Oldal: 195 / 224 ElsőElső ... 95145185193194195196197205 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.941 - 1.950 (2232) összesen
Like Tree434Likes

Téma: Tenisz-tippek / okosságok / kibeszélő

Senior Member
    Idézet hogar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Siegmund hogy kerül képbe? Én nem igazán bízom benne.
    Én Hercogban kevésbé, a bűngyenge Stollár elleni győzelméből nem indulnék ki. Siegemund igaz, hogy nem rendelkezik túl sok győzelemmel idén, de az utóbbi meccsein nem játszott rosszul, erősebb ellenfelek ellen kapott ki. A tegnapi az tipik női meccs volt, Cirstea egyáltalán nem örvend ragyogó formának, de csak hárított meccslabdákat.

Member
    Vikhlyantseva 2-0 @1,8

Vállalható? Szerintem ennyiért megéri.

Junior Member
    Idézet frasco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vikhlyantseva 2-0 @1,8

Vállalható? Szerintem ennyiért megéri.
    Szerintem is jó lehet. Bár engem Vikhlyantseva megszívatott már, hogy ilyen kötelező meccsen elcseszte az egyik szettet, úgyhogy én inkább -4,5-t raktam. Szerintem amúgy mindkettő jönni fog.

Senior Member Cesc18 avatara
    Mecsdömpiiiiing, viszont ennyi "hülye" párosítást...

Lányoknál ami érdekes lesz az a Gauff-McNally. Gauff a napokban töltötte a 15-öt, alapjáraton simán veretném, viszont sokkal fizikálisabb, mint egy átlagos 15 éves, és persze hatalmas tehetség. Szülők nem szaroznak vele, a junior után egyből a mély vízbe dobják és idei cél a top 100 nála. McNally is fiatal még de azért pár évvel idősebb. Jól ismerik egymást, mert tavaly a junior RG döntőben meccseltek - Gauff nyert -, illetve együtt húzták be a párost a US Openen. Apróval meg lehet nézni Gauffot 2.60-ért...

Fiúknál a salakosokra nagyon kell figyelni, tegnap Andreozzira hívtam fel a figyelmet, Logibeten pedig RCB-t is ajánlottam. Mindketten nyertek, továbbá Delbonis is simán hozta.

Mai dogok közül Marterert tartom a legveszélyesebbnek ezen a lassú keményen.
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    Nem jött jól ez az eső szünet. Vikhlyanceva jól megszopatott többünket, de volt még pár mélytorkos. Attól félek, hogy Andreescu ki tudta pihenni magát és leveri Begut a pályáról.
    Kispályás Lajos likes this.

Kispályás Lajos
    Guest
    Helló!

Én ezek közül választok majd:

-Bublik(1,66)
    -Norrie(1,45)
    -Ramos Vignolas(1,61)
    -Gunneswaran(1,90)
    -Struff(1,72)
    -Humbert(1,83)

Junior Member
    Ugyan csak holnapi, de egy páros meccsen megakadt a szemem. McDonald/Opelka játszik Murray/Soares ellen. Alapvetően azért nem kérdés, hogy kik a jobbak, de engem Murray-ék már régóta nem tudtak úgy igazán meggyőzni, GS-t is utoljára 2016-ban nyertek és bár nyeregettek azóta is tornákat, de én jóval többet várnék tőlük. Az AO óta amúgy nem megy nekik valami jól, hiszen Acapulcóban és IW-ben is az 1. körben estek ki jókora favoritként a Lindstedt/Tiafoe és a Bopanna/Shapovalov duótól, ráadásul 2-ben. Azóta Murray az egyik Skupski fiúval indult Phoenixben egy challengeren, amit végül behúztak, de nagyon szenvedősen, irtó szoros meccseket játszottak náluk azért jócskán gyengébb párosok ellen. Nem mondom, hogy Opelkáék valami istenek párosban, de hazai pályán azért a közönség segítségével összejöhet egy bravúr. Egyéniben mindkét fiúnak jól megy idén, Opelka például ugye megnyerte élete első ATP-jét New Yorkban! IW-ben megverték a Mannarino/Monfils párost, ami nem nagy ügy, de a GS-bajnok Marach/Pavic alakulat ellen is tisztesen helyt álltak, épphogy csak kikaptak! Bet365-ön 6-os oddsot adnak az amerikai párosra, ami szerintem kész vicc, és rajtuk kívül amúgy szinte sehol nem adják őket még 5-ös oddson se! Nem mondom, hogy óriási reményeket fűzök ehhez a tipphez, de kis szerencsével akár zöldülhet is. Nekem némi aprót megér!
    Utoljára módosítva: ßelzeßoss által: 2019.03.21 16:05
    Cesc18 and varin like this.

Tetszetős, a 6-os odds tényleg túlzás. És annyival kiegészíteném, hogy Murrayéknek a korábbi évekből sincsenek jó eredményeik Miamiben.

Member vasero avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mecsdömpiiiiing, viszont ennyi "hülye" párosítást...

tegnap Andreozzira hívtam fel a figyelmet, Logibeten pedig RCB-t is ajánlottam. Mindketten nyertek, továbbá Delbonis is simán hozta.
    Logibeten mint MoneyMaker?

Igen
    vasero and rizotto like this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •