azt, hogy itt akár az osztrák vagy akár a szerb simán nyerjen, hiába a nagy győzelem Thiem részéről és hiába a pocsék forma a szerb részéről, szerintem egy jó meccs lesz, három szettes.

90
    Húha, Djokovic megérkezett a semmiből! Ne kiabáljuk el, de még jobb lehet így majd a Garros, igazi őrület!

Holnapra egyébként annyit, hogy ugyan Zverev 20 évesen bejutott élete első Masters-döntőjébe (a legfiatalabb Nadal óta!), de most azt mondanám, hogy az első győzelmére még várnia kell majd. Ideje van, a következő évtized nagy egyénisége lesz vélhetően.