Oldal: 201 / 214 ElsőElső ... 101151191199200201202203211 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.001 - 2.010 (2136) összesen
Like Tree424Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Junior Member
    Kezdésig felment Martinez oddsa 1,57-ig. Én így már egyértelműen őt raktam. Nem életszerű, hogy Almagro a semmiből megverje őt.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tara Moore a sunderlandi ITF-en 0-6, 0-5 30:40-ről fordított és nyert Ez azért ott van minden idők top 10 legbetegebb fordításai között...pláne ha még azt is ideveszem, hogy meccs előtt 5-ös szorzója volt...

Ami még pikánsabbá teszi a sztorit, hogy holnap párosban ismét találkoznak.
    Azert szerintem a fogadasi csalasok bunugyi osztalyan kigyulladt a piros lampa...

Senior Member varin avatara
    Idézet Roleey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azert szerintem a fogadasi csalasok bunugyi osztalyan kigyulladt a piros lampa...
    Szeretek hinni a bundákban én is, de női meccs, meccslabdáról nem lehet bunda... Nőkről van szó, nem engednek el egyetlen bundát sem meccslabdáig, mert egy kettős hiba, egy rosszul eltalált ütés, egy ilyesmi bármikor benne van. Kivéve persze, ha a fogadónak van meccslabdája és a szerváló vagdossa egymás után a meccslabdákat

De azért nem minden bunda, ami annak tűnik )

Member
    F. Ferro - A. van Uytvanck

itt mik az esélyek szerintetek? belga győzelemre mennyit adnátok?

Member
    a barlettai csellóról Mager - Kokkinakis meccs hazaiba jó lehet. az olasz egész jó formában van, míg ellenfele tegnap játszott először sérülése óta...és hát majd kétórás meccsen nyert egy 17 éves ellen...szerintetek?

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet kirby23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a barlettai csellóról Mager - Kokkinakis meccs hazaiba jó lehet. az olasz egész jó formában van, míg ellenfele tegnap játszott először sérülése óta...és hát majd kétórás meccsen nyert egy 17 éves ellen...szerintetek?
    Én bele-bele néztem tegnap Kokkinakis meccsébe, mert tettem a Zeppieri szettet. Ezen a szinten kifejezetten jó meccset játszottak. Kokkinakis is jobb volt mint amire én számítottam. De Mager ellen még nehezebb dolga lesz, viszont mivel 1.6 körül adják Magert így részemről kimarad. Ha 50-50-re lőtték volna be, akkor kisebb téttel megnéztem volna. De gl, ha rakod.
    kirby23 likes this.

Member
    végül megtettem, Kokkinakis visszalépett....azóta sem tudom felvenni a nyereményem....ilyenkor mi van? miért nem fizettek ki azonnal? "nem lezárt fogadás" valami hasonlót dobott ki a gép a lottozóban

Senior Member
    Idézet kirby23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    végül megtettem, Kokkinakis visszalépett....azóta sem tudom felvenni a nyereményem....ilyenkor mi van? miért nem fizettek ki azonnal? "nem lezárt fogadás" valami hasonlót dobott ki a gép a lottozóban
    Vársz amíg lezárják a fogadást...
    kirby23 likes this.

Senior Member
    Vesely-Andujar meccset nézem.

A spanyol brutális formában van, legutóbbi két hazai salakosát is megnyerte, nem túl bölcsnek tűnik ellene fogadni. A dolog, ami miatt mégis a csehet nézem, az az, hogy Andujar az utóbbi (mait is beleszámítva) 18 napból 14-en játszik, játszott. Most azért már nem hazai pályán van, és bár nem sok jele van annak, hogy lassítana, hisz az első két meccsét is nyerte a mostani tornán is, azokon ő volt az underdog.
    Egyszer pedig ez a szériája is meg fog szakadni, elég hosszú ez már, breakekhez is jutnak az ellenfelei bőven, Vesely-nek volt sikere a múltban ellene és most underdogként bőven van értéke a sikerében szvsz.

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Proxyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vesely-Andujar meccset nézem.

A spanyol brutális formában van, legutóbbi két hazai salakosát is megnyerte, nem túl bölcsnek tűnik ellene fogadni. A dolog, ami miatt mégis a csehet nézem, az az, hogy Andujar az utóbbi (mait is beleszámítva) 18 napból 14-en játszik, játszott. Most azért már nem hazai pályán van, és bár nem sok jele van annak, hogy lassítana, hisz az első két meccsét is nyerte a mostani tornán is, azokon ő volt az underdog.
    Egyszer pedig ez a szériája is meg fog szakadni, elég hosszú ez már, breakekhez is jutnak az ellenfelei bőven, Vesely-nek volt sikere a múltban ellene és most underdogként bőven van értéke a sikerében szvsz.
    Ami még érdekessé teszi, hogy ha jól tudom, akkor mindketten érdekeltek a monte-carlói selejtezőben, ami a hétvégén esedékes.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •