Oldal: 22 / 224 ElsőElső ... 1220212223243272122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (2231) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Junior Member
    Ez valóban jó tipp volt nagyon, köszi szépen!

Senior Member Cesc18 avatara
    Hajnalban az AUS-CZE párharccal elkezdődik a DK, kicsit szemezgettem a meccsekből, nagy indoklásra egyik sem szorul.

Pavic, Ante - R. Bautista-Agut V @ 1,08
    F. Skugor - P. Carreno-Busta V @ 1,16
    P. Kohlschreiber - S. Darcis H @ 1,30
    Y. Nishioka - G. Simon V @ 1,10
    T. Daniel - R. Gasquet V @ 1,05
    Hy. Chung - S. Fayziev H @ 1,04

Össz @ 1.96

Junior Member
    Köszönöm, hogy tudattad ezt a meccset. Az AO-en végig Venus ellen fogadtam , há erre nem bejutott a döntőbe! Így most nulla szaldóra sikerült kihoznom

Junior Member
    Kližan, Martin - Balázs, Atilla correct score 3:0 odds 1,71
    Lacko, Lukáš - Fucsovics, Márton V1 odds 1,51 total: 2,685

Senior Member Bitmap avatara
    Húha, nem gondoltam volna, amúgy komolyan, nem sokon múlott, de ez a Kohlschreiber és Carreno meccs, Kohli-n még éreztem hogy nyerhet / nyerni fog igy az ő veresége fájóbb mert tényleg meccs közbe is amig néztem az volt a kép hogy megnyeri, aztán a döntő szett 4 - 1 ről, TB-ben elbukta.... a másik emlitett meccsen, meg pocsék volt a spanyol.

Holnapra esetleg,
    Peng megveri Safarovát ? Van egy ilyen érzésem, nem tudom miért mit gondoltok róla ?

+ Amiket esélyesebbnek érzek.:
    Chan H / Chan Y párosban és Hradecka / Siniakova ?
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.02.04 18:25

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Húha, nem gondoltam volna, amúgy komolyan, nem sokon múlott, de ez a Kohlschreiber és Carreno meccs, Kohli-n még éreztem hogy nyerhet / nyerni fog igy az ő veresége fájóbb mert tényleg meccs közbe is amig néztem az volt a kép hogy megnyeri, aztán a döntő szett 4 - 1 ről, TB-ben elbukta.... a másik emlitett meccsen, meg pocsék volt a spanyol.

Holnapra esetleg, Peng megveri Safarovát ? Van egy ilyen érzésem, nem tudom miért mit gondoltok róla ?

+ Amiket esélyesebbnek érzek.: Chan H / Chan Y párosban és Hradecka / Siniakova ?

Szerk.: Na, bejött mind a 3 esemény :-D

Kinéztem én is egy ilyen kisebb szorzós szelvényt a DK keretein belül, reméljük ehhez is a legjobbakat.

Shapovalov - Edmund V @ 1.20
    Kohlschreiber - De Greef H @ 1.12
    Zverev - Darcis H @ 1.21

Eredő: 1.74

Member
    Sziasztok! Újra elkezdtem idén fogadni teniszre, a tavalyi év nagy része kimaradt, de az eseményeket végig követtem. 2 meccset néztem Buenos Aires-ből. Az egyik A. Ramos- G. Pella 21.5 over 1.80-ért? Nem hinném, hogy valaki lesimázná ezt a meccset. A másik pedig a E. Burgos (most nyert Quito-ban) - Monteiro ellen underdognak hozták ki. 2.10-ért úgy gondolom van benne érték, még annak ellenére is, hogy végig játszotta az előző hetet. Vélemények?

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik pedig a E. Burgos (most nyert Quito-ban) - Monteiro ellen underdognak hozták ki. 2.10-ért úgy gondolom van benne érték, még annak ellenére is, hogy végig játszotta az előző hetet. Vélemények?
    Az a piac totál átfordult, a fogadók Monteiróval tartanak. Szerintem egy ilyen megterhelő hét után egy teljesen más környezetben ki fog kapni Estrella, sőt megkockáztatom, hogy mocskosul megünnepelte a tornagyőzelmét. Tavaly Dominikába ment egy Challengerre a győzelme után, akkor a 2. körben kiesett, pedig hazai torna volt számára. Monteiro nem egy fogalmatlan játékos, ez a lassú salak pedig kedvez neki. De az időjárás segíthet Estrellának, ha a mai programot is elmossa az eső, akkor lesz ideje kipihenni a nagy ivászatot és az előző hét fáradalmait.

Member
    Mondjuk a kemény bulit nem számoltam bele, ez tényleg baj lehet Köszi a gondolatokat!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •