Oldal: 2 / 222 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (2215) összesen
Like Tree432Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet traSh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnapra egy Monfils, Goffin, Tsonga dupla ? vagy szerintetek mi lehet jo holnapra dupla / kozeli esemenynek monte carlobol ?
    A két franciával vigyáznék, Goffin esélyes, továbbá Rao és Murray is behúzza szerintem. De az igazi value az Thiemben van, ne felejtsük, idén Buenos Airesben már verte Nadalt. Tény, hogy azóta kicsit javult a spanyol és a salak is más lesz, de az osztrák már nagyon komoly teniszre képes, ezt láthattuk legutóbb Miamiban Djokovics ellen is.

Junior Member
    wta fed kupa elemzős cikk nem lesz ? Azokra is szeretek fogadni, mert több meccsből áll s esetleg ha egy ember nem azt nyujtaná még hozhatja a többiek, vagy esetleg egymás elleni csak ?

Kíváncsi leszek erre a Ramos-Munar meccsre. Utóbbi szintén mallorcai, mint Nadal, jóban is vannak, ha jól emlékszek, akkor tavaly valahol indultak is párosban. Szabadkártyát kapott, amit csak úgy nem adnak oda bárkinek. Papíron sima Ramos, de én nem lennék meglepve, ha a 18,5-ös határt túllépnék.

Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi leszek erre a Ramos-Munar meccsre. Utóbbi szintén mallorcai, mint Nadal, jóban is vannak, ha jól emlékszek, akkor tavaly valahol indultak is párosban. Szabadkártyát kapott, amit csak úgy nem adnak oda bárkinek. Papíron sima Ramos, de én nem lennék meglepve, ha a 18,5-ös határt túllépnék.
    Nyilván egy gémen múlt úgy, hogy 6-3, 2-2 is volt...De szépen helytállt Munar, pörgeti a labdát mint a veszedelem, akár még lehet is belőle egy jó játékos, hiszen elég fiatal, ha pedig Nadallal haverkodik, abból csak jól jöhet ki

Senior Member Zozinho19 avatara
    Troicki megint hozza a "formáját"?

Member
    most akartam a másik cikkhez írni, de látom megelőztél
    ugye azért te sem vagy nagyon meglepődve...

Megbolondult az iráni teniszező...

Nagy az Isten állatkertje...

münchen.jpg

Szép az idő Münchenben Jobb nem fogadni most erre a tornára.

Lesz ma egy érdekes meccs Győrben. Pribylova az elmúlt hetekben Egyiptomban ütögetett, nem is rosszul, két döntőt is játszott. Vasárnap volt az egyik, tehát nem sok ideje volt átcuccolni Győrbe, nem tudott pihenni sem és túl sokat edzeni sem. Utóbbi elég fontos lett volna, hiszen Egyiptomban keményen játszott, Győrben pedig salakos torna van. Plusz a finom egyiptomi forróságból a győri hidegbe csöppent. Szerintem ez egy jó lehetőség Nagymihály Lucának, hogy nyerjen, a két kvalis meccsét nagyon simán hozta. 3.50-ért egy próbát megér, de talán még ennél is jobb csak az első szettre tenni, ami 3.25.

Ja és Pribylova instagramjára is érdemes rákukkantani
    https://www.instagram.com/pribylova96/

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz ma egy érdekes meccs Győrben. Pribylova az elmúlt hetekben Egyiptomban ütögetett, nem is rosszul, két döntőt is játszott. Vasárnap volt az egyik, tehát nem sok ideje volt átcuccolni Győrbe, nem tudott pihenni sem és túl sokat edzeni sem. Utóbbi elég fontos lett volna, hiszen Egyiptomban keményen játszott, Győrben pedig salakos torna van. Plusz a finom egyiptomi forróságból a győri hidegbe csöppent. Szerintem ez egy jó lehetőség Nagymihály Lucának, hogy nyerjen, a két kvalis meccsét nagyon simán hozta. 3.50-ért egy próbát megér, de talán még ennél is jobb csak az első szettre tenni, ami 3.25.

Ja és Pribylova instagramjára is érdemes rákukkantani
    https://www.instagram.com/pribylova96/
    Szép-szép (1.set)

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •