Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Üdv. Gasparyan simán verte januárban és sztem nagyon hasonló szinten vannak úgyhogy bármi lehet.

2. #2042
    2019.04.12
    13
    Érdekes igen h favorizálják...Sztem 50-50. Mármint Bashilsvili-Djere. Ma Attilának befejeződik a torna úgy érzem. Osaka-Vekic meccsről vélemény?
    Utoljára módosítva: dagobert által: 2019.04.26 14:48

3. #2043
    Senior Member
    2017.05.24
    120
    Idézet hatharom2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A mai napi Wta Istambul Kudermetova vs. Gasparyan meccs kapcsan szeretnek visszajelzest kerni. Kudermetovat favorizalom. Erdekelne a velemenyetek. Koszonettel!
    Én Gasparyant esélyesebbnek válem.

4. #2044
    Member
    2015.05.11
    63
    Idézet hogar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszi a velemenyed! Azert huzok az elozetesen altalam eselyesebnnek tartott fel mert a boritas salak, ahol jobb eredmenyei vannak.

142
    Holnap kezdenek a lányok Rabatban és Prágában. Egy pár meccsen megakadt a szemem.

Konta - Y. Wang
    Nem értem mitől ilyen favorit Konta. 2,55-ért megnézem Wangot, egy szettet szerintem hoz, ott meg már jön a Konta- féle hiszti parádé, onnan már sínen van a kínai. A 20,5 over se rossz opció, de azért nem megyek rá, mert ha az első szettet nyeri Wang, akkor könnyen lehet under.

Putyinceva - Zidansek
    Elbíbelődnek majd egymással a lányok, nem látom melyikük tudna simázni. 21,5 over

Zvonarjova - Arruabarrena
    Jól megy a spanyol lánynak, amúgy se egy ijedős fajta, spanyol lévén a salakon otthon érzi magát. Rágós falat lesz az orosznak, ha hosszú meccs lesz nem biztos, hogy fizikilag bírja, nem mai csirke. 1,75-ért adják a spanyol győzelmét.